mici_mici

ALBATROS CITADEL RESORT ex Citadel azur hotel

331 poruka u ovoj temi

Divan opis.

Hvala na komplimentu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Macka?  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahahaha,strava :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel izgleda fantasticno i pre sam ga proucavala,nego ta plaza.. zar nema nigde deo gde moze normalno da se udje u vodu? da nema korala itd

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hotel izgleda fantasticno i pre sam ga proucavala,nego ta plaza.. zar nema nigde deo gde moze normalno da se udje u vodu? da nema korala itd

Upravo ova plaza br.3,ulazi se normalno,ali nije sitan pesak,no to nije plaza u onom smislu reci sirine,nikako,iz nje u lagunicu i dalje na otvoreno more.Znaci,uopste nije fazon Palma il Karibijena..ovde je sve iseckano,il lagune,i otvoreno more..

Plaza br.1..i br.2..stepenicama u lagunu..pa iz nje na otvoreno more.

Verovala ili ne,ja sam odusevljena.Da,bilo mi je cudno malo na pocetku.Navikla da imam sirinu ispred sebe,ulaz normalan il malo koralni..ali me jednostavno "kupilo" sve to..

Vetrovi su duvali i inace,i u Hurgadi kazu..ovde jos vise..vidis kako se sa otvorenog mora talasi razbijaju o stene koje vidis na slici..a mi smo ovamo bili zasticeni.Bilo je ljudi koji su ,iako crvena zastavica,isli da snorklaju na otvoreno more,pa bi spasilac bespomucno zvizdao..tako je jedan odsnorklao do Oberoja..msm,delovalo je meni onako opasno,naviknutoj na mirno more,mislila sam razbice coveka o stene..no,nista.Kad je mirno i bez vetra,onda je svakako raj..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Primetih u 1a da jedino za njega ima cenovnik do aprila 2019te :) jako zanimljivo izgleda i drugacije..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@beogradjani, vidim da ste bili ove godine. Sad, nama se baš baš dopada ovaj hotel, zbog tog čuvenog korala, kao i zbog arhitekture i velikog prostora. Sad, vidim da su "nešto" menjali. Ranije sam čitala da je sve all inclusive, znači restorani mogu tokom celog odmora (a ne samo 2x), voda neograničena... Jel stoji to sve i dalje, ili je "all inclusive ali ipak mora nešto da se plati" fazon? 

Preko koje agencije idete? Mi razmišljamo čak i da sami organizujemo put, mada nam je ovo prvi put da idemo u Egipat... 

Šta vi mislite? Da li je još neko bio ove godine? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A la card mogu svaki dan da se koriste,nema ogranicenja.Nista se ne placa.

Koja agencija je sad najjeftinija,sa njom idite.Isla sam 4 puta u ovaj hotel,da.

Nisu nista menjali,renovirali su..sobe,restorane,javni prostor...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ozbiljno razmatram odlazak u Citadelu, jedino me puno stepenica pomalo brine.

@beogradjani jeste li otkrili taj skriveni lift koji je pominjao @The Unbeliever

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka