MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

650 poruka u ovoj temi

Na tom Vatinu smena radnika, tj rumunskih carinika je od 7:00 do 7:30 i minimum toliko traje, što konkretno znači da ćete minimum toliko vremena stajati na granici.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako ide postupak kada se online na sajtu kupuje karta kod Wizz air,da li ima neke sličnosti sa Ryanair-om?Kada se otvara online check-in i da li sami štampamo boarding-pass,da li isti dobijemo na e-mail kada uplatimo let?Da li je kod njih cela procedura bolja ili gora u odnosu na Ryanair?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad kupis kartu stigne na mail potvrda sa svim podacima, kao sto su vreme poletanje, broj leta, broj potvrde koji je bitan za check in. To nije bording pas. Elektronski check in je moguce obaviti 30 dana do 3 sata pred let. U zaglavlju na desnoj strani postoji polje check in  tu se klikne pa se unese trazeni broj potvrde, dalje je jednostavno. Bording karta stigne na mail, stampa se i to je to. Zaista je jednostavno obaviti sve operacije, a Ryanair nisam koristila pa ne mogu da uporedim.

Izmenjeno (Teogonija)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Wizzair i EasyJet šalju boarding na mail adresu, RyanAir ne

Evo ja sad ištampao boarding pass za Ryan Air - moj prvi let sa njima

i baš očekivao mail da mi stigne pa odatle da štampam ( jer navikao kod easyja i wizza ) ali nije, te išao na njihov sajt

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se može obaviti elektronski check-in do 30 dana besplatno i bez rezervacije sedišta?Onda je baš ok,ima se dovoljno vremena za štampanje boarding-pass-a.U pravu si Phillippe,i ja sam dobio boarding-pass kod Ryanair-a na njihovom sajtu,pa sam morao da ga preuzmem i na kraju pošaljem sebi na e-mail,totalna komedija.Nadam se da će biti gospodskije kada budem leteo sa Wizz-om.

Izmenjeno (Leicester)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može.

Wizz ne šalje na mail b.p. Čekiraš se, pa štampaš. A, možda je to sad promenjeno. Znam da šalju more obaveštenja.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Wizz šalje boarding pass na mail, letela sam sa njima sad krajem oktobra, sve fino unapred može da se odštampa.

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letela sam u avgustu, čekirala se online i odmah štampala. Nikada b.p. nisam dobila na mail. Lepo od njih ako su osim novog sajta, uveli još neki novitet. Još da imamo mogućnost za različite komade prtljaga u odlasku ili povratku:-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li i posle čekiranja može da se dodaju dodatne usluge i da li posle čekiranja može da se iskoristi wizz flex?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu se kupiti dodatne usluge, sve je objašnjeno, pogledajte na sajtu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedino moraš nakon dodavanja usluga ponovo da se čekiraš.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko menjao ime na Wizz-u preko svog naloga pre obavljenog čekiranja?

Ja sam platilac karte, ali je drugo ime putnik. Let je u nedelju. Nikako ne uspevam da sama obavim preko neta. Pomoć!

:hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da te razočaram, ako si već kupila kartu a treba da završiš čekiranje promena imena koštaće te 45 evra. 

Ukoliko nisi kupila kartu onda je nemoj kupovati preko tvog registrovanog naloga jer sistem automatski povlači ime, prezime i pol putnika. Svaka dalja promena je kao što sam napisao 45 E.

Izmenjeno (padabre)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

padabre, sa tim sam se već pomirila :hvala:da ću platiti promenu imena. Samo da to uspem online. To je moja muka.

A desilo se baš to, ja sam platilac, moj je nalog, a putnik je drugo ime. E pa baza je povukla automatski moje podatke, ja nisam stoti put pregledala, i eto...

Svaka škola, u ovom slučaju - nepažnja, se plaća.

I da dodam, pošto je karta povratna, zadovoljstvo promene imena je i tamo i ovamo :wub:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да ли је неко скоро резервисао преко Виз-а? Сада сам хтела да испробам резервацију лета и нисам имала опцију додељених седишта, већ се за даље резервисање морала само узети доплата за одређено седиште да бих наставила (а ради се о лету са свега неколико продатих седишта, мада то не би требало да има везе). Да ли је у питању да је њима нешто тренутно забаговало, или су променили политику? (Мада у упутствима и даље пише да се добијају додељена седишта)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka