Bojan81NS

Mermerna plaža, Vathi, Porto Vathi

313 poruka u ovoj temi

Jesam, pitao sam i za to,

Kuc, kuc, kuc,

Kakav je put do Saliare i Vati iz pravca Limenasa?

I niste mi odgovorili za auto.

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa brate gledaj to je pravac iz Limenasa (obilaznica) - sve sam napisao što bi neko mogao da pita... auto... ovako prvi put smo išli pešaka (35 min od mermerne do Vathi) pa onda Hyndai i ovaj snimak je urađen iz Mercedesa... ne brini ovim pravcem se može kolima, ali pažljivo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po ko zna koji put moram da naglasim - put od rampe kompleksa Makriamos do Saliare nije asfaltiran, dakle zemljani je, tj. od nekog sasušenog blata nalik glini, koje je prekriveno belom, mermernom prašinom, te njegovo stanje nije uvek isto, tj. zavisi od niza faktora. Lošiji je kad kamioni njime intenzivno prolaze i razrovaju ga (dakle, radnim danima), kao i posle obilnijih kiša (tad postoje velika ulegnuća, bare i sl.). Takođe, morate uzeti u obzir da nisu svi automobili jednako odignuti od tla, tj. nisu svi zgodni za vožnju po takvom neasfaltiranom putu, a nisu ni svi vozači isti. Svako od nas zna kakav auto ima, šta sa njim može, a šta ne, kao i kakav je vozač. Ko se plaši da bi mogao da ošteti svog "ljubimca", nebitno iz kog razloga, neka sam ili udružen sa nekim, iznajmi auto na dan-dva, pa neka do Saliare krene tim rentiranim autom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam mirarbi, zato sam i pitao jelenabata kojim kolima su išli.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da ti znaš (videla sam tvoje pitanje Jeleni i Bati gore), ali ima ih koji čitaju, a ništa ne pitaju, kao i onih koji će tek čitati :).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A šta ćemo sa onima koji pitaju, a ništa ne čitaju?!? :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ti su najgori :).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa brate gledaj VIDEO... to je pravac iz Limenasa (obilaznica) - sve sam napisao što bi neko mogao da pita... auto... ovako prvi put smo išli pešaka (35 min od mermerne do Vathi) pa onda Hyndai i ovaj snimak je urađen iz Mercedesa... ne brini ovim pravcem se može kolima, ali pažljivo!

E, tek sam sad primetio da se u dnu snimka vidi Mercedesov znak. Do sada sam buljio u put i okolinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mercedesom može i na masnu banderu, a da ne može na plažu :D

Izmenjeno (šurda)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih se složila. Ima zadnju vuču, pa po pesku ili blatu, ledu, snegu... 'oće zadnji točkovi da mu šlajfuju u mestu, a "dupe" da se rita tamo vamo, naravno pod uslovom da ne nosite džak cementa u gepeku :). Pričam iz ličnog iskustva.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne treba džak cementa.

Tamo ima i više nego što je potrebno mermernih blokova. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko koliko km ima od potosa do mermerne plaze i za koliko se odprilike stize skuterom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko koliko km ima od potosa do mermerne plaze i za koliko se odprilike stize skuterom?

Mene zanima nešto slično, odnosno kojim putem preporučujete da se od Potosa ide ka mermernoj plaži istočnom obalom gde ima više krivina koliko sam ukapirao ili zapadnom obalom preko Limenasa?

Ne samo gde je bliže već gde je lakše za vožnju mada bi se vraćali sigurno istočnom obalom zbog svraćanja u Panagiu i Golden beach. Možda je bolje ići zapadnom obalom i taman zatvoriti krug oko ostrva koji su vaši saveti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zapadnom obalom možeš zaista da voziš 90 (koliko je ograničenje), samo na jednom mestu kada se prolazi kroz jedno seoce imaš malo uži put, ostatak je milina za vožnju, tako da sa moje strane topla preporuka da se do mermerne plaže ide tuda..

Nisam siguran za dužinu puta u km, ali vremenski je mnogo brže

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka