borabora

Automobilom na Kefaloniju

1320 poruka u ovoj temi

http://www.ionionpelagos.com/en/content/109

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja mislim da kroz albaniju (osim sigurnosnih izazova) nije pogodno ići zbog neadekvatne infrastrukture. kolega iz podgorice mi reče da ameri nisu završili auto put u pravcu sever-jug

Hvala na odgovoru,jos par ljudi su mi javili da se neupustam u tu "avanturu" :D .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Policiju u Grckoj na auto-putu nisam video,ispod 150km/h nisam vozio,ogranicenje je cini mi se 130km/h,ima kamera ali nisam siguran da li funkcionisu.Gde si bio smesten na Zakintosu?

U dolasku 31.maja smo na Egnatio odosu videli 2 radarske kontrole, Kozani i Mecovo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je sasvim ok i 130, koliko je ogranicenje na tom auto putu, ali mi nije jasno zasto je na onim displejevima kod tunela ogranicenje 80, a tunel na svakih par kilometara??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima preporuku ili iskustvo sa smestajem u Metsovu ? Planiramo da tamo presečemo put i odmorimo jednu noć pa nas zanima koliko je smestaj za tu jednu noć kao i da li se tamo lako nadje (pretpostavljam da da) ili se rezervise unapred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima preporuku ili iskustvo sa smestajem u Metsovu ? Planiramo da tamo presečemo put i odmorimo jednu noć pa nas zanima koliko je smestaj za tu jednu noć kao i da li se tamo lako nadje (pretpostavljam da da) ili se rezervise unapred :)

Mislim da nije neophodno,ali se bar informišite o cenama pre puta.

Pre par godina sam na "neviđeno" upao u hotel Apolon i čovek mi je tražio 60e za dvokrevetnu sobu bez doručka.Kad sam mu se zahvalio i rekao da mi je to skupo,ponudio mi je za 50e sa doručkom.Pristanem,i ako sam znao da nećemo doručkovati jer krećemo dalje oko 5 ujutro.Posle par dana pogledam na internetu i vidim da je ista soba sa doručkom u tom periodu 40e.:(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da nije neophodno,ali se bar informišite o cenama pre puta.

Pre par godina sam na "neviđeno" upao u hotel Apolon i čovek mi je tražio 60e za dvokrevetnu sobu bez doručka.Kad sam mu se zahvalio i rekao da mi je to skupo,ponudio mi je za 50e sa doručkom.Pristanem,i ako sam znao da nećemo doručkovati jer krećemo dalje oko 5 ujutro.Posle par dana pogledam na internetu i vidim da je ista soba sa doručkom u tom periodu 40e.:(

Malo si nas zabrinuo a mislila sam da tamo nadjemo smestaj ,po[to nije sezona u tom kraju ja se nadam da ćemo ok proći . :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uvedena je nova linija Vasiliki-Sami.Svaki dan u julu i avgustu.

http://ferriestokefalonia.com/Ferries-to-Kefalonia

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://ferriestokefa...es-to-Kefalonia

Rezervisao sam preko Samba toursa ferry Vasiliki-Sami, 3 odrasla+ 1 dete + auto 68eur u jednom pravcu. Ako bukiras i povratnu kartu, na nju dobijas 20% popusta. Ja idem posle Kefalonije na Zakintos, pa su iz agencije bili ljubazni i rezervirali mi ferry Pessada-Zakynthos i kosta me 56 eur.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisao sam preko Samba toursa ferry Vasiliki-Sami, 3 odrasla+ 1 dete + auto 68eur u jednom pravcu. Ako bukiras i povratnu kartu, na nju dobijas 20% popusta. Ja idem posle Kefalonije na Zakintos, pa su iz agencije bili ljubazni i rezervirali mi ferry Pessada-Zakynthos i kosta me 56 eur.

I ja sam večeras doputovao na Kefu.Vasiliki-Fiskardo,dve odrasle osobe i auto 56e,da je manji auto bilo bi 51e.

Išao sam preko Niki prelaza i ni malo nisam čekao,ali sam zato na Preševu čučao oko sat vremena.Putarina na Egnaciji je počela da se naplaćuje i košta dva puta po 2,40e,a prolaz kroz tunel kod Preveze 3e.

Definitivno se vraćam ferijem iz Samija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

što ne opet na fiskardo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

što ne opet na fiskardo?

Smešten sam u Porosu,pa mi je Sami blizu,a i ranije ujutro kreće feri.

Evo neka info i za tebe.:)

NS-Parga 11,5h sa sat vremena zadržavanja na Preševu.

Parga-Vasiliki 4h sa sve oko sat vremena u Lidlu i preko zapadne obale Lefkade.

Sve ovo je bila normalna vožnja,bez divljanja.

Inače,poslednja pumpa u Makedoniji je sa desne strane na izlazu iz Bitolja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala Deki živ mi ti. što si išao na bitolu, a ne na evzoni? viamichelin kaže vremenski isto?

definiši normalnu vožnju: 120-130-150-170?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala Deki živ mi ti. što si išao na bitolu, a ne na evzoni? viamichelin kaže vremenski isto?

definiši normalnu vožnju: 120-130-150-170?

Bojao sam se gužvi na Evzoniju jer se nekako sve poklapa,vikend pred početak sezone,prvi pada u ponedeljak,...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://ferriestokefa...es-to-Kefalonia

Deki NS, ja sam smestena u blizini Pesade,na jugu ostrva,da li mi savetujes da rezervisem trajekat do Samija? Da li se znacajno krace putuje kolima nego iz Fiskarda?
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901757
    Ukupno poruka