jpivan

"Poveo" bih i bicikl u Grčku

6 poruka u ovoj temi

"Poveo" bih ove godine svoj bicikl u Grčku, pošto su cene iznajmljivanja prilično velike, pa me zanima da li neko ima iskustva, da li treba bicikl na gepeku prijavljivati našim, Makedonskim i Grčkim carinicima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Poveo" bih ove godine svoj bicikl u Grčku, pošto su cene iznajmljivanja prilično velike, pa me zanima da li neko ima iskustva, da li treba bicikl na gepeku prijavljivati našim, Makedonskim i Grčkim carinicima?

Nema potrebe da prijavljuješ bicikl.

Jedini problem možeš imati sa biciklom.

Šta ako bicikl ne želi da ga "povedeš"? :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema potrebe da prijavljuješ bicikl.

Jedini problem možeš imati sa biciklom.

Šta ako bicikl ne želi da ga "povedeš"? :D

Hvala na odgovorima.

Hoće on na more, samo ženu da ubedim da ga "povedemo", mnogo "zviždi" kad vozim po auto putu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I? Šta bi, okrenu li ti pedale na svom bajku u Grčkoj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdravljam temu !

Mi smo "poveli" nase bicikle u Bugarsku ove godine, i bilo nam je prelepo, u pauzama izmedju kupanja uzivali smo na nasim dvotockasima. Sva mesta na Crnom moru su relativno blizu i mi smo stalno bili na potezu Ravda-Nesebar-Suncev Breg. I ima dosta biciklista, ljudi vole da se voze. Pri tom ne mislim na turiste koji rentiraju bicikle, vec tamosnje stanovnistvo, a i sreli smo u par navrata cikloturiste.

Sto se tice granice, na prelasku prema Bugarskoj nam niko nije nista rekao, samo se sa nama u povratku nasalio jedan nas carink. Rekao je "Vece ste stekare od Pirocanaca, vozite bicikle na more da ne placate iznajmljivanje tamo a?" Svi smo se slatko nasmejali... :hahaha:

A sad konkretno o temi... Gde u Grckoj ima lepih staza za voznju (eventualno i puteva koji nisu prometni previse) ?

Vozimo drumske bicikle i brda/doline/makadam i slicne varijante otpadaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka