ser_dex2

Krit za pocetnike

240 poruka u ovoj temi

samo osmeh na lice i uzivajte jer ipak idete na KRIT :D ....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@boxi, plaza je odmah kad iz centra sidjes do mora, malo je sljunkovita, ali predobra. Ja sam tu bila u hotelu Sgouros.Desno od nje je pescana, predjes uredjenim setalistem preko stene.

@ser dex, ne brini, uzivaces, a HB se pomera na jedan obrok (rucak) zadnjeg dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Intersuje me ako neko moze da mi kaze kakvo je vreme na Kritu u drugoj polovini septembra, od 15.9. kakvo je more, jel toplo ili li turista i ostalo. Hvala puno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E ovako... :dance: Pre svega svima pozzZ sa Krita, iz predivnog Rethimna... Ovde je 20.16 h, bezimo napred jedan sat... kao sto svi znate... Neki utisci na kraju drugog ( u stvari prvog dana, obijasnicu i to... ) Posle nekoliko odlaganja i pomeranja unapred, carter je vracen za 1 sat i poleteli smo u 14'30 h... Boing 737-300, kapetan Haris ( ne Dzinovic ) nego Begovic i sjajna ekipa ... Nista od one price da let traje 2 sata... Sleteli smo u Heraklion tacno u 17.00 h... Aplauz za sletanje... tradicionalno,,, A boing... hahahaha... Secate se filma Ko to tamo peva i cuvenog busa... E ovaj boing 737 je takav ali u klasi aviona... :vestica: Ali cepa preko 850 km/h... Dolazak u hotel uz sjajan transfer koji je organzovala agencija Kalamiki negde oko 19.30 po GR vremenu... Vecera u poslednji cas za moj izgladneli stomak... I tako je prosao taj prvi dan, u stvari izgubljen zbog glumpavog carter leta...

Hotel Olimpic Paladium... Bilo je raznih prica o njemu... Zaista je 1000% renoviran, sobe su konforne, ciste, savremeno opremljene... HRANA FANTASTICNA!!!!

Mala neistinita info agencije Filip travel - nemaaaaaa wifi u sobama!!!! U holu da, u sobama uz lan kabl. Sitnica koja me je ipak iznervirala... Jos jedna neistinita info doticne agencije - do plaze vise od 800 m, dobrih 25 minuta... a ne samo 300 kako kazivase...

Ali nista nije problem... Krit je sjajan iako ga videsmo tek tek tek malkice... Tako odise ovaj grad ovde, ovo more... Jos sutra smo na gradskoj plazi kod Kriti beach hotela... Ok je sasvim, vreo i cist pesak, a more kao bara... Tu su lezaljke 9 evra plus pice ako zelite... Rent-a-car je od 18 evra auto bez klime pa navise...

Izleti busom preko lokalca:

- Balos 28-30 evra plus brod 14 plus taksa 1 evro.

- Elafonisi 28 evra

- Preveli 25 evra...

E moram da prekidam, juri me lepsija polovina :udarac: , za sve sto Vas zanima PITAJTE dok sam ovde!!!! Cujemo se sutra... PozzZZZ svima!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa i na sajtu hotela pise da je 300m od plaze,oni to verovatno racunaju onu prvu plazicu odmah posle luke,a ne ovu veliku koja pocinje nesto ispred Kriti Beach hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa i na sajtu hotela pise da je 300m od plaze,oni to verovatno racunaju onu prvu plazicu odmah posle luke,a ne ovu veliku koja pocinje nesto ispred Kriti Beach hotela.

Slazem se da i na sajtu hotela to pise, ali poslovnost jedne agencije se ogleda i u tome da proveri sve informacije, da posalje predstavnika na fakultativne izlete a ne samo da ti uzme pare...

Mali dodatak, ni Libertas, ni Brascos, ni Olimpic Paladium NEMAJU BAZENE. To sto oni nazivaju bazenima su nesto vece necije kade, ali bukvalno je tako...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ser_dex, citam novine i vidim da je bilo problema sa charterom za krit, i setim se tebe, reko ovaj ce sada definitivno umreti od gladi, ni na veceru nece stici, ali vidim snasao si se :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Covek je mnogo nervozan kada je gladan :) Donosi nama muska stjuardesa posluzenje u avionu, ja mozgam rano je za veceru, a onda se setim lika iz agencije koji je rekao, pa daaa, imate veceru u avionu... e blago meni 0.25 gramski sendvich za veceru... cekaj bre, koja vecera, pa rano je jos, nas carter je poleteo ipak u neko normalno vreme :)... ostatak znas, napisao sam, stigli smo taman na veceru!!!

523086_395423643845409_1680014269_n.jpg

Danas je ceo dan bila CRVENA zastava na plazi... Nisam verovao da su struje tako jake... Zaleteo se ja jutros medju talase, boze moj, znam sta su talasi, ali ovooo... Dva metra te baci ka obali a cetiri metra od obale, vuce u dubinu... Ali sjajan dan, 32 stepena u hladu... vetar... Krit je prelep!

378290_395423860512054_1413412592_n.jpg

Ovo je deo plaze kod Kriti beach hotela u Rethymnu... 18 avgust 2012...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

aaahhhh... kad se samo setim :D ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, da se vratimo pravoj temi...

Imam ponudu za rent a car ( Platanias, Rethimno)

• traffic group: Nissan Micra ili Huyndai Getz ili Toyota Aygo za 27e po danu
  • autoforce: Chevrolet Matiz ili Hyundai Atos ili Kia Picanto za 28e po danu

Da li su to ok cene?

Da li su ok agencije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da su cene i vise nego ok. Probaj da se iscenkas da ti daju i za 25eur ako ces uzeti na vise dana.

Agencije su dobre i proverene, barem iz mog iskustva.

Izmenjeno (Marko_)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

409637_397033863684387_1820701985_n.jpg

Balos, lepsi nego ikada :)

551048_397035573684216_566607480_n.jpg

Pogled ka Gramvousu sa Balosa

562826_397131097007997_1702443099_n.jpg

Fantastican pogled iz tvrdjave na Gramvousu ka Balosu...

394285_397127250341715_1853074445_n.jpg

Zicara nije radila, a mi se penjali na + 40 ko da nas jure divlje zveri... Vredelo je svake kapi znoja...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro vece :)

Balos i Gramvousa... Od Rethymna do Kissamosa ( luke ) nesto oko 100 km... Isli smo preko lokalne agencije KLADOS veliiikiiim brodicem :) bas zbog Gramvousa... Dva ipo sata na Balosu, dva sata na Gramvousu... Malo, okreni obrni ali tako je... Brodovi za Balos polaze u 10.00, 10.15 i 14.30... Cena povratne karte 11 evra + 1 evro eko taksa ( koju mzete i da ne platite, mada nekada kontrolisu, nas nisu )... Usluga lokalaca 23 evra... Iz Rethymna smo posli u 08.25 a vratili se oko 20.30... Talasi su bili sjajni, pola putnika je povracalo na brodu... U svakom slucaju NEZABORAVNO, PREDIVNO... Preporuka za sve koji putuju na Krit!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bravo za info dex :D

i nedaj da te smore sa postovima jer smo mi svi uz tebe :D ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Talasi su bili sjajni, pola putnika je povracalo na brodu...

Ovi mora da su neki moji prijatelji :D ee kad se samo setim, a inace volim talase, ali na brodu nikako :) tj na tako malom brodu.

dex,

ako imas vremena tj ako si za nocni zivot, obavezno u retimnu klub fortezza, jedan od boljih klubova tamo, uglavnom grci tu dolaze, odlicna muzika, ali dodji ranije, npr do 23, jer se desava da budu prevelike guzve na ulazu tj da ne daju da se ulazi vise.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901167
    Ukupno poruka