boki i sanja

Odmor,letovanje sa malom bebom

9 poruka u ovoj temi

Planiramo odmor sa bebom od 5 meseci,interesuje nas vase misljenje,gde otici? Mislimo da je za more prerano,pa se okrecemo banjama ili neka planina u Srbiji,gde bi bebi najvise odgovarala klima,vazduh itd....Hvala svima unapred na pomoci!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jako je bitno a nisi navela kada bi putovali...ako je septembar onda moze more,mozete i sada ne vidim nikakav problem ..prosle god smo mi isli u Grcku malecka je imala 4 mes. al smo vecinu odmora proveli u hotelu a brckali se u hotelskom bazenu...Jul i avgust vam ne bi preporucila jer su paklene vrucine..onda neka banja...Vrnjacka Banja je jaako lepa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru,mi planiramo odmor u avgustu,sredina meseca...Mislili smo Soko Banja..u Vrnjackoj smo bili pre dve godine i nije nam se svidela...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sokobanja je dobar izbor. Ja sam bila prošlog leta i pored penzionera najveći broj gostiju bili su ljudi sa malom decom i kolicima. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za banje, al more u septembru s bebom mogu da preporučim. Mi smo išli kad je malena imala 7,5 meseci. Prijalo joj je, poboljsala je apetit, uzivala u brckanju i spavala u hladovini borova preko dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

More u septembru,i to Grcka,mi smo doduse bili sa jednogodisnjim detetom i uzivali smo,i mi i ona!Brckala se i u moru i u bazencicu!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naša bebana će u u drugoj polovini avg imati 5 mes. kada i planiramo ili GR ili Zlatibor

Izmenjeno (Oleg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

septembar Grcka!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine bila u avgustu u Grckoj, sa malim koji je imao 9 meseci i bilo je ok, samo je zakacio neki virus pa imao temperaturu par dana. I ja vise volim septembar, ali tad nismo mogli. Isli smo na plazu posle dorucka, i popodne oko 4 kad on odspava i jede, i bilo je fino. On je rodjen pored mora i kupa se u moru od svojih 4-5 meseci, prvo je poceo u bazenu, a posle u moru, kad je postalo malo toplije. Ako sedite u hladu, mazete bebu redovno i dajete joj tecnosti, nista joj nece smetati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka