dejantrkulja

Tropitel Sahl Hasheesh,Hurgada

232 poruke u ovoj temi

Razumem razlicite poglede na isti hotel kao i utiske,ukuse itd.

Svaki clan foruma ima pravo na svoje misljenje. Nema potrebe za raspravama ili uvredama jer to ne dozvoljava Pravilnik foruma , clan 1.3.

Nekom je lakse da postavi samo slike, neko pise opsirno iz svog ugla, neko detaljnije objasnjava kroz foto ture. U konflikt ne dolaze uzgleda samo oni koji nista ne komentarisu.

Vratilo se temi, opisima, a ne prozivanju i prepucavanju izmedju clanova na temi.

znate sta hygia......

ali vi stvarno imate neke komplekse cim ovako reagujete!

ne,nemojte odgovarati,ne znate da citate,citate sta se vama svidja.napamet.

@beogradjani !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanje za sve vas ili ko je vec bio u Tropitelu.....Meksicki i Italijanski resoran, vrsi se rezervacija 24 h ranije..gde to da odradim ili kako vec? to mi nesto nije jasno..pa ako moze malo pomoci ii koji pametan savet? hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da mora se rezervirati 24 sata unaprijed..dobit ćete 2 vaučera prilikom čekiranja u hotel, zatim možete rezervirati večeru odmah kod gospođe koja radi odmah na drugoj strani predvorja(preko puta recepcije), kod nje si rezervirate i shuttle bus,ako nje nema,možete i na recepciji sve to rezervirati! Shuttle bus Vam je također besplatan i on vodi do centra Memše, to Vam je jedan moderni dio Hurghade sa prodavaonicama, kafićima... Ako Vas još što zanima, slobodno pitajte. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi kaze koliko je Tropitel udaljen od Old Town-a? Koliko cesto shuttle bas ide do Memse i u koje se vreme vraca? Supruga i ja se dvoumimo izmedju Tropitela i Old Palace-a, posto idemo sa detetom od 2,5 godine. Vise nam se svidja Tropitel, ali zbog plaze razmisljamo da je bolje resenje Old Palace. Svaki komentar ce nam dobro doci. Pozdrav svim forumasima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa tako malim detetom bolja je opcija Old Palace.I mi smo se bas zbog dece odlucili za OP mada bih ja pre isao u Tropitel zbog podvodnog sveta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi kaze koliko je Tropitel udaljen od Old Town-a? Koliko cesto shuttle bas ide do Memse i u koje se vreme vraca? Supruga i ja se dvoumimo izmedju Tropitela i Old Palace-a, posto idemo sa detetom od 2,5 godine. Vise nam se svidja Tropitel, ali zbog plaze razmisljamo da je bolje resenje Old Palace. Svaki komentar ce nam dobro doci. Pozdrav svim forumasima :)

Treba vam oko 45 minuta peške. Imate opciju da iznajmite bicikl, bagi, autić. Iz Premier Le Reve je bicikl 8e, bagi 15, autić 20e (10. 20 i 30 $) sat, svež info, noćas doleteli. I u Old Town-u su iste cene.

Obilazili smo Sahl Hasheesh, kao i sve plaže, i za malo dete je sigurno bolja opcija Old Palace, a, iskreno, na mnogo je boljoj lokaciji od one gde su Le Reve i Tropitel, sem što u ova dva na plaži imate korale.

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako vam dete nije previse "zahtevno" idite u OLd zbog bolje lokacije,moj sad ima 2,5god.ali on stalno trazi neku "akciju",a ovamo nije bas bilo nesto za decu kad smo bili ili ja nisam gledala jer je bio mali.ali zato imate promenadu,osvetljeno je i mozete setati sa njim,cak ako voli da vozi trotinet,ako imate neki lagani,mozete poneti,pa da se voza..a plaza je super,pa ako je to najvazniji segment dana-a svakako jeste,makar vam je plaza dobra za decu.

od tropitela sam ja bila odustala zbog plaze.kad malo poraste,nece biti problem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima. Nase dete je malo zahtevno sto se tice hrane, za sve drugo nije :) Njemu je samo bitno da ima puno peska i da mu se ponese igracka bager :D Poslali smo mail Old Palce-u vezano za Chalet sobe, ali ih nema da odgovore (cekamo odgovor vec nekih 10-ak dana) Nisam pametan sta da radimo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam sta za chalet sobe-njih treba da doplatite,to znate?

ako je samo do peska i do bagera,pesak imate i u tropitelu,ali ako je kupanjac u plicaku,da se sjuri u vodu bezbrizno,onda old palace.

hrana je bila zadovoljavajuca u oldu,ali verujem da je takva i u tropitelu.

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice lokacije OLd Palace je daleko bolje lociran i bolja je plaza od Tropitela , svesni smo toga ali nam se cini da je daleko bolja usluga, hrana.... u Tropitelu.Kapiramo da je ta usluga i hrana u stvari zamena za nedostatak kvalitetne plaze i lose lokacije ali... Prosto nismo pametni sta da radimo.... :dosada:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e,tu ne mogu da vam pomognem jer nisam bila u tropitelu,za hranu ne znam uopste,a usluga je bila odlicna u old-u u smislu ljubaznosti osoblja,brzog reagovanja ako nesto treba u sobi,donosenja pica od strane konobara za vreme obroka,cistog posudja i escajga...moracete sami da odlucite :-)

forumas koji vam moze pomoci je Hygia jer je lani bio u Oldu,a ove u tropitelu...

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do jutros smo mislili da je Tropitel idealan za nas ali vec sada pricamo o OP. :udarac: Ipak da idemo sa malim detetom preko pontona svakog dana 5 do 10 puta dnevno .....nema sanse....ipak je ponton dugacak cca 250 m. Ako hocemo da se brcakmo sa detetom a oseka je onda idemo do pontona , pa se vratimo po pice, pa opet do pontona, pa se vratimo na rucak, pa opet do pontona... i tako u nedogled... Ipak idemo na odmor a ne na planinarenje.

Da li neko ima info koliko je doplata po danu za Chalet sobu u OP?

Da je usluga i kvalitet ostao isti u sanny days el palacio ( bili pre par god ) bez razmisljanja bi isli tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

upravo sam ja zato izbacila tropitel iz igre,zbog ovog o cemu pisete..i sve to jos na velikoj vrucini,a sa malim detetom..kakvi 5-10puta? moje dete se sito iskupalo ove godine,i ulazilo u vodu sa kanticama najmanje 50puta :-)

mislim da je chalet 20$ po danu,nisam sigurna..pisali smo prosle godine,okrenite koju stranu unazad..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procitali smo to od prosle god ali sam negde video da je 15 $ dan. Neki rusi su stavili na youtube cenu sobe. Prosto nas zanima da li se nesto nije promenilo od prosle god do sada. Sva sreca pa smo mi u Srbiji navikli na mito i korupciju pa cemo videti " direktnom pogodbom" koliko ce da kosta soba. :vestica:

A dete izlazi iz vode po sistemu dok ne poplavi. :azdaja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka