mici_mici

ALBATROS CITADEL RESORT ex Citadel azur hotel

331 poruka u ovoj temi

 

Evo pomoglo nam u odoabiru to što sad više i nismo mogle da biramo ;-). Rezervisale upravo  Sunrise Meraki Beach i jedva našle mesta na letu za jul, a u ovom hotelu nema više mesta :-(. Da, prvi put smo obe u Egiptu i onda naravno 101 pitanje. Po forumima se često preteruje i na jednu i na drugu stranu, pa sam zato i postavila ovako praktično pitanje. :rolleyes:... Možda za neku od narednih godina izaberemo i ovaj hotel, ali da krenemo na vreme sa rezervisanjem, a ne ovako u poslednji momenat ;)

Baš mi žao što nisti uhvatili mesto u Citadeli, ali mi nije jasno kako nema mesta u hotelu,.meni danas Faros poslao predračun i sutra ga uplaćujem. Doduše moj je poslednji termin u julu. Kad vi idete?

 

Evo pomoglo nam u odoabiru to što sad više i nismo mogle da biramo ;-). Rezervisale upravo  Sunrise Meraki Beach i jedva našle mesta na letu za jul, a u ovom hotelu nema više mesta :-(. Da, prvi put smo obe u Egiptu i onda naravno 101 pitanje. Po forumima se često preteruje i na jednu i na drugu stranu, pa sam zato i postavila ovako praktično pitanje. :rolleyes:... Možda za neku od narednih godina izaberemo i ovaj hotel, ali da krenemo na vreme sa rezervisanjem, a ne ovako u poslednji momenat ;)

Baš mi žao što nisti uhvatili mesto u Citadeli, ali mi nije jasno kako nema mesta u hotelu,.meni danas Faros poslao predračun i sutra ga uplaćujem. Doduše moj je poslednji termin u julu. Kad vi idete?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Baš mi žao što nisti uhvatili mesto u Citadeli, ali mi nije jasno kako nema mesta u hotelu,.meni danas Faros poslao predračun i sutra ga uplaćujem. Doduše moj je poslednji termin u julu. Kad vi idete?

Baš mi žao što nisti uhvatili mesto u Citadeli, ali mi nije jasno kako nema mesta u hotelu,.meni danas Faros poslao predračun i sutra ga uplaćujem. Doduše moj je poslednji termin u julu. Kad vi idete?

Idemo 21.7. preko Wayouta. Baš bilo knap uklapanje sa terminima nekih drugih naših obaveza. Jutros bilo još samo 4 mesta na tom letu. Sve u svemu ove godine tako ispalo... Do juče nije bilo sigurno da li ću moći uopšte da idem... tako da... samo nek je more :D:D:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mimi hvala na utiscima! Imaju li šatl bus koji vozi do Hurgade iz hotela ili samo onaj skupi hotelski taksi? Mini bar ulazi u All uslugu? Vi kao i Beogradjani ste mi rekli da ste koristili, dok u agenciji kažu imate mini bar uz doplatu, a na All konceptu ne piše ništa. Da li ste poslednji dan uzeli kasno odjavljivanje i koliko to košta?  Da li Vam je smetalo to što je velika teritorija hotela? Mi idemo 30.jula kontam da je tad najtoplije tamo...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemaju šatl bus, samo skupi taxi. 

Mini bar se navodno besplatno dopunjava jednom nedeljno a nama je sobar svakoga dana ostavljao dva sprajta i dve kole, kafu i puno vode. To nam je baš značilo za veče jer nakon povratka u sobu nemate u blizini bar da se poslužite, kao i za jutarnji odlazak na plažu jer tek od 10 sati radi bar na plaži. 

Sobu nismo uzeli poslednjeg dana. Nudili su nam sobu za tuširanje ali najkasnije do 16h što je nama bilo prerano. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na brzom odgovoru! Pretpostavljam da vam narukvice nisu sekli na odjavi...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da nisu :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mimi28,

hvala puno na brzim novim utiscima :thankyou2: i drago mi je da vam je bilo lepo.

Samo još par pitanja, nas dvoje smo tamo 13 noći od 20.07.

Kada počinje i završava oseka, kada ste zauzimali leželjke u Royal Lagoon, da li ste tamo kupili obuću za vodu i po kojoj ceni , da li ima menjačnice... i na kraju, koji je kurs ?

Rekoh, par pitanjca :rolleyes:

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mimi slike su sjajne:cvetic::cvetic::cvetic:

Informacija za faktor puno znači, ja kupila pola 30, pola 50, pa cu dokupiti još bocu 50. Koliko ste bakšiša davali sobaru? Da li ima bankomat za menjanje u funte u hotelu?Mi smo u Karibijenu davali 20 funti svaki dan i time je bio zadovoljan.

Maštalice mi ćemo se preklopiti. Mi stižemonna pola vašeg boravka:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po jedan dolar ili evro, svakoga dana :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mimi28, znam, ali zadovoljstvo  mi čini da se uvek i ponovo zahvalim svim vrednim i nesebičnim članovima ovog Foruma... i sama se trudim da ako mogu budem od koristi...

Zato i Vama ponovo :thankyou2:

Full Face masku sam već u Fortu pre dve godine isprobala, savršena, kupila preko Alia... Alergiju na sunce uspešno, samo da ne ureknem, 15 godina prethodnih rešavam sa desetak poseta solarijumu, inače sam protivnik, i uzimanjem kalcijuma pre i tokom letovanja... E sa dečicom nisam sigurna kako....Claritin kao lek se pokazao dobrim.  Pošto nabacim podlogu dovoljan mi je faktor 30, posle 20... ali na nos uvek sunblok, a muž i na zaliske... samo da ne pročita :D  Nego, Nemci su desno gledano prema moru, jer mi je  ta tišina ultimatum ?

Znam da je plima i oseka relativna i od meseca, ali kada je Vama bilo to pre podne, tj. popodne?

@Alina, znači mi "častimo" kada godjete :yesss:

 

 

 

 

 

Izmenjeno (maštalica)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ahaha, da maštalice vodite nas makar na kolače:D.

I slažem se i ja da se treba zahvaliti svima onima koji nam pomognu da što pripremljeniji odemo na odmor:srce:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka