borabora

Automobilom na Kefaloniju

1320 poruka u ovoj temi

I ja sam im pisala pre per dana i jos nikakav odgovor nisam dobila.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine zvala direktno telefonom u Astakos i rezervisala trajekt. Broj telefona svih kancelarija (Astakos, Sami itd) nalazi se na sajtu.  I ove godine cu verovatno isto tako da uradim. Mi idemo u julu:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je realno, da u sred jula, tokom nedelje postoji samo jedan trajekt iz Nidrija i to posle 13h?

Imate li iskustva, koliko je realno očekivati da se uvedu neki prepodnevni polasci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

izgleda da je tako....

Ja sam upravo popunio formu na West Ferry.Cekam da mi posalju potvrdu na mail.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, dok stignem do Argostolija taj dan slobodno mogu da otpišem.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2017. godine u avgustu smo isli west ferry-em i tada su bila dva polaska. Jedan ujutru, jedan kasno popodne. Mi smo isli tim kasnijim, jer nismo uspeli da stignemo na jutarnji, tako da smo u smestaju bili tek oko 20h. Trajekt vozi skoro 2 sata od Nidrija do Fiskarda.

Inace, vidim da i Ionion Pelagos nudi sada neki trajekt sa Lefkade do Kefe, toga pre nije bilo. Nije neka sjajna satnica, ali zanimljivo je da postoji jos jedan prevoznik:

http://ionionpelagos.com/en/content/111

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar Vam nije lakše da idete iz Astakosa nego sa Lefkade? Ima minimum dva do tri polazaka u sezoni.. 

Spava se u okolini Soluna obavezno negde 20,30km od izlaska iz grada(ima jeftiniji smeštaj) ujutru se porani i stiže se na vreme.. 

Izmenjeno (Djilas.M)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujem da svako ima razloge zbog kojih izabere jednu ili drugu opciju.

Mi ove godine idemo preko Astakosa, mada prethodnih godina nikada nisam videla tri polaska dnevno, maksimalno su dva, jedan ranije popodne, drugi uvece. Raspored je svakako vec izasao: https://www.ionionpelagos.com/en/content/109

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre je bila opcija rezervacije trajekta iz Astakosa preko Samba Toursa, sad vidim da nije moguce rezervisati preko njihovog sajta? Stoji samo za polazak sa Lefkade, ne i iz Astakosa. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujem da nije potrebno, pogotovo ove godine teško da će sve biti popunjeno.. Pritom trajekt za Kefu ide iz tri mesta.. Dok za skiatos samo iz Volosa. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako nekome znaci kao opcija, ja sam isao Beograd - Vrahos nocu, kupali se ceo dan tamo, prenocili i odatle ujutru do Astakosa na trajekt.

Vrahos iz razloga sto je lagano za voznju direkt do tamo a i da vidimo kakvo je mesto i plaza za buduce godine.

Inace jako je lepo za voznju taj pravac kojim smo isli iz Vrahosa u Astskos. Vozi se uz more, dobar je put, oko 1.30h treba. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam gledao ta priobalna mesta, al nesto nisam uspeo na jednu noć da nadjem smeštaj po pristojno ceni. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Sanjitza_bg da li ste vec rezervisali trajekt? Ja sam probao (preko sitea, netferry oni bukiraju upravo za kompaniju ionion pelagos) ali pored karte za putnike i kola traze dodatnih 15eura za rezervaciju. Da li postoji nacin da se ovo izbegne? Na siteu ionian pelagos companije nisam video nacin za rezervaciju.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Besplatno rezerivisanje trajekta za Kefaloniju je preko telefona:

LEFKADA +30 26450-31555, ASTAKOS +3026460-38020

Sada sam upravo zvala i rezervisala za auto i 2 odrasle osobe Astakos - Sami EUR 64.50, placanje na licu mesta. Ukoliko uzimate povratnu kartu EUR 10 jeftinije. Samo vam treba ime na koga ide rezervacija i broj registarskih tablica. 

 

 
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Gota

Moze preko vibera ili mora da se zove? 

 

 

Izmenjeno (Djilas.M)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka