nikifor_mkd

NEA POTIDEA

214 poruka u ovoj temi

Hvala mnogo...

Ovaj Portes deluje odlično, a verovatno je i manja gužva. Uopšte mi ne smetaju ti vocnjaci ivinogradi :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je ona omiljena plaža. Ako volite duge plićake i prazne plaže onda vam je Portes idealan! U delu bliže kanalu je bio restoran i više barova, a kako odmičete sve je više slobodnih delova plaže na kojima jedva da ima ljudi. Za malu decu savršeno. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koja od 3 plaže u Potidei je najbolja? Pre svega mislim na plicak i pesak... čitao sam da negde ima kamenja, ali ne mogu da shvatim koja je to tačno, neki kažu levo uz kanal, desno, odmah uz gledano ka Solunu i sl. Konfuzija :D

20220614_204832.jpg

dakle, 'zelena" plaža...na samom "rtu" ima kamenja, tj. stena tako da je tu nemoguć pristup i kupanje, medjutim posle tog rta situacija je potpuno drugačija. Plaža je "neuređena", nema tuševa ni barova ali je sasvim OK. Povremeno na samom ulazu u vodu ima kamenja (oblutaka) koji amlo idu na živce ali su na svakih par metara rascisceni, tj. napravljena staza za ulazak. Plicak je odlican za decu, Nije sad u stotinama metara ali ume da ideeeee. Povremeno ima stena sa travom ali nije problem. Nema jezeva i iz nekog razloga lokalci mnogo vole da gaze po toj travi

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na informacijama! U tom delu još nismo bili ali ćemo je obići ove godine sigurno. 

A kakva je plaža u drugom delu Potidee, levo od magistrale? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26793
    Ukupno tema
    899520
    Ukupno poruka