dejantrkulja

Tropitel Sahl Hasheesh,Hurgada

226 poruka u ovoj temi

e,za mito-mrka kapa,ako se sta nije promenilo,ja davala 50e,pa se i postidela kad me odbili :-)

da vam kazem iskreno,svi volimo lepe i nove sobe,a chalet takva jeste,u standard sobama jeste stari namestaj,al nista nije falilo i bilo je sve uredno.mnogo je vaznije u hotelu imati dobru uslugu i plazu,ako idete sa detetom,nego biti u novoj sobi,ako vec moram da biram ja bih svakako ovako birala,kao i sto jesam.i nije me bolela glava. :-)

ali ako neko jos zeli i novu sobu,mora da se plati...

namestaj svakako ne mozete poneti sa sobom kad krenete :-)

p.s.pisemo na pogresnoj temi,ovo je tema o tropitelu

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako pogledate na Tripadvisor-u OP se bolje kotira za jedno mesto od Tropitel-a,tako da usluga i hrana mogu da budu najmanje isti ako ne i bolji. Jedino su ove standardne sobe mozda sa malo starijim namestajem,ali po meni to je sasvim nebitno za dobar provod. Pa niko ne ide na more da bi veci deo dana bio u sobi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jedno pitanje u vezi Shuttle bus-a...na koliko vremenski ide? da ili ima neki red voznje ili kako vec? Jos nesto da vas pitam,,,da li ima u Tropitelu da se iznajmi oprema za snorking i koliko je ? da ne vucem odavde masku i peraja :nempojma:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nisam nikad cula da hotel iznajmljuje peraja i masku,to vam nije tesko da ponesete.eventualno,cak i da trazite od lokalaca koji se bave prodajom izleta,izaslo bi vas skuplje,a i zasto biste to radili?meni su jednom pozajmili za popodne dok nisam pazarila novo jer mi je maska pukla bila..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jedno pitanje u vezi Shuttle bus-a...na koliko vremenski ide? da ili ima neki red voznje ili kako vec? Jos nesto da vas pitam,,,da li ima u Tropitelu da se iznajmi oprema za snorking i koliko je ? da ne vucem odavde masku i peraja :nempojma:

Shuttle bus Vam polazi u 19.45 iz hotela, i dolazi u memšu u 20.15, Zatim polazi iz memše u 22.30 i u 23.00 sata je u hotelu! Nema opreme za iznajmljivanje,ali ima trgovina u sklopu hotela gdje možete da kupite. Sad kakva je kvaliteta,stvarno ne znam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Procitali smo to od prosle god ali sam negde video da je 15 $ dan. Neki rusi su stavili na youtube cenu sobe. Prosto nas zanima da li se nesto nije promenilo od prosle god do sada. Sva sreca pa smo mi u Srbiji navikli na mito i korupciju pa cemo videti " direktnom pogodbom" koliko ce da kosta soba. :vestica:

A dete izlazi iz vode po sistemu dok ne poplavi. :azdaja:

U Old Palasu, Chalet sobe, doplata je 25 dolara po sobi/dan

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bila u Tropitelu sa drugaricom od 20og do 30og juna ove godine. Iskreno, razocarana sam, jer mi je ovo bio 4ti put u Hurgadi i cini mi se da sam najgore prosla a do sada sam bila dva puta u Palm Royalu i jednom u Pyramisa Blue Lagoon. Pa, da pocnemo od dobrih stvari a to su definitivno sobe. Velike su, nove, svako kupatilo ima posebno tus kabinu, posebno kadu, fen. Takodje ima sef, plazma televizor, garnitura za sedenje i unutra i na terasi. Bilo nam je cisto i svaki dan su bile neke figurice od peskira. U All inclusive konceptu pise da imate pravo na 4limenke nedeljno iz mini bara,ali oni to ne dopune kad pocne druga nedelja.

Hrana je takodje odlicna, sveza i raznovrsna. Salata ima dovoljno (10ak vrsta), kao i mesa (uvek ima bar 3 vrste) i slatkisa u izobilju. Jedino ima malo voca, 2 vrste maximalno. A ono sto mi se nije svidelo je definitivno plaza,animacije, organizacija i ljudi koji rade na recepciji.

Plaza je cela koralna, nema kvadratnog metra bez korala, i imate ponton od 300metara i na kraju tog pontona je mala lagunica u koju se svi natrpaju. Znaci, ako imate malu decu ni ne pomisljajte da krenete u ovaj hotel. Plaza je inace lepo uredjena sto se tice lezaljki, suncobrana itd. Animacije skoro da i nema. Pre podne ima aqua aerobik, razgibavanje i bocanje a popodne nista. Takodje muziku necete cuti nigde, u svakom baru je tisina, cuje se vetar samo :dosada: . A posto je plaza takva kakva je, onda naravno svi idu na bazen pa u 8 ujutru ne mozete vise naci slobodnu lezaljku a o suncobranu da ne pricam. Da ne zaboravim da napomenem da je tek jedna polovina hotela otvorena, a guzva je ogromna, Boga pitaj sta ce biti kad otvore i drugu polovinu. Sto se tice ljudi koji rade na recepciji, 5 puta su me vracali jer sam htela kasni check out. Kad 6ti put nisam htela da se pomerim sa recepcije dobila sam do 18h za 60$ i u ovom hotelu ne pomaze nikakav mito. Od jos nekih korisnih informacija koje mogu dati je recimo rezervacija za Mexicki restoran koja mora biti bar 5dana unapred jer je sve popunjeno,a za satl bus koji je besplatan i ide do Hurgade i nazad mora rezervacija dan do dva unapred.

Takodje vlasnik ovog hotela drzi i najvecu diskoteku u Hurgadi (Little Buddha) i animatori vode svakog utorka i petka. Krece se u 23h a vraca nazad u 03h, cena je 20$ i u to je uracunata ulaznica, jedno pice i prevoz od-do hotela. Sve u svemu ja nisam bila zadovoljna, mozda ce nekom drugom biti bolje. U septembru idem u Movenpick Soma Bay pa se nadam boljem :volimenevolime:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa tek Movenpick u Soma Bayu nema nikakvu plazu

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U septembru idem u Movenpick Soma Bay pa se nadam boljem

auch...stativa u najavi

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da Movenpick soma bay ima deo plaze sa normalnim ulazom u vodu ili gresim?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne bih stavio prevelik novac na tu opkladu, ali nisam video svojim očima pa ne mogu da tvrdim

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

xexexexeex, stativa u najavi, e jesi me nasmejao do suza sad. Nego sto se tice plaze Muvenpicka Soma Bay ja je dobro znam jel sam sticajem nekih okolnosti bunario po njoj,tamo plaze ima ali samo na slici sto bi se reklo,to je kombinacija plicaka u nedogled sa koralima stopala da polomite. SajaPablo menjajte hotel dok jos imate vremena.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a kud bas iz tropitela u movenpik?ni jedan ni drugi plazu "nemaju",a vama je to prioritet koliko vidim...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a kud bas iz tropitela u movenpik?ni jedan ni drugi plazu "nemaju",a vama je to prioritet koliko vidim...

U nasim agencijama, niko nista ne zna o ovom hotelu jer je nov. Pored njega je Caribieen pa pored Palm Royal, i posto sam bila u Palm Royalu i on ima predivnu plazu mislila sam da bi i ovaj trebao da bude ok. Sta raditi, otkazati skroz i izgubiti 130e pa ici individualno u Palm Royal ili otici mozda u Marriott??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uf,pa zalosno je izgubiti toliki novac,mozete li da probate "prebacivanje" u drugi hotel? "optuzite" ih da nisu znali da vam kazu za plazu!! nije on nista nov,nije juce izgradjen,i da jeste-treba da znaju osnovne informacije,pokusajte na tu zvaku da menjate hotel.hotel izgleda divno,ali plaza ne..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26318
    Ukupno tema
    877800
    Ukupno poruka