Guest kec

Hotel Regina Hurgada iskustva 2005-2007

20 poruka u ovoj temi

da lli je mozda neko bio u regini,ako jeste da li moze da kaze svoje utiske o hotelcicu :rolleyes:
Utisak - odličan. Letovao sam u pet raznih hotela u Hurgadi i iz Regine su najbolji utisci. Imaš nekoliko prednosti u tom hotelu. Prostran je, u samom centru, uz more je, ne moraš da prelaziš ulicu da bi stigla do svoje plaže, uredan je, hrana je pristojna, osoblje ljubazno... Ne moraš da vijaš sobare da bi dobio čiste peškire, da zaviruješ i mirišeš jelo da bi shvatio šta jedeš, da ideš u drugi hotel da bi popio dobru espreso kafu...Ja više neću eksperimentisati sa drugim hotelima, idem samo u Reginu, (ove godine sam iz Sun & Sea išao svaki dan u Reginu na kafu), gde imaš osećaj da si u pravom hotelu, i gde doručkuješ i večeravaš za stolovima sa stolnjacima, a ne za golim stolom kao u sindikalnom letovalištu.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima u kom delu Regine su sobe najbolje?

Cula sam da su oni bungalovi dosta nezgodni zbog raznih bubica jer ste u prizemlju!

Kakva je situacija sa centralnom zgradom ....ima li nekog sa svezijim informacijama o smestaju u ovom hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo se hvalimo! Odlucili smo, Hurgada- REGINA. Videcemo!?!?!? Neverovatna je potraznja za Egiptom,nigde mesta,strasno.

Negde sam na forumu procitao da je neko imao neke probleme sa punjacima za mobilne u Egiptu. O cemu se to radi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlican izbor.

Moj ttast i tasta su isli dva puta (2005 i 2006) i prezadovoljni su hotelom.

Taj hotel je valjda najbolji odnos cena-kvalitet.

P.S. Ako slucajno budete imali problema sa sobom koju dobijete (ne svidi vam se ili sta vec, jer imate glavnu zgradu i bungalove) odmah prvo vece napravite frku na recepciji da vas premeste. ALI OBAVEZNO FRKU NAPRAVITE jer ce vas ako budete fini iskulirati.

Sto se tice punjaca neznam da je neko imao problem - mi bar nismo.

A i sta ce vam telefon na odmoru. Lepo se provedite i srecno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uh punjach za telefon...

meni se telefon punio, ali dosta sporije no inache, vishe muka mi je zadavao punjach baterije za fotopaparat. Ne bih da lupim ali chini mi se da je struja slabija od nashe (nisam pitala) ali je verovatno u tome problem posto je punjenje umesto 2h trajalo po 10h. znam da su dve osobe imale problem, ja sam jedna od te dve. Ali ne brini, napuni se sve, Ako treba ukljuci uveche i ujutru je sve ok :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka