mici_mici

Citadel azur hotel

214 poruka u ovoj temi

Prelepo maštalice. :srce:

Mi sutra stižemo:D. Jeste uzimali karticu za internet da je nasledimo kad vi krenete:D? Kakav je net u hotelu? Mi ćemo uzeti jednu na aerodromu verovatno Vodafon, prošli put uzeli 2 kod njih i supar je radio.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@MarkoFacaNikon W300, još ga istražujem... A filmovi su mu još bolji, 4K

Hvala ? 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@maštalicaDrago mi je da si zadovoljna hotelom. Slike su fenomenalneeee. Nadam se da će biti prilike da i ja tu uživam.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Alinaako mi ostane interneta, naravno! I ja sam uzela Vodafone na aerodromu za 13 e 20GB, radi ok. Dok neko čeka kofere drugi nek ide odmah na njihov štand, da izbegnete gužvu... I odmah Vam ubacuju karticu i provere da li radi...

Srećan put, mi smo kod Royal lagune ⛱ br. 118, a broj sobe 5008 

Inače u hotelu internet samo funkcioniše u centralnoj zgradi, osrednje, za osnovno dovoljno... 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno! Vidimo se :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Maštalice tu smo u sobi 6116. Tražih vas danas na plaži popodne, a na vašem mestu su bili neki Rusi. Bićemo sutra u ovoj trećoj laguni. Ne znam zašto, nisam uspela da vam pustim privatnu poruku:neznam:

Izmenjeno (Alina)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma kakvi rusi... Naša uvek 118... 

Mnogo ronimo, ali smo uvek do kraja na našem mestu pod palmama... Rano ustajemo, kasno večeramo, najviše pod vodom... Jeste li zadovoljni za početak? 

Ptobaćemo pp, i vidimo se sutra ? Imam žuta peraja i tirkiz lak na rukama i nogama... :D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A ja tražila 168, na drugom delu plaže. Naćiću vas danas. Po malo mi je spor internet pa verovatno zato nije mogla pp. Zadovoljni za početak. Zaspali sinoć u 9. Jako zadovoljni Faros agencijom i vidičem Svetlanom. Kupih inače neki meni nepoznat net elistat ili tako nekako se zove,u vodafonu nisu hteli da mi prime dolare, traze samo funte, a u aprilu platih dolarima.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupih inače neki meni nepoznat net elistat ili tako nekako se zove,u vodafonu nisu hteli da mi prime dolare, traze samo funte, a u aprilu platih dolarima.

Etisalat :) Treći i najmlađi mobilni operater u Egiptu, a vidim da ga lokalci sve više koriste u odnosu na Vodafone ili Orange, kažu da je dobar i jeftin ;) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E taj Marko :D. Videću sad kakav je...20 gb plus 300 minuta prema egipatskim brojevima 10 dolara.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je Etisalat radio odlično napolju, međutim, u sobi je bilo teško uhvatiti signal... 

Izmenjeno (mimi28)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Alina

sem plaze,ostalo ispunilo ocekivanja,koliko vidim.Plaza je specificna,tacnije bolje u mnozini da kazemo-plaze,jer nisu u klasicnom smislu reci.I meni je,nakon 4 puta u Citadeli,zafalila "sirina",mislim da je to i normalno,no,uslugu i sam dobar osecaj nisam imala takav kao ovde.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako je Beogradjani :srce:

Hvala ti još jednom. Drago mi je da sam bila i videla takav hotel.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26305
    Ukupno tema
    877200
    Ukupno poruka