MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

650 poruka u ovoj temi

Da znas da mi je kod Lufthanse i kod Easyjeta jednom proslo, a poslednji put kod Easyjeta nije. Neobicno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Par puta mi je to bila opcija, ali mi se uvek "izrodi" neka varijanta da idem direktno u CH.

Kolega cesto putuje iz memingema i nesto mi se nije zalio, mislim da je to skroz korektna varijanta kad si kolima, tamo ti kilometri nisu stavka...

Germanwings je davno vozio za Stuttgart, to ti je maltene ista kilometraza kao do ciriha, pa pogledaj i tu varijantu, mozda nadjes neku jeftinu kartu :)

Ja ne pravim pitanje za cokoladu, samo neka je Lindt! :D

Izmenjeno (Necone)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da znas da mi je kod Lufthanse i kod Easyjeta jednom proslo, a poslednji put kod Easyjeta nije. Neobicno.

Meni kod easyja nije ni jednom! A bar 8 puta putovao njima zadnje 2 godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas proucavam njihov sajt, ali ne uspevam da nadjem da li i kako mogu da ponesem jedan cilindricni paket dugacak 85 cm a dijametra 25. Vidim da mogu kao rucni prtljag muzicki instrumenti i veci od toga, ali ovo nije instrument... Bila sam, cak, spremna da putujem Air Serbijom, ali, kad sam videla vreme polaska sa Malpense (9 ujutro!) i iz Beograda (7 ujutro!) shvatila sam da nikada necu imati to zadovoljstvo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja platio preko easyjet debitnom karticom. Uopste nije pitanje da li prolazi. Prolazi 100%. Da prenesem iskustvo kolegama. U nekim bankama debitna kartica moze da se veze za placanja u Srbiji za tekuci, dinarski racun. Ukoliko placate u inostranstvu zaduzite iskljucivo devizni. Ustedecete na kursu. Podrazumeva se da sam avio karte platio ovako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^^ Ja sam baš takvu karticu dobio u Societe Generale banci i kod njih sam zbog toga i prebacio platu.. Odlična varijanta.

Isprobao kad sam bio u rumuniji pre par nedelja i to radi baš kao što kažeš. U inostranstvu troši isključivo evre, u srbiji isključivo dinare i ne može naopako.

Izmenjeno (Necone)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam samo zbog toga izvadila Visu electron (kod Deutsche Bank), ali nije mi prosla poslednji put. Videcu kako ce biti kad budem pokusala ponovo da platim. Zvala sam banku da pitam i rekli su mi da je s karticom sve u redu i da je stvar do avio kompanije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne pravim pitanje za cokoladu, samo neka je Lindt! :D

Nisi onda probao Guylian :D

Nemoj posle da se kajes..... :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja platio preko easyjet debitnom karticom. Uopste nije pitanje da li prolazi. Prolazi 100%.

Ja nisam rekao da nije prosla npr...Prosla je debitna kartica preko easyjeta i sa njom placam vec unazad 6 godina, nema problema

ali kad oznacis da placas debitnom, meni nece da prodje uplata, pa moram da se vratim i promenim da obicna mastercard

al, j***s 2 evra ili koliko

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako sam dobro razumela, uspeo si da platis debitnom karticom, alo kao da je kreditna, tj. bez potpusta?! Jao, lopovi!! :angry:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može li mi neko pomoći oko tog web checkin-a. Koliko ja to kapiram, ono što mi oni pošalju na mail posle kupovine karte i check-in procedure putem sajta, odštampam i to mi je karta, zar ne? Nema potrebe ići na šalter radi izdavanja karte? Takođe nije mi jasno kako sa prtljagom. Ko obeleži prtljag sa onim bar kodom, gde i kome predajem?

Putovao sam AlItaliom i Pegasusom i uvek sam dobijao vaučer na mail, ali mi je šalterska službenica na aerodromu rekla da mi to ne treba već samo pasoš. Takođe tu sam predavao prtljag.

P.S. Kakva su vam iskustva sa Wizz-ovim letovima za Eindhoven? Kasni li nekad, da li je ikad bio otkazan itd...

Unapred zahvalan

Danilo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I jos jedna stvar. Sad pokušavam check-in putem interneta. Posle podataka o pasošu traži se broj vize za Holandiju. Ispod je dugme "sačuvaj", i neće da sačuva dok ne unesem broj vize. Kakva bre viza za Holandiju? Zar nisu oni u Šengenu i zar nama nisu ukinuli vize? da li je neko imao ovakvih problema?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrebno je da ukucas 6 nula. Nasla sam to na nekom forumu, prosle godine, i uradila nekoliko puta, svaki put je proslo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

codakg

Javis se na salter Wizz-a bez obzira sto si se online checkirao i ostavis prtljag. Oni provere da nemas vise komada, a platio si recimo samo 1 i izdaju ti novu kartu za ukrcavanje, a tvoju odstampanu pocepaju i bace.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka