Bojan81NS

Mermerna plaža, Vathi, Porto Vathi

313 poruka u ovoj temi

Na drugom klipu na 4:14 se vidi Florida parkirana. Kad se taj auto nije raspao do Mermerne onda svaki moze da stigne. :hahaha:

Ko nikad nije bio na Mermernoj, treba da ode da je vidi. Truckavo, prasnjavo itd., ali i to je deo sveukupnog dozivljaja. Ko je bio (kao ja) dok je plaza bila divlja sa svega 10-ak ljudi na njoj, moze da ode ali ce svaki put biti poprilicno razocaran i besan sto mu je neko unistio raj na zemlji. :udarac:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nazalost nisam bila dok je jos bila "divlja", ali sam videla slike vas koji ste bili i jesam se odusevila plazom, ali mogu misliti koliko bih se tek odusevila da sam je videla onako u svoj njenoj prirodnoj lepoti.... zato cu ove godine na Vahti, nismo isli prosle godine, nismo ni znali za tu plazu i nadam se da ce me ona ostaviti bez daha :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ah, mislim da ce me ostaviti bez daha :yesss: Hvala na ovom divnom snimku :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih da ti pokvarim utisak :) ali meni se vise svidja mermerna, bar koliko sam mogao da vidim sa slika i video materijala, nekako mi deluje lepse.

Za nekih mesec dana idem da se licno uverim :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem 16.07. pa cu videti, Mermerna mi je super, samo je bilo previse guzve za moj ukus zato se nadam da ce na Vahtiju biti manje ljudi i da cu moci da uzivam u miru i tisini :) Kad ti ides?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja se nadam da ce biti manje guzve u septembru kad ja idem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Septembar je prelep na Vathiu. Možda se i vidimo tamo. Planirali smo bar jedan celi dan. Mermernu su "zakopali" prošle godine sa nekim sitnim šljunkom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem 16.07. pa cu videti, Mermerna mi je super, samo je bilo previse guzve za moj ukus zato se nadam da ce na Vahtiju biti manje ljudi i da cu moci da uzivam u miru i tisini :) Kad ti ides?

I mi smo od 16. jula :)

Septembar je prelep na Vathiu. Možda se i vidimo tamo. Planirali smo bar jedan celi dan. Mermernu su "zakopali" prošle godine sa nekim sitnim šljunkom.

Kako zakopali? Zasto zakopali? :kmeee:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasipali neki mermerni pesak-šljunak preko mermera 2010 / 2011 godine.

Fotke i video je u oba slučaja rađen u prvoj polovini septembra.

Ovako je izgledala nekada (2010)

img4616r.jpg

img4618km.jpg

img4619hb.jpg

A ovako je izgledala 2011 godine:

img2691al.jpg

img2692bb.jpg

U iščekivanju novih slikica pogledajte video i posebno obratite pažnju na sledeću minutažu:

13:46 - Saliara 2010 - 14:07 - Saliara 2011 - 14:26 - Vathi - 14:44

Izmenjeno (jelenabata)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eeee, pa onda se mozda i vidimo tamo :) Preko koje agencije idete? Mi idemo preko Argusa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eeee, pa onda se mozda i vidimo tamo :) Preko koje agencije idete? Mi idemo preko Argusa.

Videcemo se onda u busu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hehehehehe, dogovoreno :) Mi imamo rezervisana najbolja mesta :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitate ovih dana na drugim temama za koordinate Mermerne plaže. Zar niko ne vidi ovu temu? Pa, skroz smo vam sažvakali sve što treba da znate o Mermernoj i putu do nje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mermerna vise nije ona stara plaza :( Upropastili su je nacisto! Milion lezaljki, neprestana guzva, preglasna muzika. Dva dana za redom nismo mogli da nadjemo mesto i uspeli tek treci dan, ali nismo uzivali kao ranije :( Plasim se da ce isto uraditi i na Vahtiju, brodovi non stop dolaze i odlaze...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka