mici_mici

ALBATROS CITADEL RESORT ex Citadel azur hotel

331 poruka u ovoj temi

Nije da se ne moze ici,taman posla..bar da lepo hoda dete-onda je ipak lakse,tesko je za kolica,uz-niz stepenice..za decu je plaza br.3 jer je normalan ulaz u more i imas ga na vidiku dok se igra u pesku i plicaku npr.Ostale plaze ne-to su lagune,pa stepenice.i nije samo to.Manja deca znaju da jurcaju,a te druge plaze imaju "ledja" da tako kazem,iza su stene i more..pokusacu u toku dana da nadjem neke slike da docaram..

Setaliste,Marina..npr.obrok napolju npr.stolovi pored mora,da se nagne da pogleda ribice npr.moze upasti u more..Mislim,logicno da roditelji paze,samo hocu da kazem da se mora vise voditi racuna nego negde gde je sve ravno tipa Palm eto,gde ste bili,veze nema taj landscape i u Citadeli.

Takodje terase,samo bedem do kolena i 2 kao zice...svuda dosta stepenica..i recepcija,pa na dole..ima 2 sprata..stepenice i stepenice..Za malo stariju decu tipa 6-7g.je ok..i oni znaju trcati ko muve bez glave al su ipak svesniji.

I nema bas puno dece ko u dr.hotelima..ima,ali je manji broj.Tobogana nema,ima 2 parkica.Za stariju decu dovoljno jer oni vec traze drustvo i njima je drugacije.Posebno ako vole igraonice i drustvo gde se moj super zabavljao i po.prvi put me ostavljao samu na plazi po 2h prepodne,pa i popodne.Jer imaju neke programe,traze blago po plazi sa animatorkom,krenu njih 10 i sve ko pacici za njom..posle idu u Marinu na sladoled..ja u pocetku ko ludara sve pratila,isla iza njih,da ne upadne u more il tako..ahhaa..onda me sin video i rekao da ga ne brukam,a i videh da je sve u redu..hah..

Da se izbegne "trauma" oko terase,bio bi bl.broj 2..jer tu su manji balkoni i imaju staklo zsstitu do grudi visine.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mimi28

cujem da je veceras Disko vece 90-ih muzika,uz Mili Vanili,La bouche,da gostuju..na plazi party..eh,da sam tamo:D

Izmenjeno (beogradjani)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nije da se ne moze ici,taman posla..bar da lepo hoda dete-onda je ipak lakse,tesko je za kolica,uz-niz stepenice..za decu je plaza br.3 jer je normalan ulaz u more i imas ga na vidiku dok se igra u pesku i plicaku npr.Ostale plaze ne-to su lagune,pa stepenice.i nije samo to.Manja deca znaju da jurcaju,a te druge plaze imaju "ledja" da tako kazem,iza su stene i more..pokusacu u toku dana da nadjem neke slike da docaram..

Setaliste,Marina..npr.obrok napolju npr.stolovi pored mora,da se nagne da pogleda ribice npr.moze upasti u more..Mislim,logicno da roditelji paze,samo hocu da kazem da se mora vise voditi racuna nego negde gde je sve ravno tipa Palm eto,gde ste bili,veze nema taj landscape i u Citadeli.

Takodje terase,samo bedem do kolena i 2 kao zice...svuda dosta stepenica..i recepcija,pa na dole..ima 2 sprata..stepenice i stepenice..Za malo stariju decu tipa 6-7g.je ok..i oni znaju trcati ko muve bez glave al su ipak svesniji.

I nema bas puno dece ko u dr.hotelima..ima,ali je manji broj.Tobogana nema,ima 2 parkica.Za stariju decu dovoljno jer oni vec traze drustvo i njima je drugacije.Posebno ako vole igraonice i drustvo gde se moj super zabavljao i po.prvi put me ostavljao samu na plazi po 2h prepodne,pa i popodne.Jer imaju neke programe,traze blago po plazi sa animatorkom,krenu njih 10 i sve ko pacici za njom..posle idu u Marinu na sladoled..ja u pocetku ko ludara sve pratila,isla iza njih,da ne upadne u more il tako..ahhaa..onda me sin video i rekao da ga ne brukam,a i videh da je sve u redu..hah..

Da se izbegne "trauma" oko terase,bio bi bl.broj 2..jer tu su manji balkoni i imaju staklo zsstitu do grudi visine.

Pa to kontam da smo mozda mali za to jer bih morala da budem na oprezu stalno,i u lobiju Palma kod one fontane sa saranima pa nisam mogla da sedim da pipne da vidi nagne se,baci cuclu dobro sad smo opet veci i cucle nema ali radoznalost ista .Gledam opcije,razmatram hvala na savetima..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam u Palmu bila na oprezu..imao 2.5 god.ma to uzas godine..hah..nije uteha al zato ste mirni eto tako sa 6g.vec je ok sve.

Ono bazence u Palmu..pa se naginjao..lezao po onom..drzala ga vecito za kragnu i sklanjala se odatle

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@beogradjani

 

Da, da... Najavili su sinoć...

Sinoć je Fakir imao šou, pre neko veče na programu je bila predstava Cezar i Kleopatra.

Stvarno se trude da zabave goste... 

 

@mimi28

 

 

Izmenjeno (mimi28)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E,u tom Fakir programu i ja ucestvovala..pentrala se sa buljukom zena na njega,a i mač u usta zabijala,preznojavala se i vidi se na snimku.Msm da je sad drugi fakir,makar bio kad smo sad bili,a pre je bio mnogo bolji sa boljim programom.Ucestvovala sam svuda sem za Miss hotela,to ne volim.A i dobila majice,marame,pedikir..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@beogradjani Počeli su i sjajni su. Dugo nisam čula da neko tako dobro peva uživo :)

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam malo live..steta sto me nema da se razbacam tamo,hah

Evo mene u glavnoj ulozi..em maceve zabadam,em na bini..ma,idi :D

20190617_230117.png

20190617_230037.png

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da je isti fakir u pitanju... 

IMG_20190618_055617.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije,liče jer su braca.Ovaj nosi ovakvu odecu.Puno je losiji,a onaj drugi je i poznat po performansima i 5 klasa iznad.No,dobro..moj sin je onog obozavao i odmah rekao-lice,al to nije onaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isčitala ceo forum i i dalje mi nije baš najjasnije... hahaha... definitivno postajem poluplavuša iz viceva... Koliko je to problematična plaža za dve odrasle žene... Jedna poprilično razmažena i u CG koristi obavezno patikice za kupanje... Vidim da su neki vodili i decu tamo... hahaha... može li tamo da se kupa u moru ili ne ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze,naravno,niste bili u Egiptu?

Mi,Egipcani ,smo razmazeni te diskutujemo kakvo more,ima li korala,koliki je plicak,koliko dugacak ponton,jesu li korali levo il desno,da li je dubina nakon 2m ili 10 itd.itd.Čari biranja i muke..

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moze,naravno,niste bili u Egiptu?

Mi,Egipcani ,smo razmazeni te diskutujemo kakvo more,ima li korala,koliki je plicak,koliko dugacak ponton,jesu li korali levo il desno,da li je dubina nakon 2m ili 10 itd.itd.Čari biranja i muke..

Evo pomoglo nam u odoabiru to što sad više i nismo mogle da biramo ;-). Rezervisale upravo  Sunrise Meraki Beach i jedva našle mesta na letu za jul, a u ovom hotelu nema više mesta :-(. Da, prvi put smo obe u Egiptu i onda naravno 101 pitanje. Po forumima se često preteruje i na jednu i na drugu stranu, pa sam zato i postavila ovako praktično pitanje. :rolleyes:... Možda za neku od narednih godina izaberemo i ovaj hotel, ali da krenemo na vreme sa rezervisanjem, a ne ovako u poslednji momenat ;)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka