dejantrkulja

Tropitel Sahl Hasheesh,Hurgada

232 poruke u ovoj temi

da li je deo mora u laguni pogodan za dete koje je tek naucilo da pliva? Koliko je daleko ta laguna? Koliko ima od hotela do plaze? Ima li nkih sadrzaja za decu?

Hvala

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dubina lagune zavisi od plime i oseke,desava se da bude duboka 2m ali i da bude malo vise od metar,ulazak u lagunu je sa gumenim stepenicama i mogla sam da primetim da deca tog uzrasta polako ulaze i drze se za ogradu dok se malo ne oslobode...

Posto je hotelsko kompleks jos uvek u izgradnji moram vam reci da je upravo doradjen bazen za decu koji je do same plaze,tu su kucice i igraonice za decu,ljuljaske,vrteske,tobogani i druge zanimacije,iskreno nisam obracala paznju jer nemamo dete...

U restoranu imate odvojen deo za decu,male stolove,crtane filmove na velikim televizorima i posebnu hranu..

animatori se preko dana igraju i crtaju sa decom na baru kraj bazena,a uvece u 20:30 organizuju decije animacije na bini.

Plaza je udaljena nekih 250metara od hotela,ali do plaze prolazite kroz hotelski kompleks i vecina staza je prekrivena neobicnim suncobranma,tako da su staze u hladu..

Ako imate jos neka pitanja,samo izvolite....pozdrav

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala, to bi bilo sve za sada

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se donekle sa Madness. Nije daleko plaza od hotela, ali je daleko kraj pontona od hotela i lezaljki. Ja nisam dete ali sam uzasan plivac i tamo sam smela samo jednom da se potopim u moru i dubina bitno varira u zavisnosti od plime i oseke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tropitel ok hotel ali mi nije jasno hotel koji je u 2013 kostao oko 600 eura sa ukljucenim avio taxama, a da se ove godine agencije frljaju sa cenama cak kod nekih do 910 eura ... Ovaj hotel ne vredi toliko kao ni sama usluga u hotelu ... Bolje je za iste svotu novca uplatiti Steigenberger Al Dau Beach ... Uglavnom na bazenu guzva na plazi nikada ... slike u moja foto tura ... Tropitel Sahl Hasheesh,Hurgada

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se totalno sa vama,u ovaj hotel ne bih ponovo otisla pa da meni opet plate,eto toliko...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim forumasimai ljubiteljima Egipta! Jedno pitanje, da li neko planira da ide ove godine u Tropitel? (ja sam bio sa devojkom pre dve godine i veoma smo zagrejani da ipet idemo ove godine, sacekacemo jos malo da vidimo razvoj situcije u Egiptu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U ‎5‎/‎1‎/‎2016 at 17:37, Bojan i Vanja je rekao/la:

Pozdrav svim forumasimai ljubiteljima Egipta! Jedno pitanje, da li neko planira da ide ove godine u Tropitel? (ja sam bio sa devojkom pre dve godine i veoma smo zagrejani da ipet idemo ove godine, sacekacemo jos malo da vidimo razvoj situcije u Egiptu.

Da, naravno! Kao i svake godine, počev još od 2013.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel neko zna da li deca imaju zaseban lezaj kada idu sa 2 odr. osove

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 15.3.2017. at 13:43, arlekino je rekao/la:

Jel neko zna da li deca imaju zaseban lezaj kada idu sa 2 odr. osove

Ja smatram da owaj hotel nije za decu zbog pontona i korala a i nema nekih sadrzaja za njih. Imate dosta hotela sa Aqua parkom,a ako hocete bas Sahl Hashees daleko bolji je Old Palace

U 15.3.2017. at 13:43, arlekino je rekao/la:

Jel neko zna da li deca imaju zaseban lezaj kada idu sa 2 odr. osove

Ja smatram da owaj hotel nije za decu zbog pontona i korala a i nema nekih sadrzaja za njih. Imate dosta hotela sa Aqua parkom,a ako hocete bas Sahl Hashees daleko bolji je Old Palace

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da hvala. Inace odgovorila mi je Julia ljubazna manadzerka koju mnogo hvale na TA da ubacuju krevet i krevetac. OP je trenutno preskup, bili 2 puta :-) tamo, pa smo zbog divnog Sahl-a hteli neki hotel tamo. Odustali smo pa idemo u Caribbean sto je sigurno sigurno je :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je u Tropitelu bilo najgore letovanje u Hurgadi,a bila sam 7 puta i promenila dosta hotela.Ovaj hotel neko da mi dzabe daje ne bih otisla :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim ljuibiteljima Egipta! Sto se tice ove godine i letovanja, odlucili smo supruga i ja da letujemo u ovom hotelu..Mi smo bili pre 3 godine u ovom istom hotelu i bilo nam je skroz ok...nema potrebe da neki ljudi pljuju hotel ako se ide preko plontona u more, pa ko voli neka izvoli..Meni je prijalo i ne zelim nesto lepo da menjam..Pozdrav

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Bojan i Vanja posto sam ja taj ljud koji pljuje ovaj hotel da opet pojasnim zasto ga pljujem :) i ja sam bila u njemu pre 3god tacnije jun 2014te. Tek otvoren hotel,pomislis vau,kad ono cvrc. Sobe su jedino bile lepe i prostrane,ostalo 0. Pa, da pocnem opet i ako sam pisala svoje iskustvo. Hrana jednolicna,cekala sam po 10min da nadjem mesto u restoranu da sednem za vreme rucka i vecere a za pice da ne pricam,dok ne podvrisnem posle 20min cekanja,nikad ga ne bi ni dobila. Onda bazen,lep je ali opet izadjem u 8h ne mogu da nadjem lezaljku,sibicu ne mozes baciti kao na 11.aprilu da sam,pri tom tad je bilo otworeno samo pola hotela, drugu polovinu su zavrsavali,sta li je tek sad kad je ceo otvoren. Dok nisam nasla jedan mali bazen za koji niko ne zna jer je sa zadnje strane kod Spa centra,e tu sam nasla malo mira. Mora nema, tek posle pontona od 500m,i da je plicak pa i ajde,ja volim plicak,nego sve korali ne mozes zagaziti u more. Gazda Tropitela drzi i diskoteku Little Budha,odemo drugarica i ja organizovano sa animatorima i grupom iz hotela u Budu, izadjemo u 03h ujutru ispred jer je fajront, kombija nigde, animatora nigde stojimo i cekamo 20min da bi se oni pojavili,ljudi bili u Meku jeli,a nas opkolili arapi za tih 20min. 

I sad vi meni recite da treba ovaj hotel da hvalim,pri tom ponavljam,bila sam 7 puta u Hurgadi,u raznim hotelima,ali ovo dozivela nisam,jos kad vidim da po ceni je sada isti kao i Movenpick, Steigenberger Aqua Magic, Hilton Resort, Caribien,Old Palace,dodje mi da placem,jer su svi ovi hoteli bar za 2 klase bolji od Tropitela :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle nedelje uplacena rezervacija za ovaj hotel.. od 16.07... smo ponovo u Tropitelu.:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka