Alexia

More u Hamametu-trava, meduze, talasi?

7 poruka u ovoj temi

Psoto sam vec bila u PEK-u znam da u tunisu more ima dva lica. Zna da bude tirkizno, a zna da se uzmuti od talasa i vetra i nanese onu crnu travu, tj. da postane blagi uzas.

Koliko sam proucavala najvise se hvali plaza u Mahdiji, reklo bi se da se tamo to najredje desava, plus svetao je pesak. E, sad tamo ima jako malo hotela u ponudi, zato gledam i Hamamet (Yasmin ne bih nikako, ne zelim da prelazim bulevar da bih isla na plazu).

Na nekim slikama je lepo more, na nekim katastrofa...Kakva su vasa iskustva sa morem u Hamametu, misim na sezonu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio pre 2 godine u Yasmin Hamaemtu u septembru. Konstatno je bilo talasa, nije bilo meduza, nije bilo mnogo morske trave. Plaža je bila jako lepa, velika, čista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dosli danas iz Hammameta, El Mouradi beach . od 10 dana 5 talasi 5 mirno , Vetar slabiji ili jaci 8 dana. Susreta sa meduzama nije bilo . Pred polazak se smirili oblaci i vetar i pocelo da przi . Pravilo je da nema pravila , sem da u Hammaeti i Mahdiji skoro da uopste nema travke, dok je u portu kad sam bila bilo cudo od nanosa ujutro po pesku. Kacim slike pa se javljam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jupiii napokon se neko vratio iz beach-a...jedva cekam slicice i opis...nadam se da ste se dobro proveli i da vam vetar nije pokvario odmor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vetar nam nije pokvario odmor al kad sam shvatila jutros da mi je medju cekovima u cekovnoj knjizici koja je bila u sefu nestao novac koji je bio lepo ususkan za nedaj boze, (tata mi tesko bolestan) moram da priznam da necu skoro ici u Tunis . 350 EUR cu tesko da prezalim a sef sam im jos i platilia neku sicu...izgleda koliko para toliko muzike.... dok dodjem sebi pa cu da stavim slicice...naravucenije SEF NA RECEPCIJI A I U SOBI NIJE BEZBEDAN .... IMAJU DUPLE KLJUCEVE !!!! pazi kad sam kreten cekovnu iz sefa stavila u tasnu nisam ni pogledala ... tesim se da je bolje i tako nego da mi je trebalo za ono zasta je bilo namenjeno ...pisala sam hotelu , bas da vidim dal ce da se izvinu ... nedaj se omesti vec ili odmah trosi ili smanji budzet... sigurna sam da se me pokrali zadnji dan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne mogu da verujem,,,uzas...ovo je prvi put da cujem tako sta za tunis...strasno :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u EM Pek. Trave je bilo, ali vrlo malo tipa na 1metar par travcica i to popodne, Uzela sam sef. Bio je sistem duplih kljuceva. Ja imala kljuc sa brojem sefa, a na recepciji kljuc br.2 koji je univerzalan i navodno ne moze da se otvori sef bez mog kljuca. Mi nismo imali problem sa kradjom. Da li je i kod vas bio isti sistem otkljucavanja sefa? Izvinite odoh malo mimo teme

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka