MMarijaMM

London - putopis

50 poruka u ovoj temi

Jeco hvala na ispravkama :) Ne moze covek bas sve da zna...koliko se god trudio ;) Zaista je velicanstven grad i ima jos mnooogooo da ponudi :) Nadam se da cu jos koji put da odem da prodjem i vidim sve ono sta nisam, a da utvrdim gradivo u onim delovima gde sam bila :D

Naravno da ne moze sve da zna, pogotovo kad se radi o gradu koji ima gotovo 10 miliona stanovnika! London ima jos mnogo toga, pocev od raznih pijaca, do Botanicke baste, do pozorista sa mjuziklima, do kvartova koji su gradovi za sebe... Treba ici mnogo puta da bi se sve videlo, ja idem 2 puta godisnje vec godinama i ima jos mnogo stvari koje planiram vec godinama da vidim, pa nisam stigla jos...uvek kazem, sledeci put.

Marija zaista fantastican opis,za svaku pohvalu.Meni ce dobro doci,uskoro planiram da posetim London. :rolleyes:

Izmenjeno (tatijanan)

@tatjanan

Nadam se da ce da pomogne, hvala :)

Odlican putopis! I pregrst prelepih fotografija. Dobro ce doci kada jedan dan krenem putem Londona, a to zamalo da bude ovog jula, ali rodbina tamo kupila kucu pa su je renovirali, a bas kod matoraca i nisam hteo da idem :) mada mi ne bi nista falilo, a pod dva je sto me jako iritira sto mora da se vadi viza, nadamo se da ce ukinuti uskoro, mada..

Sad vidim tu je i St Petersburg putopis, to mi je isto jedna od destinacija koju hocu da posetim pa bar do kraja 2013 :)