dejantrkulja

Tropitel Sahl Hasheesh,Hurgada

232 poruke u ovoj temi

uf,pa zalosno je izgubiti toliki novac,mozete li da probate "prebacivanje" u drugi hotel? "optuzite" ih da nisu znali da vam kazu za plazu!! nije on nista nov,nije juce izgradjen,i da jeste-treba da znaju osnovne informacije,pokusajte na tu zvaku da menjate hotel.hotel izgleda divno,ali plaza ne..

Mislim da ne bih imala problema da hocu samo da promenim hotel, agenciji su bitna mesta u avionu, a to se ne menja nista, tako da mislim da cu uspeti. Hvala Vam na upozorenju. Sta mislite onda Marriott ili Movenpick u Hurgadi? :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Movenpick je na lepšem mestu nego Marriott i ima lepšu plažu.

Iz moje vizure- Movenpick.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Promenila sam za Movenpick u Hurgadi, bez ikakavih problema u agenciji zbog zamene, posto idem tek 23. septembra, utiske pisem u u oktobru :hello:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odlican izbor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odlican izbor

Nadam se, posto posle Tropitela nisam spremna na jos jedan promasaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobro ste uradili,jedan od malobrojnih dobrih hotela,a nemate brige oko plaze,bas javite da li je"na nivou" kao pre..

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros stigla iz Tropitela,hotel je extra,sobe,plaza,hrana

sve pohvale.Svi koji su rekli ovde na forumu da nije za malu

decu nije tacno,hotel je pun male dece i plaza i ulazak u more

je bas za njih.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

???? moze malo pojasnjenja,slika (u vezi ovoga za bas malu decu) ..hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros stigla iz Tropitela,hotel je extra,sobe,plaza,hrana

sve pohvale.Svi koji su rekli ovde na forumu da nije za malu

decu nije tacno,hotel je pun male dece i plaza i ulazak u more

je bas za njih.

Onda Vi i ja nismo bili u istom hotelu. Tacno je da ima dece ali svi su na bazenu (u svakom hotelu ima dece) postavicu sliku mora, i ako dete od 3,4 godine moze tu da hoda svaka cast, posto ja nisam mogla a imam 20 godina.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297549-d2386354-Reviews-Tropitel_Sahl_Hasheesh-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html#photos

evo slike sa tripadvisora, na poslu sam pa ne mogu da ubacim ono sto sam ja slikala. Celom duzinom plaze su korali, ujutru se povuce more po 500,600 metara a popodne, plicak nije ni do kolena. Laguna je 2sa2 na kraju pontona gde mogu samo plivaci jer je duboko.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa ovo sam i ja cula,otud moje iznenadjenje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko znam korali su zakonom zasticeni tako da ih nisu sigurno sklonili od jula do danas :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre 10-ak dana smo se vratili devojka i ja..sve pohvale u vezi u ovoh hotela.. Sto se tice klope i smestaja sve je bilo korektno ,isto nemam zamerke,,naravno uvek se nadje neko ko voli da pametuje i uvek ima zamerke a za normalne ljude ovo je pravi hotel za odmor.Drugo, neki ljudi( sa ovog foruma) su pricali da nema opreme za iznamljivanje za snorking ..naravno da ima 5 dolara je maska i disalica 5 dolara su peraja na 24 h... i sva ostala oprema...Prednost ovog hotela je sto lepe koralne grebene kod plontona, ekstra je za snorking, tu sam vise video ribica nego kad sam isao na izlet (rajsko ostrvo i posle na snorkingu),,naravno drugi hoteli ne mogu da se pohvale sa tim..

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre 10-ak dana smo se vratili devojka i ja..sve pohvale u vezi u ovoh hotela.. Sto se tice klope i smestaja sve je bilo korektno ,isto nemam zamerke,,naravno uvek se nadje neko ko voli da pametuje i uvek ima zamerke a za normalne ljude ovo je pravi hotel za odmor.Drugo, neki ljudi( sa ovog foruma) su pricali da nema opreme za iznamljivanje za snorking ..naravno da ima 5 dolara je maska i disalica 5 dolara su peraja na 24 h... i sva ostala oprema...Prednost ovog hotela je sto lepe koralne grebene kod plontona, ekstra je za snorking, tu sam vise video ribica nego kad sam isao na izlet (rajsko ostrvo i posle na snorkingu),,naravno drugi hoteli ne mogu da se pohvale sa tim..

Slažem se sa Vama i Vašom konstatacijom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,upravo smo se vratili iz Tropitela.

Zelim da prenesem nase utiske o ovom hotelu,za sve one koji ce tek da ga posete,jer vidim da je bilo polemike u poslednje vreme,a mislim da smo merodavni jer cesto putujemo,i odsedamo u boljim hotelima. Ovo nam je bio 3 put u Hurgadi.Prethodna 2 puta smo bili u Caribianu i Grand Plazi,pa Vam mogu reci da je ovaj hotel za 3 kategorije iznad pomenutih.

Sobe su prelepe,velike,svetle,nove,ciste..svaki dan se ciste i menjaju peskiri..Hotel je izuzetno cist i fenomenalno ga odrzavaju.basta je prelepa,bozanstvena,na svakom cosku klupe za sedenje i ljuljaske.

Bazeni su veliki,cisti,razlicite dubine,odlicno ih odrzavaju ali moram biti iskrena da su oni koji su sa hladnom vodom bili malo hladni.

Kad je rec o hrani ona je FENOMENALNA

Za dorucak imate bezbroj slanih i slatkih peciva,kajgane i jaja na sto nacina,salate,sunke,sireve,pahuljice,vocne i slane jogurte,razne vrste sutlijasa,grilovano povrce,6 vrsta voca,naravno caj ,kafa,sokovi i jos bezbroj stvari koje nisam navela

Za rucak uvek imate dva supe,brdo razlicitih vrsta peciva,salate sveze i kremaste,grilovano i bareno meso i povrce,razna mesa sa rostilja,riba,lignje,razni prilozi,tost sendvici,pastasva pica i brdo kolacaaaa,koji su predivni

Vecera je slicna rucku,veliki je izbor samo dodaju vece kolicine mesa zavisno od temacke veceri

pica se sluze u lobi baru,baru na plazi,oriental baru,restoranu i baru na bazenu,odlican je izbor koktela,kafe i sokova..sok od manga je extraaa

Plaza je izuzetno sredjena i lepa,konobar Vam donosi pice sa bara i izuzetno je ljubazan.

E sad more...klasican ulazak u more nemate jer ima korala ali na kraju pontonskog mosta imate dva ulaska jedan je u lagunu koja je fenomenalna,prelepa,bistra i topla,prepuna ribica,a drugi je u otvoreno more koje je fenomenalno...tako smo se lepo nakupali da nam i nije zao sto je sama plaza koralna.

Guzve u hotelu nije bilo uopste,lezaljki slobodnih na sve strane,u laguni se kupa po 5-6 ljudi,a cesto smo bili i sami

Ljubaznost zaposlenih je na visokom nivou,kao i strani jezici koje pricaju

Animacije su bile odlicne,svaki dan u isto vreme razne aktivnosti u vodi ili van nje a svako vece razlicit sou za decu i odrasle

Prepuni smo prelepih i fenomenalnih utisaka i svakome bi najiskrenije preporucili hotel...za sve dodatne informacije smo tu,za hotel se malo zna jer je nov ali smo apsolutno raspolozeni da svima pomognemo u odabiru i iskreno preporucujemo ovaj iizuzetan hotel!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka