dejantrkulja

Tropitel Sahl Hasheesh,Hurgada

226 poruka u ovoj temi

Naravno da je plaza bitna. Evo, ja sam jedna od onih koji vole bazencice, ali mislim da dzaba hotelu sve ako mu je plaza uzas.

Ovaj hotel Tropitel Salh Hasheesh je zaista lep, nadam se da ce uspeti i plazu da srede. U medjuvremenu, mislim da je bolje otici u npr. Sunrise Royal Makadi koji je prelep i ima odlicnu plazu ili npr.Palm Royal Soma Bay.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da je plaza bitna. Evo, ja sam jedna od onih koji vole bazencice, ali mislim da dzaba hotelu sve ako mu je plaza uzas.

Ovaj hotel Tropitel Salh Hasheesh je zaista lep, nadam se da ce uspeti i plazu da srede. U medjuvremenu, mislim da je bolje otici u npr. Sunrise Royal Makadi koji je prelep i ima odlicnu plazu ili npr.Palm Royal Soma Bay.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako biraju samo hotel zbog plaze, onda se slazem da treba izabrati Palm Royal Soma Bay, jer to i jeste jedino dobro u ovom hotelu.Ostalo ne bih komentarisala, ali 5 zvezdica za ovaj hotel je iskreno premnogo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

imali li neko neku svezu informaciju o ovoma hotelu videh da ga u argusu dobro prodaju!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel je super, odlicne ocene po stranim forumima, ali, na zalost, jos uvek nema ponton, a plaza je puna korala, tako da je plaza slabo upotrebljiva. Bas steta. Meni se cini odlican, ali posto nema kupanja u moru, džabe, a cena i više nego primamljiva, i kod Argusa, i kod SAB-a, npr. Valjda će izgraditi taj ponton u neko dogledno vreme...

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

po najnovijim opisima turista-kran i dizalice stoje tako u moru (za izgradnju pontona) jos uvek,po koralima niko nece da ide 200m,tako da....djekna jos nije umrla,a kad ce-ne znamo...:-) (bruka,takav hotel da nema plazu)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

gotova Djekna-pardon,ponton!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je sjajno. Sa pontonom ovaj hotel postaje odlicna opcija za letovanje, vazi za dobar hotel, svega nekoliko godina star, a sada se moze, konacno, i kupati u moru. Cene kod Argusa su bas povoljne za ovakav hotel, i za 10 i za 13 nocenja... (10 noci, ceo jul i avgust 519 e).

Nadam se da ce neko otici i ostaviti utiske iz prve ruke...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

poslednji review na TA kaze da je ponton gotov tako da mislim da je to-to.iako ne volim da ulazim u more putem pontona,nikad se ne zna,mozda zbog kvaliteta hotela nekad i odemo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nas petro je uplatilo aranzman preko Argusa za ovaj hotel , obzirom da sam prosle godine bio u Sahl Hasseshu i video Tropitel ne mogu nista da kazem o njemu vise nego da spolja izgleda impresivno .... ali vise o ovom hotelu 06.08.2013 ... pa cemo preneti pet razlicitih pogleda na hotel :)

Ono sto mogu da kazem za Sahl Haseesh closed community group koga sacinjava 12 htl-a, ulaz dozovljen zaposlenima i gostima ostalih nema ... sto se tice mesta mesto je podredjeno tursitima sa dugackom setalisnom zonom sa jednog kraja na drugi kraj komune ili ti nazovi kako god hocete :) Recimo ono sto mozete ovde u vidu hotela to u hurgadi ne mozete a to je da udjete u svaki hotel i da ga pogledate iznutra .... prosle godine smo bili smesteni u Old Palace a usli smo i pogledali Premier la Rive , Premier Butique ... LTY Piramisa ... skoro sve sem Tropitela :D Ono sto je cudno je da vas medzer front offica voda po celome hotelu i sve vam pokazuje a sve opet sa nadom da ce vas naredne godine videti kao gosta hotela ... Ovde nema socijalnog zivota u smilsu provoda do jutarnjih casova ... ovde je sve u vidu romantike, setnje , ronjenja ... da ono sto je najvaznije podseca na Sharm po ulasku u vodu pontoni korali nama je to cool ... ulazis u duboko toplo Crveno more ...Sve u svemu Sahl spada u mesta za opustanje i bleju :) a ko je ne voli Hurgada mu na raspolaganju ...

PS meni je ovo 10 put u Hurgadi :p

Izmenjeno (021traveler)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mogli bi da napisete utiske o Old palace-u kad ste vec bili prosle godine :-)ima nas koji se spremamo za taj hotel.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mogli bi da napisete utiske o Old palace-u kad ste vec bili prosle godine :-)ima nas koji se spremamo za taj hotel.

ostavljen vam je kometar za Old Palace na tom topicu :) pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko svezijih informacija o ovom hotelu? Kakva je plaza, veza sa Hurgadom, usluga u hotelu, da li je posecen?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

plaza preko pontona,vrlo dobro sredjen i uredjen sa odlicnom uslugom,veza sa hurgadom tako da sto iznajmite taxi,dogovorite se za cenu i eto vas u hurgadi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Do Sakale i Memse je lako doci svaki htl u Sahl ce vam dati ponudu za free ili minimalnu cenu prevoz do novog ili starog centra ... problem nastaje kad popuste shutle bus nazada e onda taxisti kad skontaju gde treba da vas voze krene ucenjivanje itd ... najbolje uvek raspitati se na recepciji koji taksista radi za hotel ... ( to je neki interni deal htl i taksista) ... onda se lepo dogovorite sa njim kada da vas pokupi u povratku ... za pristojnu cifru ... kod taksista oprez posto su svi kauboji i pokusace da vas zavrnu sa novcanicama ... posto neke funte i pijasteri ( papirni novac ) skoro identicni ...

Savet:

1.dogovorite se sa taxistom

2.pokazete mu novac i trazite da potvrdi da je to to

3.nikada mu ne dajete novac u napred nego na odredinoj destinaciji

ps. U slicaju povratka uvek kazete htl nize kategorije sa njime i cene taksi usluge pada ...

:thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26103
    Ukupno tema
    870771
    Ukupno poruka