borabora

Automobilom na Kefaloniju

1320 poruka u ovoj temi

nađi samba tours na netu za relaciju vasiliki - fiscardo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, ali meni treba relacija kilini - argostoli...ne mogu da nadjem na internetu, trajekt iz kilinija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne razumem zašto idete iz Kilinija, kad je mnogo bliže iz Vasilikija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam siguran, ali mislim da iz Kilinija imaš trajekt samo za Sami. Ne sećam se da sam u Argostoliju viđao neki drugi trajekt osim onog koji vozi za Liksuri.

P.S. Izguglao sam neki red vožnje do Porosa, i na njemu ima i linija do Argostolija. Ne znam, proveri, ali sam gotovo siguran da taj do Argostolija ne ide.

Izmenjeno (Billy The Kid)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svracam u Leptokariju, pa da se ne vracam na Egnatia Odos(mada nije nesto daleko), a i da vidim, taj put preko Peloponeza, mislio sam da idem do Kilinija pa na Kefaloniju....glupi google earth, tamo lepo nacrtana veza kilini - argostoli....

Majku mu, sad gledam ovaj link, izgleda da ima s obzirom da je update radjen 27.05.2013, ali je linija ludacka u 22h i stize u 00h...a to mi ne odgovara uopste....a koliko vidim drugih linija nema... :-(

Mada vidim da ima linija do Porosa, mozda cu ici i tom linijom... jos se lomim....vidim da bi me u jednom pravcu izaslo 70e(auto+2 odraslih+dete)...koliko sam citao ovde, iz vasilikija bi to bilo oko 55e, ako sam u pravu....

Neki vas predlog kuda ici...da li iz Leptokarije ici iz Vasilikija ili iz Kilinija...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iz Vasilikija košta oko 45€.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije loša varijanta iz Astakos-Sami svakim danom vozi veliki trajekt, polasci u podne vožnja oko 1sat 45 min cena 2 dece + 2 odraslih i auto 75 eur.Polasci sigurni jer ide veliki trajekt a iz Vasilikija idu mali pa ako je jači vetar nevoze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam pojam ni ja...verovatno cu ja da rezervisem iz vasilikija(pretpostavljam da ne treba da im saljem nikakav depozit), pa kad stignem u leptokariju, vidim vremensku prognozu, mozda ih cak i okrenem telefonom, da budem siguran da ide...ako ne ide lepo cu da okrenem ka nekom koji ide i da se nadam da ima mesta i to je to...mogu i da proverim iz leptokarije na kojem ima mesta pa da rezervisem telefonom...mislim da mi je to najsigurnija varijanta...hvala svima na pomoci... :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Taj vetar bi trebao da bude baš jak pa da trajekt ne vozi. Iskreno prvi put čujem za to. Meni je oba puta bio jak vetar kada smo išli pa je trajekt vozio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Htedoh reći isto. Duvao je i kada sam ja išao, i bila je nemirnija vožnja od one koja se očekuje od vožnje trajektom ali ide bez problema. Kada kažem nemirna vožnja, ne mislim na neke scene katastrofa iz holivudskih filmova nego se ljulja malo više i ništa više.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo prošle godine polovinom jula spavali jednu noć u Vasilikiju jer trajekt nije vozio zbog vetra a umalo i drugu noć da završimo tamo da nismo se vratili do astakosa na veliki trajekt.Inače vreme na Kefaloniji je bilo prelepo bez vetra ali taj deo između lefkade i kefalonije zna da bude vetrovit.Preporuka proveriti vremensku prognozu ili pitati u Samba tours pred put.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hello,

The ferry timetable for July is not available yet. I

think there will be a ferry at 1200hrs to Sami and

1700hrs to Fiscardo, but if you contact me after 20/6 I can confirm this information and if you let me

know your car registration number I can book you

one of the departures.

The cost is 9 euro per person, children 5-10 are half

price and upto 4yrs are free. The cost of the car is

40 euro aprox. one way.

Evo sta sam ja dobio kao odgovor na pitanje za trajekt sa lefkade..od samba-tursa... ovde se izgleda ne zna ko koga...:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko traje voznja trajektom od Astakosa do Sami ? i jel ima da se negde vidi red voznje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901428
    Ukupno poruka