mici_mici

Citadel azur hotel

214 poruka u ovoj temi

ahhaaa..znam.Ja sam se toliko olenjila bila da sam samo busicem i isla,od pocetnog entuzijazma nista ne ostane:hahaha:.Sem kad direkt sa plaze 3 u sobu,jer nam je bila bukvalno iznad plaze,samo uz stepenice.I to mi ponekad bilo tesko:hahaha:

Ој ђевојко љепотице,

бркато ти љубим лице.

:hahaha:Ono,istinu zboriš,nista omašio nisi !

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima sam priiliku da u avionu u povratku ekskluzivno pogledam neke fotke koje je @maštalica napravila u Citadeli svojim najnovijim aparatom, i odlicno su izgledale, ne znam sta se ceka da se postavi ceo abum :)

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@maštalica

Ziva li si,nema te da izbesediš ovde?:cvetic:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mimi draga hvala na utiscima! Fotke su sjajne:srce:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima, devojka, beba i ja odsescemo u ovom hotelu i odlucili smo, na osnovu korisnih informacija sa ove teme, da trazimo da budemo smesteni u zgradi broj 5.

Ipak, ostala nam je nedoumica na kom spratu da trazimo sobu, posebno s obzirom na to da vodimo bebu koja ima 7 meseci i da cemo morati da je nosimo okolo ili vozimo u kolicima. Kolike su stepenice kojima se penje na sprat (shvatili smo da lifta nema ili da nije lako dostupan), zbog nosenja kolica? S druge strane, da li je previse prometno ispred soba u prizemlju - da li terase izlaze direktno na ulicu kojom se krecu posetioci i autobus?

Na kraju nam je ostalo nejasno i kako se broje spratovi - sta treba da trazimo ako hocemo da ne budemo u prizemlju, vec na spratu iznad - prvi ili drugi sprat? Uzgred, da li hotel ima ukupno 2 ili 3 sprata?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sobe u petom bloku u prizemlju počinju sa 50**, sobe na prvom spratu sa 51** a sobe na 2. spratu sa 52**. 

Evo fotografija koje ilustruju kako izgleda pogled na stepenište odozdo i odozgo... 

Možda vam može biti od pomoći... 

IMG_20190904_233938.jpg

IMG_20190904_234521.jpgPored soba u prizemlju ne prolazi busić, već prolazi u nivou drugog sprata, gde se nalaze ulazi u sobe, dok se terase nalaze na suprotnoj strani, okrenute ka plaži. 

IMG_20190905_000041.jpg

Ovde se čeka busić (u nivou 2.sprata)

IMG_20190905_000359.jpg

Ali to nisu sve stepenice koje treba preći do plaže.

Sa nivoa prizemlja treba sići na donji nivo kako bi stigli na plažu - evo tog stepeništa koje vodi ka plaži... 

IMG_20190905_001048.jpg

Izmenjeno (mimi28)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozete i prizemlje pa vam lakse do plaze,manje stepenica ima,nije nista tu puno prometno,ljudi samo prodju,nije buka.I da ste na spratu,pored stepenica ima takodje i nizbrdo (il uzbrdo) put tako da mogu kolica kojim cete doci do soba ili iz sobe pa na busic npr.A to cete videti gde je kad dodjete.U zgradi je i ravan,nije kao kaldrma.Za plazu je lakse da ste prizemlje.Ja sam prvi put bila na prizemlju tacno kod malog bazena i bilo je super.odatle put na plazu nizbrdo-moze kolica,i onda morate niz 20ak stepenica kolica u rukama.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na fotografijama i objasnjenjima! :) Sad nam je mnogo jasnije kako to sve izgleda. Mi naginjemo ka prvom spratu, mada nam sad i prizemlje deluje privlacnije nego sto smo zamisljali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo je prizemlje gde smo bili,terasa.Na prizemlju i sa terase mozete napolje iz sobe ili u sobu,kad se ne zakljuca.Kad se presvlacite morate navuci zavese jer ljudi prolaze ispred.Ima ovaj prostor ispred pa tu moze dete da trckara malo .Plus je sto nemate strah da dete moze da padne sa terase.Minus sto morate da gledate da ne odlunja negde,ali cim spominjete kolica-malo je dete.Lepsi su spratovi zbog pogleda samo,sa visine.Odmah ispod je plaza.Evo i bazena tu pa se mozete na brzaka bucnuti i u sobu nazad..Sve ima svoje prednosti.Malo bih rekla mana,zaista..

20190907_074856.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bas razumela kako to trazite sobu od hotela, mislim na osnovu cega?  Nisam iskusna u ovome prosto ne znam ni kako bih napisala tu poruku. :shokiran: Pisete mejl samom hotelu(mejl sa sajta?) u fazonu - zdravo ja sam taj i taj imam rezervaciju od tad do tada da li bih mogao da da dobijem sobu u tom i tom delu. Tako nesto?

Planiram da tamo uzmem masku za ronjenje i peraja. Da li to ima u hotelu po normalnoj ceni ili moram do centra Hurgade?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad idete prvi put,pisete mejl i zamolite za sobu tamo gde zelite.Oni vam odgovore pro forme,naravno,da ce vam isouniti zelju ako bude slobodno.Moze i ne mora biti.A vec kad su gosti bili,pa opet pisu mejl,gledaju da ispune zelju zaiata.Nekad i ne moze zbog popunjenosti,skoro su pisali neki Nemci da nisu dobili,jer je pun hotel.Meni je ispunjena zelja svaki put.

Ima u hotelu radnja;ali ne znam cene.Sve je drugo skuplje pa verujem i to.No,ako biste samo zbog toga u Hrg.dodajte i cenu taksija (oko 10e povratno),pa vidite koliko vam se isplati.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869356
    Ukupno poruka