nele car

Putovanje busom do Grcke

81 poruka u ovoj temi

Placanje putarine u Makedoniji ponovno u evrima: http://www.plusinfo.mk/vest/101688/Posle-vikend-cirkusot-sfativme-deka-treba-da-se-primaat-evro-moneti

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U ‎25‎.‎6‎.‎2012‎. at 10:39, markoni155 je rekao/la:

sto se tice busa i vozaca nije bilo nikakvih problema, isao sam preko argusa kao i ove godine, bus je nov i ogroman(neka spanska marka nikad cuo za njega, ali mislim da je mehanika volvo ili tako nesto zaboravih) a sto se mesta u busu tice bio sam razocaran jer onoliki bus, prima bas dosta putnika, a mesta izmedju sedista malo, ja sam visok 190cm i nije mi bilo bas komotno, a recimo kad sam 2007 isao u Španiju, lastin bus takodje oroman(holandski VDL Berkhof dabl deker) mesta u njemu da mozes skoro pa da prekrstis noge tako da put i ne osetis ;)

kad smo se vracali iz Paralije bio je drugi bus, nije argusov, neki zuti ne znam ciji i koja marka ali neka pozna, mozda neoplan, taj je bio malo stariji model ali mnogo bolji i komotniji unutra

ih poredis Berkof i Volvo... Berkof je ful!

Nego,mene zanima, da li je moguce da nas Argus ne vraca svojim busevima i obrnuto? :ideja:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vrv u tom momentu nisu imali slobodne svoje buseve pa iznajmili neciji ipak je to bio spic sezone

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 6/20/2016 at 12:52, Bojka je rekao/la:

ih poredis Berkof i Volvo... Berkof je ful!

Nego,mene zanima, da li je moguce da nas Argus ne vraca svojim busevima i obrnuto? :ideja:

Ja sam isao autobusom u Grcku 7 puta i nikad mi se to nije desilo da se vratim drugim autobusom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 46 minuta, nikola720p je rekao/la:

Ja sam isao autobusom u Grcku 7 puta i nikad mi se to nije desilo da se vratim drugim autobusom

Nikola,kućo,kasniš godinu dana sa odgovorom!!! Ja bila sa Argusom i super se provela i opet bi...dilema rešena :D:D:D:D:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo jos nesto da kazem  za sve koji planiraju da idu ove godine u Grcku autobusom ,da obavezno ne idu sa hedonis travelom ,jel su moji roditelji i ostali putnici bili prevareni prosle godine,mesto da dobiju boravak od 130 evra,dobili su iz 20 veka bez tv , aspiratora i klime uzasno je bilo ,soba je bila veoma skucena

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25946
    Ukupno tema
    865601
    Ukupno poruka