cule9

AMC AZUR

13 poruka u ovoj temi

imali neko informacije o hotelu.plazi,hrani....................itd

jel neko boravio u hotelu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u ovom hotelu?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u ovom hotelu?!

niko nista da kaze ,nema veze to nam je sto nam je ,blondy planiras da ides
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
niko nista da kaze ,nema veze to nam je sto nam je ,blondy planiras da ides
Jos uvek se mislim... Ne mogu da verujem da niko nije bio, a Trinity ga radi po bas povoljnoj ceni i rekli su mi da preko njih ide dosta ljudi u taj hotel!!! Ti? Kada? Izmenjeno (blondy)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos uvek se mislim... Ne mogu da verujem da niko nije bio, a Trinity ga radi po bas povoljnoj ceni i rekli su mi da preko njih ide dosta ljudi u taj hotel!!! Ti? Kada?

ja u ponedeljak sad 30,ako sve bude u redu jos nisu javili za let ,jel znas nekog ko ide ili nekog iz trinity-a da kaze da idu nasi u ovaj hotel
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja u ponedeljak sad 30,ako sve bude u redu jos nisu javili za let ,jel znas nekog ko ide ili nekog iz trinity-a da kaze da idu nasi u ovaj hotel

Ne znam nikoga... Molim te, ako si u mogucnosti, posalji neki komentar iz hotela. Bas ozbiljno razmisljam da idem, hotel izgleda pristojno... Srecan put!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam nikoga... Molim te, ako si u mogucnosti, posalji neki komentar iz hotela. Bas ozbiljno razmisljam da idem, hotel izgleda pristojno... Srecan put!

bice komentara ali kad se vratim posto nosim samo foto aparat ako ti ne bude kasno, jer idem na odmor ,dosta mi je kompa i ostalih zajebancija hocu bre da se odmorim od svega
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakav je hotel,niko nije napisao ? Nesto je mnog jevtin,399,all incl u avgustu,cudno mi je..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakav je hotel,niko nije napisao ? Nesto je mnog jevtin,399,all incl u avgustu,cudno mi je..

Ja sam bila uplatila taj hotel prosle godine preko famoznog Trinitija, medjutim kada smo stigli u Hurgadu receno nam je da u tom hotelu nema struje i vode i uputili su nas u hotel Palm Royal...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a ova 2 hotela kao nebo i zemlja :-) super ste prosli!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio 3 puta do sada u ovom hotelu.
Prvi put bio je 2 godine "star" od poslednjeg renoviranja, sve NOVO i pod konac. Ne znam kakvi su ostali hoteli (2018) po tom pitanju, ali normalno je da ga vreme i korišćenje "pohaba", pa je hotel 2017 bio malo ofucan, ali ništa preterano. Počeli su da dolaze Egipćani, masovno, jer nema Rusa. Hrana raznovrsna, pretpostavljam kao i kod drugih hotela sa 5*, mada su malo pritegli ponudu. Ljudi ljubazni i uslužni. Plaža je onako, ima dosta da se pešači mostom da bi se došlo do dublje vode. Hotel je inače u vlasništvu avio kompanije koja radi i letove za Beograd. Sobe su skroz OK, sef, mini bar koji se puni svakog dana..
Imao sam lepa iskustva tamo, ali bih ipak potražio nešto drugo za promenu, jer vidim da tamo Srbi ne dolaze, verovatno ima nešto bolje :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može li neko da pogleda slike ovog hotela na TripAdvisor-u i da uporedi sa nekim sličnog cenovnog ranga? Po meni je u AMC-u problematična plaža, nisu se potrudili za prostor za decu, ali hrana, sobe, kupatilo posebno, deluju daleko bolje od npr. Hiltona, Movenpicka(Continental) i još par nekih koje sam gledao. Da li grešim?
Nekako se plašim da odem u drugi hotel, ako je većina stvari tamo lošija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odgovoriću ukratko samom sebi :)
Posle letovanja u Hiltonu (2018), više ne bih razmišljao o AMC-u.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26484
    Ukupno tema
    886958
    Ukupno poruka