mici_mici

Citadel azur hotel

214 poruka u ovoj temi

Hvala na informacijama:thankyou: sve nasla! Ja moram jos malo da davim sa pitanjima.

Rezervacija je od 8 do 10h ujutru za Tajine. Toliko smo se najeli da to nije normalno :D predjelo, supa, dva glavna jela, dezert, belo vino. Sve odlicno.

Nasla djakuzi! Pa prosla sam pored toliko puta, al nisam zapazila uopste, samo sam one kupole pored videla, valjda sto je uvek bilo zatvoreno. I samo je za jutro jer je voda topla, tacno se skuvas kasnije.

@Milo1

Ako sam dobro razumela, zvali ste taksi, kad je vozac javio da ga ne pustaju do ulaza na recepciji ste trazili da vas odvezu do njega. To vam je naplaceno (koliko?) Ili ne?

Sto se tice nezvanicne plaze, tu ste se kupali bez problema kad je crvena zastavica? Ne smetaju talasi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam djakuzi ujutru posle dorucka.Onako najedena ko medjed zalegnem..ahhaa..malo iskuliram pa na plazu.

Sta pregradjuju oni tamo Marinu.?Videh slike,opet nesto renoviraju,zaklonise pogled..tamo ce biti uskoro neki prijem,izbor za fudbalera godine il tako nesto,bice nesto fancy..pa mozda zato?Grozno izgledaju one ploce,zaklonise pogled..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne deluje mi da ima svrhu, samo ruzi izgled i zaklanja pogled. Na tim tablama su slike najpoznatijih fudbalera, tako da ima smisla to sto pricas da je neki dogadjaj u pripremi. Tu nisam primetila radove. Bilo ih je ispred bloka 2 ili 3 nisam sad sigurna, menjali su lampione. Cuje se ponekad neko busenje.

Meni je pozicija sobe super, uvece se ne cuje nista, samo more (i klima :D)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Sto se taksija tice funkcionise ovako:

U odlasku smo zvali abc, dosli do recepcije i rekli su nam da kad stigne da pitamo na ulazu(bas kod ulaznih vrata gde i stoji natpis taxi) da nas neko odveze do kapije jer ne moze da udje do hotela. Tako je i bilo, jedino sto smo cekali 10 min i vise da dodje auto po nas sto nema mnogo smisla, ako autu treba 2 minuta da dodje do kapije:rolleyes: izgledalo je kao da ocekuje baksis, al vala za toliko cekanje jok

U povratku smo uhvatili Uber i njega su bez problema pustili do recepcije.

Cena je bila skoro identicna, abc 93 funte, Uber 89 funti do Sherry ulice

Izmenjeno (Sonya)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868365
    Ukupno poruka