bukki

Cene na Lefkadi

100 poruka u ovoj temi

Da li ima neko ko je voljan da napise nesto o ovogodisnjim cenama na Lefkadi?

Svi koji se vraćaju iz Grcke pricaju razne price, od tih da su u julu povećali cene do 30% do toga da su cene ostale nepromenjene.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro pitanje :-) ako moze neko da napise i cijene diesela na pumpama u Grckoj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema veze cene su iste ko i prosle godine :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neke konkretnije cene :))npr klasicnih namirnica koje su svima neophodne, i naravno cene po kaficima restoranima, giros i ostala brza hrana.

Sto vise informacija vezano za cene, puno bi mi znacile.

Izmenjeno (bukki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako ne, onda cene brodića.

Recimo za plažu Milos je 3 eur, sad meni nije jasno da li se plaća u jednom smeru ili košta 6 eur da odeš i da se vratiš... Da li deca plaćaju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neke konkretnije cene :))npr klasicnih namirnica koje su svima neophodne, i naravno cene po kaficima restoranima, giros i ostala brza hrana.

Sto vise informacija vezano za cene, puno bi mi znacile.

Giros 2e, porcija 7-8e i suvlaki isto, ako ides u sela na zapadnoj obali kao Atani porcija je 5e, voda 6x1.5l 1.3e u Lidl na ulaz u Lefkada gradic u nidri 0.8e flasa...kafa 2-2.5e zavisi od kafa, sokic 2-2.5, hleb 0.80-1.20e, pizza 6-8eur........itd.

Kako ne, onda cene brodića.

Recimo za plažu Milos je 3 eur, sad meni nije jasno da li se plaća u jednom smeru ili košta 6 eur da odeš i da se vratiš... Da li deca plaćaju?

Cena je 3e u jednom pravcu znaci 6e povratna...

Izmenjeno (BojanMKD)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mene zanima koliko je riba u restoranima, citala sam da u sivoti ima dobrih morskih specijaliteta. koliko je npr. hobotnica, ili san pjer za koji kazu da je super?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mene zanima koliko je riba u restoranima, citala sam da u sivoti ima dobrih morskih specijaliteta. koliko je npr. hobotnica, ili san pjer za koji kazu da je super?

Najbolja riba i morski plodovi na Lefkadi su u ribarskom selu Sivota, na južnoj strani ostrva. Hobotnica na roštilju 15 eura, orada 11-12 eura, mešani plodovi mora kozice, pržene lignje i sardelice 11-15 eur. Postoje i kombinacije za dvoje 20-25 eura sa morskim plodovima. Grčka salata 4,5 - 5,5 eura. Sve spremaju fenomenalno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super. to nije skupo tako.. jedva cekam... pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

čitam dugo sve što se piše o Lefkadi i nisam uspela da nađem neku preporuku za dobar sladoled, tj poslastičarnicu, pre svega u Lefkasu. Da li neko ima preporuku? Nešto kao ona sa italijanskim sladoledom u Sartiju, za one koji su bili. A da bi se slagalo sa temom, mogu i cene, iako ja uglavnom ne pitam za cenu kad je ta poslastica u pitanju. :D :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li se i gde naplacuju lezaljke, parkiranje u blizini plaza i ostalo, cene kafica na plazama.

Mislim da sve koji ove godine odlaze tamo zanimaju ovakve stvari.

Ajde da cujemo ovogodisnja iskustva :))

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Kathizmi 2 lezaljke i suncobran su 4 eura, ice coffe 4 eura, na Porto Katsikiju parking kosta 3-5 eura, 2 lezaljke i suncobran 8 eura, kugla sladoleda je od 1,5 do 3 eura.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Carefour peceno pile, vruce 5-6 eura :wub: :zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kod nas ne jedes ga na more ali je 3.5e takodje vruce :D

Na Kathizmi 2 lezaljke i suncobran su 4 eura, ice coffe 4 eura, na Porto Katsikiju parking kosta 3-5 eura, 2 lezaljke i suncobran 8 eura, kugla sladoleda je od 1,5 do 3 eura.

Dodji malo ranije i parkiras se na 100m dalje od naplatni parking :) Ja sam tako parkirao oko 10.30h :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

izvinjavam se za off unapred

pilice cu na Lefkadi :hahaha: a mozda posle svratim na sirenje vo furna la bure kod vas,na ohrid.

p.s.nadam se da sam dobro napisala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895513
    Ukupno poruka