bukki

Cene na Lefkadi

100 poruka u ovoj temi

Dodji malo ranije i parkiras se na 100m dalje od naplatni parking :) Ja sam tako parkirao oko 10.30h :)

Postoje razni nacini da se prodje jeftinije, ali ljudi su se interesovali za cene, pa sam htela da ih informisem o stvarnom stanju. Osim toga, ja sam svaki dan 'putovala' do neke od plaza i meni je bilo vazno da im pridjem sto blize, pa sam pristajala na bilo koju cenu parkinga. Kad budem resila da planinarim sa tovarom na ledjima, onda verovatno necu ni uzimati auto. Samo da napomenem da je vec pocetkom juna, cak i na 200 m od 'naplatni parking' bila guzva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a kad vidis i na Katsiki ako dodjes malo kasnije moze i da ne nadjes plateni parking (sve puno) pa i sve jedno ostavis uzbrdo :) plus minus 100m ne radi razlika jel :) Samo na katsiki i egremni ostavio dalje,a na drugih plaza auto bilo na par metara od mene i nigde nisam platio parking :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel moze neke cene?? ja sam dala svoj doprinos sa pilice :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A npr. cene autobusa, posto niti drugarica niti ja ne vozimo :) mi bismo do zapadne obale od Nidrije, Porto Katsiki npr.. kolika bi cena bila?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko može reći cene jagnjetine,roštilja,piva po restoranima.I gde je bolje kupovati u Carefouru ili Lidlu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li bi neko mogao da prokomentariše cene smeštaja po ostrvu, ja i devojka smo uplatili prevoz u agenciji pa kontamo tamo da se smestimo u neki kamp sem ako ne nađemo neki baš povoljan smeštaj?

I kako se kreću cene skutera na recimo 7 dana? Ja koliko sam gledao na netu cena je oko 100e...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

posto prvi put idemo u Grcku, da li moze neko iz iskustva da kaze koliko para je potrebno za dzeprac tako da se izrazim? radi se o 10 nocenja na Lefkadi.

hvala i pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja znam iz iskustva sestre i njenog decka koji su prosle godine bili, a cuo sam da se ni ove godine cene nisu menjale. Oni su uglavnom sve upovali u lidlu, skoro svako vece pravili neki rostilj i bili 3x na veceri u restoranu. Dakle, da jos jednom napomenem da su uglavnom sami spremali hranu. Poneli su po 200e i kupili neke patike, satove, papuce itd...dakle, sasvim lagano sa toliko dzeparca. Isli su na Milos brodicem 3-4x. A oni su bili 12 dana. Kaze da bez problema moze sa 20e dnevno da se gura za hranu i pice. Naravno, ako se ne preteruje, vec za ono normalno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko cene koktela ??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

5e pa nadalje :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakve su cene voca i povrca u lidl-u?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

50 centi krastavac,paradajs 90centi,lubenica 30centi/kg...drugo ne znam :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa dobro,kao kod nas znaci.Hvala :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna radno vreme Lidla? I da mi objasni kako se do njega stize od lefkasa? :cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna radno vreme Lidla? I da mi objasni kako se do njega stize od lefkasa? :cool:

Mislim da radi do 22h.Samo podji prema Nidriju i posle par km sa leve strane.Bukvalno par minuta voznje od Lefkasa.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895513
    Ukupno poruka