mici_mici

ALBATROS CITADEL RESORT ex Citadel azur hotel

331 poruka u ovoj temi

ljudi,da li je neko bio u ovom hotelu? dajte neke informacije! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima da li je neko bio u ovom hotelu? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ocigledno nije,ja ga dugo merkam,najvise zbog interesantne arhitekture,ali je skup...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam video da se vlasnik promenio, srecom da je Azur prodao  Pickalbatros-u koji su ozbiljni ali koji ce sigurno sada krenuti u renoviranje, samo da ne bude nekih teskih radova dok ja budem tamo. Svakako bolje nego sto se desilo Premier Romance koji je sada Sunrise.

Citadel-u zaista fali ponton  i to ne duzi od 20ak metara, cak su mogli i nekoliko da izgrade sobzirom da je plaza dugacka skoro 2km.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na korak od odlucivanja..Citadel ili u Marsu da idem..(sad me mrzi zbog daljine),kao i 10noc.vs 13noc.

Jos koji dan...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Juce sam video da se vlasnik promenio, srecom da je Azur prodao  Pickalbatros-u koji su ozbiljni ali koji ce sigurno sada krenuti u renoviranje, samo da ne bude nekih teskih radova dok ja budem tamo. Svakako bolje nego sto se desilo Premier Romance koji je sada Sunrise.

Citadel-u zaista fali ponton  i to ne duzi od 20ak metara, cak su mogli i nekoliko da izgrade sobzirom da je plaza dugacka skoro 2km.

Cekam i vas izvestaj.

Uplacen za septembar Citadel..

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srecan put, lepo se provedite, odmorite i uzivajte!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I naravno, super ronjenje i mnogo ribica i ostalog... pa da uzivamo u fotografijama! 

Inače, mnogo mi je smešno kad ovde u Tunisu vidim ljude sa maskama ? A peraja nisu ni vidjena, a i cemu? 

Kad iz Hamameta produzimo trecu nedelju u Mahdiji, bar se nadamo lepim skoljkama :rolleyes:

Uzivajte :yesss:

Izmenjeno (maštalica)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@The Unbeliever

Malo utisaka..,?Nestrpljiva..:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo evo :D

Čekao sam da prođe par dana da se slegnu utisci. 

Ukratko:

hrana nije nešto, nismo gladni ali za hotel ovog nivoa i cene to mora bolje. Mali izbor, sve se ponavlja a reciklaža je primetna. Kolači nekad budu dobri, u Mozart Cafe-u su uvek dobri. Recimo 3 zvezde za hranu. 

Soba odlična, velika, čista i sa fenomenalnim pogledom na more, malo stariji nameštaj ali ništa ne smeta, recimo 4 zvezde za sobu. 

Plaža... nje zapravo nema, koralni greben i stene su duž cele plaže samo jedan mali deo sa peščanim ulazom i tu je najveća gužva, postoje dve veštačke uvale koje su četvrtaste pa liče na bazen, oivičene kamenjem i u vodu se ulazi stepenicama, fale pontoni jer je sa druge strane grebena prema otvorenom moru fantastično i mi tu provodimo najviše vremena snorklujući, teško je dati ocenu, nama je ovo super plaža a za mnoge bi bila katastrofa :)

Osoblje ljubazno, čiste sobu dobro i za egipatske uslove zaslužuju 5 zvezda. 

Ogroman kompleks, ima bus koji kruži, praktično mali grad, 2 dana pred put tražili sobu u bloku 3, 4 ili 5, dobili 5 i vrlo smo zadovoljni.

Večernja animacija je za sada najbolja koju smo ikada imali.

Ovaj hotel po trenutnim crnovnicima košta preko 1000 evra za dve nedelje i toliko sigurno ne vredi, 750 smo mi platili u aprilu i to je maksimum koji treba platiti. 

Renoviranje uveliko traje, trenutno blok 4,buka jeste ali se ne čuje toliko jer je sve veliko i udaljeno, mada mi nismo u sobi ceo dan a blizu smo tog dela i ujutru ne počinju radovi pre nego što izađemo iz sobe, oko 9h.

Mislio sam kratko ali ispalo malo duže, ako vas još nešto zanima odgovoriću a kada se vratim duži izveštaj i slike. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto znam da ste vrlo realni,sa ovakvim ocenama sam i vise nego zadovoljna.Za hranu svi kazu da bi trebala biti bolja,tako da verujem da je tako.Trojku ne bi smeli imati,bar cetvorku.

Sobe su meni extra,a najvise se mislim.oko.plaze,iako sam upoznata potpuno kako izgleda(ju).

Da mi ne bi bilo.predaleko,koji blok bih trebala da "trazim",obzirom na dete,da ne kuka mnogo? I koliko treba do plaze?Mada je super sto ima i taj busić,sigurno cemo ga koristiti.

Kakva je animacija za decu,ako ste uopste to primetili?

Internet?

Trenutni cenovnici su meni "smesni" apsolutno i nerealni..pa kad Sunrise kosta skoro 900e onda sve jasno.

Na prvu loptu,ova pitanja imam..a ima vremena svakako da sve opisete,ja u septembru idem..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka