andra

PALM MARINA 5*

154 poruke u ovoj temi

Mi se vratili pre koji dan.Nije loše...Od hrane ima svašta i gladni sigurno nećete ostati.Hotel je sada počeo da se puni turistima.Do sada su bili samo strani penzioneri i po koja porodica sa decom. More se tek zadnjih dana ugrejalo i vetar ne duva toliko uz plažu.Bazen je čist i ne oseti se hlor skoro uopšte. Mi smo išli sa dvoje male dece pa nas je to jako umorilo.Nismo imali nikakvih stomačnih tegoba a zube smo prali tekućom vodom kao i voće.

Izmenjeno (Marina2013)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se vratili pre koji dan.Nije loše...Ima svašta za jelo i nije tako začinjeno. More se sada ugrejalo i vetar ne duva toliko.Dolazi i više turista. Do sada su bili sve sami strani penzioneri i po koja porodica sa decom.Bazen je čist.More kako kad.Mi smo se jako umorili jer smo bili sa dvoje male dece. Nismo imali stomačnih tegoba ni u najavi.I zube i voće smo prali tekućom vodom.

Izmenjeno (Marina2013)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se vratili pre koji dan.Nije loše...Ima svašta za jelo i nije tako začinjeno. More se sada ugrejalo i vetar ne duva toliko.Dolazi i više turista. Do sada su bili sve sami strani penzioneri i po koja porodica sa decom.Bazen je čist.More kako kad.Mi smo se jako umorili jer smo bili sa dvoje male dece. Nismo imali stomačnih tegoba ni u najavi.I zube i voće smo prali tekućom vodom.

Mi smo se vratili pre koji dan.Nije loše...Ima svašta za jelo i nije tako začinjeno. More se sada ugrejalo i vetar ne duva toliko.Dolazi i više turista. Do sada su bili sve sami strani penzioneri i po koja porodica sa decom.Bazen je čist.More kako kad.Mi smo se jako umorili jer smo bili sa dvoje male dece. Nismo imali stomačnih tegoba ni u najavi.I zube i voće smo prali tekućom vodom.

Da li ima meduza i ako ima u kojoj kolicini?Kakvo je more i plaza?Da li ima puno talasa.Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je moguce da ove godine agencija sunline iam ponudu od samo 4 hotela u Soussu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je bila po koja meduza s vremena na vreme.Nisam čula da je nekog opekla.More je sada već toplo.Slicčna je temperatura kao u bazenu.Postepen je ulazak.Plaža je lepa ali je uz more duvao vetar.Mislim da se sad već smirio.Kad manje duva onda shvatiš koliko je ustvari toplo.Mi smo bili u hotelu Palm Marina i nema baš dovoljno lezaljki na plaži. Moraš odneti peškire i tako ih zauzeti već oko 7ujutru.Inače peškiri se iznajmljiju i možeš ih menjati koliko puta hoćeš.

Talasa ima kako kad.Ali nisu tako veliki kako sam zamišljala. Moći ćete se lepo okupati sigurno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je bila po koja meduza s vremena na vreme.Nisam čula da je nekog opekla.More je sada već toplo.Slicčna je temperatura kao u bazenu.Postepen je ulazak.Plaža je lepa ali je uz more duvao vetar.Mislim da se sad već smirio.Kad manje duva onda shvatiš koliko je ustvari toplo.Mi smo bili u hotelu Palm Marina i nema baš dovoljno lezaljki na plaži. Moraš odneti peškire i tako ih zauzeti već oko 7ujutru.Inače peškiri se iznajmljiju i možeš ih menjati koliko puta hoćeš.

Talasa ima kako kad.Ali nisu tako veliki kako sam zamišljala. Moći ćete se lepo okupati sigurno!

Hvala na odgovoru.

Mi isto idemo u Palm Marinu od 14.08. petnestak dana,rečeno nam je da u to vreme ima najvise meduza pa zbog toga i pitam da li su se već sada pojavile.Da li je tacno da od hrane ima svašta npr kao škampi ,gambori,sveža riba ili su to samo price?Mi isto idemo sa dvoje male dece.Jedno dete će imati 3 godine i 9 meseci,a drugo 17 meseci.Kakav je all inclusive?Da li ima beach bara i vitamin bara kao i što piše u opisu all inclusiva?Izvinite na smaranju sa ovakvim pitanjima odgovori bi nam puno značili.Pozdrav.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je gambora i lignji...Ali možda jednom dva puta za 10dana.Ima stvari kao sto su pomfrit koje budu svaki dan.Tako da i kad je bilo tunižansko veče niko nije ostao gladan bez obzira što nije hteo da jede njihove specijalitete.Za decu ćete sigurno naći nešto jer bude i šargarepe, graška, pirinča, salate...Koji nemaju jake začine. Vama će super biti taj Mini Club.Dva puta dnevno po dva sata se igraju sa decom, crtaju, plešu...Onda uveče pola sata igraju uz pesmice kao neku koreografiju.Ima malo igralište čisto eto da se koji put spuste na toboganu i provuku kroz neku cev.Slatko je.Bude sladoled od 14-16h a palačinke od 16-18h i posle večera. Ručati možete i u restoranu pored bazena od 12h do 16h.Ne bogato kao u restoranu ali dovoljno.Aparat sa sokovima, vodom i kafom je isto pored bazena.Na plaži nismo puno boravili zbog vetra ali nisam čula za vitamin bar jer i za alkoholne koktele su sa plaže dolazili do bazena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je gambora i lignji...Ali možda jednom dva puta za 10dana.Ima stvari kao sto su pomfrit koje budu svaki dan.Tako da i kad je bilo tunižansko veče niko nije ostao gladan bez obzira što nije hteo da jede njihove specijalitete.Za decu ćete sigurno naći nešto jer bude i šargarepe, graška, pirinča, salate...Koji nemaju jake začine. Vama će super biti taj Mini Club.Dva puta dnevno po dva sata se igraju sa decom, crtaju, plešu...Onda uveče pola sata igraju uz pesmice kao neku koreografiju.Ima malo igralište čisto eto da se koji put spuste na toboganu i provuku kroz neku cev.Slatko je.Bude sladoled od 14-16h a palačinke od 16-18h i posle večera. Ručati možete i u restoranu pored bazena od 12h do 16h.Ne bogato kao u restoranu ali dovoljno.Aparat sa sokovima, vodom i kafom je isto pored bazena.Na plaži nismo puno boravili zbog vetra ali nisam čula za vitamin bar jer i za alkoholne koktele su sa plaže dolazili do bazena.

Hvala puno na brzim odgovorima,nadam se da ce biti sve ok sa hranom jer je ona i najači adut ovog hotela,bar ja tako mislim.Za all inclusive pitam jer smo se opekli u Porto Carrasu,pošto tamo ništa nije bilo od onoga što je pisalo na sajtu hotela za all inclusive.Nadam se da će ovde biti mnogo bolje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Generalno za sve EM hotela vazi da je hrana jaci adut. Mi smo prosle godine u EM PEK jednom u14 dana imali prepelice. Bilo je gambora, dagnji, lignji, ribe. Tuna sa grila je savrsena! :nesvest: Raspametila me je

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima svašta. Čak su jedan dan sekli meso direkt sa praseta sa sve glavom! Bice vam lepo! Kad stignete dobićete papir od vodiča gde piše šta sve podrazumeva njihov all inclusiv, tako da nema zabune.Vodu u flašama dobijate uz ručak i večeru, ako tražite, pa je možete poneti sa sobom.I sobar vam ostavlja dnevno jednu flašu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima svašta. Čak su jedan dan sekli meso direkt sa praseta sa sve glavom! Bice vam lepo! Kad stignete dobićete papir od vodiča gde piše šta sve podrazumeva njihov all inclusiv, tako da nema zabune.Vodu u flašama dobijate uz ručak i večeru, ako tražite, pa je možete poneti sa sobom.I sobar vam ostavlja dnevno jednu flašu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima svašta. Čak su jedan dan sekli meso direkt sa praseta sa sve glavom! Bice vam lepo! Kad stignete dobićete papir od vodiča gde piše šta sve podrazumeva njihov all inclusiv, tako da nema zabune.Vodu u flašama dobijate uz ručak i večeru, ako tražite, pa je možete poneti sa sobom.I sobar vam ostavlja dnevno jednu flašu.

I mi se nadamo da ce biti lepo,hvala na odgovorima,koliko je hotel udaljen od centra i koliko je taksi do tamo?Da li ste bili zadovoljni sa sobama?Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi se nadamo da ce biti lepo,hvala na odgovorima,koliko je hotel udaljen od centra i koliko je taksi do tamo?Da li ste bili zadovoljni sa sobama?Pozdrav!

Udaljen je oko 3 km od marine. Taksi oko 2-3 TD (zavisi koliko se cenjkaš).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine placali 4-5TD do Porta,a do Susa 8TD

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Te su cene taksija.Sto se sobe tiče,mi smo platili pogled na more.Par godina nismo letovali pa nismo hteli da rizikujemo da gledamo u smeće.Trebao je biti francuski ležaj i još jedan krevet za dete od dve ipo godine i krevetić za bebu.Kad smo stigli nije bilo sobe za nas.Dobili smo apartman sa djakuzijem i dve terase.Ali ništa to meni nije značilo kad nismo mogli da se raspakujemo ni opustimo.Sutradan smo dobili sobu sa dva spojena kreveta i dvosed.Trebalo je da sačekamo sutra da dobijemo treću sobu. Nisam imala više snage da čekam i molim pa smo tu i ostali.Pogled je bio na more a i bazen što je mozda i bolje.Generalno sobe su čiste. Mislim da smo ipak trebali još neke pare u pasoš da stavimo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka