mici_mici

ALBATROS CITADEL RESORT ex Citadel azur hotel

331 poruka u ovoj temi

@maštalica da, desno gledano ka moru, ne znam da li im je to ultimatum ali prija :)

Eh, zaboravih da kažem info o kursu, 18 funti daju za dolar a 20 za evro... 

Izmenjeno (mimi28)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Manji je u aprilu je bilo 20.1 funta za evro, ja menjah dolare za 17.1...

Izmenjeno (Alina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A propos laguna jedna opaska,ni ja ih bas nesto ne volim,ali znace u mesecima tipa od novembra do aprila ko ide.Ne zanima vas da li je crvena zastavica,kupate se,toplije je,nema talasa,sigurno za decu itd.Ima i to svojih nekih pluseva.Iako sam ja fan naravno "normalnog" mora.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A i videli ste tamo delfine, ako se dobro sećam :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je..i to jeste cudno..mada kazu da se desava..da onako sa otvorenog mora uplivaju i to bas unutra da udju..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Milica Zikic

ovde se vidi laguna (ista je i laguna br.2),dakle nezasticeno.Desno stene,puteljak,da dete trci ili mala neopreznost,upada u more i stene.To nije slucaj sa plazom br.3 koja je klasicna da imas pregled ispred sebe gde je dete.Laguna-dole su ploce,ne trebaju patike,niz stepenice.Ovo je novemb.druga polovina,kupanje opusteno.Jeste hladnije nego leti,ali nista strasno,a ja sam zimogrozljiv tip.No,do 15h i cao.Sunce do 16h.U laguni se uce osnove ronjenja,moze se plivati,ohladiti se,igrati lopte,voziti kajak.Meni je to vise onako za zabavu i plus je pored bar ,kao i animacija.Buka je zbog muzike.I najblizi je restoran,kao i Columbus bar i recepcija uostalom.To je ,po meni,za zimske mesece.

i da dete poodraste da nemas fobiju upadanja u more,koje sam ja imala cak i sad,jer trce ko maniti po plazi i vijaju se,kad nadju drustvo..

FB_IMG_1561471214987.jpg

FB_IMG_1561471362967.jpg

FB_IMG_1561471348733.jpg

FB_IMG_1561471259793.jpg

FB_IMG_1561471417249.jpg

(ova poslednja slika upade bezveze,ovo je rano jutro oko 6h na terasi,novembar)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma hotel je fantastičan, totalno drugačiji feeling a mogu misliti tamo kad si..moraće da sačeka za sad :not_i:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam sad hvalila hotel:D,nego obecah slike gde se vidi kako sa "zadnje"strane nema zastite..nije kao klasicne plaze ,i kad smo lezali u laguni i npr.dete krene ovim.puteljkom u parkic,ja samo buljim da se ne oklizne il tako,a onda cujes ciku i vrisku,jure se deca i stampedo,meni kosa na glavi..glupo zvuci,niko nije pao al mora se biti oprezan.Vise se isekose "veliki"na korale hodajuci neoprezno..a i zalosno je to.Treba da izgrade mol i zabrane hodanje.Mada sam i ja hodala,ali nije lepo.To po ovim plazicama drugim.

Oberoj,i pored svog mog skiljenja,ne uspeh da vidim,a bas me zanimalo.Vidi se samo levo onaj njihov dok i to je sve.Ova dva hotela su bas "ususkana":hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nemaju šatl bus, samo skupi taxi. 

Mini bar se navodno besplatno dopunjava jednom nedeljno a nama je sobar svakoga dana ostavljao dva sprajta i dve kole, kafu i puno vode. To nam je baš značilo za veče jer nakon povratka u sobu nemate u blizini bar da se poslužite, kao i za jutarnji odlazak na plažu jer tek od 10 sati radi bar na plaži. 

Sobu nismo uzeli poslednjeg dana. Nudili su nam sobu za tuširanje ali najkasnije do 16h što je nama bilo prerano. 

Mogli ste traziti za mini bar i pivo i sokove prave,malo.su bezobrazni..imala sam kolu,fantu,sprite,pivo,sokice male,vodu naravno.A uvek se moze uzeti voda u flasama npr.kad uvece iz bara krenete u sobu,u Kolumbusu,ja sam uvek trazila oko ponoci kad podjemo il malo pre.A ujutru,ko ostane bez vode,a rano ide na plazu,uzece iz restorana jer dorucak je od 7h i imate flasice u delu gde stoje cedjeni sokovi,sami uzmete slobodno i ponesete na plazu dok se ne otvori bar.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzimali smo redovno vodu posle doručka, čak i jednu više za vozača Tak tak-a :)

Izmenjeno (mimi28)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nisam sad hvalila hotel:D,nego obecah slike gde se vidi kako sa "zadnje"strane nema zastite..nije kao klasicne plaze ,i kad smo lezali u laguni i npr.dete krene ovim.puteljkom u parkic,ja samo buljim da se ne oklizne il tako,a onda cujes ciku i vrisku,jure se deca i stampedo,meni kosa na glavi..glupo zvuci,niko nije pao al mora se biti oprezan.Vise se isekose "veliki"na korale hodajuci neoprezno..a i zalosno je to.Treba da izgrade mol i zabrane hodanje.Mada sam i ja hodala,ali nije lepo.To po ovim plazicama drugim.

Oberoj,i pored svog mog skiljenja,ne uspeh da vidim,a bas me zanimalo.Vidi se samo levo onaj njihov dok i to je sve.Ova dva hotela su bas "ususkana":hahaha:

Pa znam ja sam već unapred videla kako se skrljala i ja sa njom.. Ionako su joj kolena odrana kao da fudbal igra..:not_i:nije mi to ich odmor :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za malo jače od mesec dana sam u Citadeli. Ne mogu dočekati! Al ništa od toga, otišla bih u drugi hotel, da nije bilo vas. Prvo beogradjana koja me zarazi ovim hotelom:D, a  onda mimi28 sa svojim informacijama. Ništa čovek ne može bez prave informacije. Da nije bilo vaših utisaka i iznenadnog pojeftinjenja aranžmana ne verujem da bi se usudila da bukiram. Hvala vam:D:srce:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@mimi28,

hvala puno na brzim novim utiscima :thankyou2: i drago mi je da vam je bilo lepo.

Samo još par pitanja, nas dvoje smo tamo 13 noći od 20.07.

Kada počinje i završava oseka, kada ste zauzimali leželjke u Royal Lagoon, da li ste tamo kupili obuću za vodu i po kojoj ceni , da li ima menjačnice... i na kraju, koji je kurs ?

Rekoh, par pitanjca :rolleyes:

 

Imate trenutno sniženje u Metro obući, juče sam kupila patike za vodu, solidne, sniženo 70% na 357 dinara. Takve slične u Intersportu su 1000. Ako vam nešto znači pogledajte:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka