Bojan81NS

Mermerna plaža, Vathi, Porto Vathi

313 poruka u ovoj temi

Trenutno sam na tasosu pa me interesuje da li je ko bio ovih dana do vathi i kakav je put do tamo odnosno do saliare preko makrijamosa? Planiram da je posetim ali bas i ne bih reskirao ako je los zbog auta! Hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Trenutno sam na tasosu pa me interesuje da li je ko bio ovih dana do vathi i kakav je put do tamo odnosno do saliare preko makrijamosa? Planiram da je posetim ali bas i ne bih reskirao ako je los zbog auta! Hvala

 

Bio sam ja pre par dana, put do Saliare odlican, posle toga do Vathi malo losiji, postoji po koja rupa i neravnina ali nista strasno. Moze lagano autom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

Zahvalan sam vam na odgovoru! Zelim vam lep odmor! Pozdrav za vas!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da podelim utiske o Mermernoj. 

KO dodje u podne, pa razocarace se. GUzva, mutna voda, opsti haos. Mi smo otisli u 8 ujutru i mogu reci da su to dve razlicite plaze. Tako da preporuka da poranite.

Isto tako ono sto ja nisam znala jeste da ima mesta za sopstveni peskir i suncobran, jer njihova lezaljka kosta 10e po osobi. Cisto dranje.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

20210713_205752.jpg.56e1799de09a8ee41164

 

20210713_205253.jpg

Screenshot_20210713-234245_Gallery.jpg.e

Screenshot_20210713-234347_Gallery.jpg.3

Screenshot_20210713-234334_Gallery.jpg.2

Screenshot_20210713-234410_Gallery.jpg.0

Screenshot_20210713-234426_Gallery.jpg.b

Za samo 60€ dobijate besplatan parking, dve ležaljke i suncobran, dve kafe i dve flašice vode i "pravo" da poručite sve iz menija!

Kupanje je za dž.

Izmenjeno (WOB)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li ikoga živog u tom hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je za odlikaše. Kad plate min. 400e dnevno za spavanje i doručak neće da im se običan puk muva oko nogu dok se kupaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ima li ikoga živog u tom hotelu?

Bilo je 4 automobila na parkingu... Sa plaže sam video goste u jednom apartmanu i svetlo u još jednom... Ili dva... Dvoje su sedeli na terasi restorana

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Polako, bice ih. Mozda ne ove godine ali ako se situacija sa virusom smiri bice pun. Ako onaj Ikos na Krfu u raspaloj Dasiji moze biti pun ovaj ce biti sigurno. Ikos u nekim terminima kosta i 2000 (ali ne dinara) za jednu noc a neke sobe imaju pogled na stovariste gradjevinskog materijala i smece koje se na ulici u sezoni zna gomilati i mesecima.

Izmenjeno (Simo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biće... A dok ne bude,

Saliara

Screenshot_20210715-135932_Gallery.jpg.7

i Porto Vathi

Screenshot_20210715-140024_Gallery.jpg.8

za nas ponavljače

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja Mermernu i Porto Vathi ne volim...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni meni, to ko da si u Budvi. Stari Vathi je bio broj 1.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vathi beach

Moja preporuka je da se iscimate da dođete do ove plaže, ovo je egzotika iz komšiluka, nećete se pokajati.

 

Saliara i Porto Vathi

Plaže koje se slobodno mogu zaobići. Iskreno, nakon svega. Put nije loš, ali mermerna prašina svuda oko vas. Plaže su skoro iste, pa ću ih zajedno opisati. Na plaži i u vodi onaj šoder, mermerni kamenčići, bole oči od gledanja tog talanta. Voda je zaista tirkizna, zbog belog šodera koji je u njoj, ali tako je tipa dva metra u dubinu, pa se posle nastavalja uobičajena boja vode. Pritom imate mašine koje vam rade nad glavom dok se kupate u "tirkizu". Ne zavređuje pažnju. Ako ste već zainteresovani za tirkiznu boju mora, bolji izbor je otići na Lefkadu. Potpuno su obe zauzeli barovi, lični peškiri mogu samo po stenama u okolini

Izmenjeno (Dora89)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka