borabora

Automobilom na Kefaloniju

1320 poruka u ovoj temi

 

Ove godine opet Kefalonija autom, kao i 2017. Godine... Rezervisano 15noci pre mesec dana, lep smestaj. Zanima me samo vezano za trajkt iz Astakosa. Poslao sam mail za rezervaciju, jel zna neko red voznje jel ostao isti? Znam da je bio u 12.15h ili tako nesto. 

http://ionionpelagos.com/en/content/109

 

Ovde je koliko vidim dat red voznje do 30 juna!

Ima taj polazak u 12:15.Valjda ce tako biti i u julu i avgustu.

Mi planiramo pocetkom jula takodje preko Astakosa.

Koliko ranije treba da se obavi rezervacija karata?

Da li ste agenciji sambatours poslali mail za rezervaciju?

Izmenjeno (veverica76)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa nista vas ne kosta da posaljete upit za rezervaciju i da rezervisete (ne placa se sada nista, tek na licu mesta) pa i ako ne mozete, lako se moze otkazati.

Da preko sambe posaljete mail i dobicete potvrdu, posle sa tom potvrdom (broj ID) idete na salter u Astakosu.

A verovatno ce biti isti red voznje. 2017 smo mi putovali pocetkom jula u 12:15.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pa nista vas ne kosta da posaljete upit za rezervaciju i da rezervisete (ne placa se sada nista, tek na licu mesta) pa i ako ne mozete, lako se moze otkazati.

Da preko sambe posaljete mail i dobicete potvrdu, posle sa tom potvrdom (broj ID) idete na salter u Astakosu.

A verovatno ce biti isti red voznje. 2017 smo mi putovali pocetkom jula u 12:15.

Hvala ::rolleyes:!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze poslati mejl adresu za rezervaciju trajekta iz Astakosa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

http://ionionpelagos.com/en/content/109

 

Ovde je koliko vidim dat red voznje do 30 juna!

Ima taj polazak u 12:15.Valjda ce tako biti i u julu i avgustu.

Mi planiramo pocetkom jula takodje preko Astakosa.

Koliko ranije treba da se obavi rezervacija karata?

Da li ste agenciji sambatours poslali mail za rezervaciju?

Poslao juce odgovorili su mi dve osobe i auto 124e ... 2017 god je bilo 119e... Nije strasno .. mislim da su mi napisali da je polazak 12.30 i uvece neki ima :-))... Ocekujem jos potvrdu rezervacije i to je to. A sto se tice koliko ranije ne znam stvarno, evo ja sam mesec dana ranije to obavio .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Poslao juce odgovorili su mi dve osobe i auto 124e ... 2017 god je bilo 119e... Nije strasno .. mislim da su mi napisali da je polazak 12.30 i uvece neki ima :-))... Ocekujem jos potvrdu rezervacije i to je to. A sto se tice koliko ranije ne znam stvarno, evo ja sam mesec dana ranije to obavio .

Hvala na odgovoru!

I mi smo danas poslali.

Nas dvoje + dete 136,5 evra.

Polazak je u 12;15!Drugi polazak je 19h!

Povratak nam je u 09:45 iz Samija..Ima tog dana i u 16:30 brod za Astakos.

I mi jos cekamo samo potvrdu rezervacije!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

 

Može li neko da postavi kako izgleda rezervacija trajekta na engleskom.

Predpostavljam da treba da sadrži tip automobila, registraciju broj putnika ime i prezime na koga se rezerviše... samo se malo teže snalazim sa engleskim.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Njima saljes datum i vreme kada ti hoces i datum povratka, zatim koliko putnika i reg broj vozila. To je to. Oni ti odgovaraju potvrdno sa brojem tvoje registracije i kada ti je polazak i kada povratak, i naravno odakle Astakos- Sami. 

 

Hvala na odgovoru!

I mi smo danas poslali.

Nas dvoje + dete 136,5 evra.

Polazak je u 12;15!Drugi polazak je 19h!

Povratak nam je u 09:45 iz Samija..Ima tog dana i u 16:30 brod za Astakos.

I mi jos cekamo samo potvrdu rezervacije!

 

Meni napisali u 12.30 :-) da znate da mozete besplatno promeniti rezervaciju trajekta za povratak, ja sam menjao datum bio pre dve godine za povratak jer sam produzio boravak, samo se ode kod njih u agenciju u Sami i kazete da zelite drugi datum :-) 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako moze neko sto hitnije da mi posalje link ili e mail gde mogu da rezervisem trajekt iz Nidrija za Kefaloniju? I kaze nesto vise o njemu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://westferry.gr/

Imas raspored polazaka a sliku trajekta Captain Aristides mozes da vidis u padajucem meniju Abour us - Fleet

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, rezervisao sam i iz Nidrija polazaj, trebalo bi da izadje 104e povratno za dve osobe i auto. 

 

A imam i rez za Astakos tamo. Je. 125e. 

Hvala, rezervisao sam i iz Nidrija polazaj, trebalo bi da izadje 104e povratno za dve osobe i auto. 

 

A imam i rez za Astakos tamo. Je. 125e. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko je siguran taj trajekt iz Nidrija? Jer sam načuo neke priče da umeju da otkažu plovidbu i pri talasima tokom kojih trajekt iz Astakosa plovi bez problema...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trajekt iz Astakosa je većih dimenzija, pa može da plovi i po većim talasima, za razliku od maleckog Kapetana Aristidesa.  Ovde na forumu su ljudi spomenuli svega nekoliko slučajeva otkazivanja  plovidbe na liniji Fiskardo-Nidri u poslednjih par godina. Ali, eto, dešavalo se.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre neki dan dosao na Kefaloniju iz Nidrija.Sa westfery Po meni najbolje doci oko 1 sat pre polaska.Odstampajte rezervaciju na papir.Trajekt se malo ljulja na otvorenom moru.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka