JaSamBwe

Temperatura mora u Marmarisu

63 poruke u ovoj temi

Kolika je temperatura vode krajem jula pocetkom avgusta? Kakvi su vasi utisci? Moze li opusteno da se kupa? Ako moze neko da mi uporedi sa Jadranskim morem :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@JaSamBwe

More je izuzetno toplo u tom periodu i sasvim opusteno za kupanje.U poredjenju sa Jadranskim morem recimo da je toplije

za 2-3 stepena ,obzirom da na tom djelu turske obale mesecima ne pada kisha pa ne dolazi do rashladjivanja vode.

Jos je toplija voda na hotelskim bazenima na kojima prakticno i ne mozes da se rashladis.

Najbolje kupanje po meni na plazama Marmarisa je u periodu od 18h -21h po lokalnom vremenu

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Kalipso na brzom odgovoru!Na vise foruma sam citala o 'hladnim podzemnim vodama', pa me malo zabrinulo. A jel je dozvoljeno nocno kupanje u Marmarisu?? To mi je nekako najdraze.. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam cula da je kupanje nocu moguce :) a nadam se i da voda nece biti hladna. U svakom slucaju dobicete izvestaj kade se vratim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li znate mozda kakvo je vreme krajem septembra u Marmarisu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Marmarisu smo letovali nekoliko puta. I ove godine smo tamo od 11.septembra, kada je prijatno i lepo vreme. Nije preterana gužva, ali i dalje ima dosta turista. Inače, uvek smo išli na letovanje u Marmaris od 10 ili 11 septembra....i uvek nam je bilo lepo vreme.

Znam ljude koji su odlazili i 20.septembra i da im je i tada bilo lepo vreme, mada se dešavalo da od kraja septembra bude malo i kiše...Oktobar je već druga priča...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voda je idealna. Meni je bilo brrr al' kad izadjem iz vode.. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila pocetkom jula i voda je bila bas hladna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni je u prvoj polovini jula voda bila prilicno hladna :shokiran: .Ove godine idemo u slicnom terminu pa cemo proveriti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam prošle godine bio početkom jula i voda je bila sasvim ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde ja pratim temperaturu mora u Grčkoj a ovde talase (samo za talase promenite parametar sa vetra na talase).

Prognoza je u 99% slučaja tačna.

Izmenjeno (Calypso)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Marmarisu smo letovali nekoliko puta. I ove godine smo tamo od 11.septembra, kada je prijatno i lepo vreme. Nije preterana gužva, ali i dalje ima dosta turista. Inače, uvek smo išli na letovanje u Marmaris od 10 ili 11 septembra....i uvek nam je bilo lepo vreme.

Znam ljude koji su odlazili i 20.septembra i da im je i tada bilo lepo vreme, mada se dešavalo da od kraja septembra bude malo i kiše...Oktobar je već druga priča...

gde preporucujete smestaj u Marmarisu tako da se ne bude daleko od centra, da moze da se peske odseta uvece, a da ima zelenila u okolini *mozda i na plazi.... i da hotel nije predaleko od plaze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da vas pitam od vas koji ste bili u Marmarisu da li mi mozete reci da li ima meduza ? I da vas pitam jel ima zavesa i parfema i gde je najbolje kupiti to? Kao i kozne stvari (cipele,tasne,jakne) Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meduza nema,nije ih nikada ni bilo.

Kupanje je sasvim opušteno i prijatno

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li postoji sajt na kome može da se vidi arhiva temperatura mora? Interesuje me koja je prosečna temperatura mora u Marmarisu i Ichmeleru sredinom jula, pošto vidim da se dosta ljudi žali da je voda hladna.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka