dejantrkulja

Tropitel Sahl Hasheesh,Hurgada

232 poruke u ovoj temi

Rezervisan hotel za pocetak avgusta.

Hvala na odgovrima :) :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za kada herziko mi palimo 06.08 a vi ?:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da je ovaj hotel best buy varijanta zajedno sa Caribeanom. Nego muci me jedna stvar, da li je moguce da je u AI formuli samo jedan restoran???

Vidim da postoje jos 2 ali samo jednom nedeljno sto je totalno bzv...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

blok23:

Restaurants and Bars


    • The Palm Restaurant (Main Restaurant) - Buffet Style.
    • IL Pomodoro - Italian Restaurant - A la Carte Style.
    • Mexican Restaurant - A la Carte Style.
    • Oriental Café - Shisha Corner.
    • Lobby Bar and Terrace.
    • Pool Bar.
    • Beach Bar.
    • Indian Restaurant (Opening Soon

All inc koji Tropitel daje je jedan od boljih u Egpitu ove godine ... posto traje 24/7 ostali htl su ogranicili trajanje do 00.00, a sto se tice a la carte restorana kako je tako je ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vi videte kad im je praznik,mozda opet imate bliske susrete sa arapima :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

beogradjani ;) koliko mi je potreban godisnji ove godine necu se zaliti na nindje ove godine :D ali koliko citam postove na TA i ostalima ovaj htl nije bas popularan medju arapima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja putujem 19.06. u ovaj hotel,tako da cu vas pri dolasku obavestiti o svim detaljima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dajte ,najzad,jedan iscrpan izvestaj kad se vratite da malo blize cujemo o hotelu,nema skorijih utisaka..a vi idete brzo..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh dobro je da je izgradjen ponton...mi smo prvo uplatili pa onda saznali kakva je plaza :D,a nikad ne idem na more da bih blejala na bazenu...Jel ide neko u ovaj hotel polovinom avgusta, mi idemo preko argusa 16.08. pa cisto da znam da li cemo imati "naseg" drustva u hotelu? :) Ko se vrati do tad,nek pise utiske..pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz forumasi.....

Ima li neko ikakvog iskustva sa ovim hotelom :shokiran: Potpuno sam odlepio :)

Pre dve godine sam bio u Grand Plaza Hotel-u i poprilicno se razocarao u klopu i raspale neizivljenje ruse...

Ove godine sam planirao da opet posetim egipat i hurgadu i u totalnom sam haosu oko odabira hotela.

- PICKALBATROS Albatros Palace

- CARIBBEAN WORLD SOMA BAY RESORT

- TITANIC Beach Resort

- Tropitel Sahl Hasheesh

Ovo su mi sve opcije :'( POMAGAJTEEEE :)))) ne mogu vise....tri nedelje obidjoh sve forume i sajtove

Ako ima neko ikakvog iskustva sa Tropitel Sahl Hasheesh nek podeli iskustva, deluje mi vrlo interesantno obziro da stvarno ima lepu plazu.

Unapred zahvalan :cmok:

Idi u albatros svi ostali su za njega smesni u svemu a u klopi najvise
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mesto Sahl Hasheesh je neuobicajeno za Egipat - vidi se od trenutka kada ulazite! Kroz koju godinu bice pravo mondensko letovaliste! Hotel Tropitel se nalazi nekih desetak minuta voznje od OLD TOWNA, centra SH. Malo je izolovan, prakticno nema nista od drugih sadrzaja oko hotela. Postoji kej, setaliste duz cele obale, sa kojim je i Tropitel povezan sa centrom. Tuda saobraca shuttle bus, koji za 5 dolara vozi u oba pravca tokom celog dana, pa negde do 23h uvece. Sam hotel je predivan, skladno uredjen, a opet deluje luksuzno. Da ne opisujem sve detaljno, pogledajte slike na sajtu hotela, bukvalno je isto. Nisu fotoshopom nista ulepsavali. Osoblje hotela je izuzetno ljubazno, ali nisu nametljivi i dosadni; veoma dobro znaju engleski, necete se muciti da objasnite sta zelite i necete dugo cekati na izvrsenje usluge.

Drugo, kada ste na bazenu ili plazi, nece buljiti u skoro obnazeno belo telo i komentarisati ko zna sta, prakticno Vas nece ni konstatovati. Idem dugo godina u Egipat i ove "sitnice" - da ne iskolacuju oci, da me razumeju i da ne cekam na nesto 3h, su me veoma iznenadile. Izbor hrane je odlican, iako neki ljudi komentarisu da je jednolicno - to bih bas volela da vidim, da li oni sebi u kuci po obroku seckaju 20 salata, prave piletinu i govedinu na nekoliko nacina, prze ribu, spremaju spagete, mese 30vrsta peciva, raznorazna jela od povrca, itd... Ja sam bila krajem juna, nekih 11dana u vreme drzavnog udara - da porodica i prijatelji nisu zvali i citali naslove iz srpske dnevne stampe, ne bih imala pojma sta se desava u zemlji. Skroz je bezbedno i posveceno da se turista oseca kao da je sve to stvoreno bas za njega. Preporucujem ovaj hotel, jer zaista vredi za sumu koju se prodaje!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lep opis, napokon utisci iz ovog hotela :-)

Da li je ponton zavrsen i u funkciji?

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas lep opis!!

Kada bi svi tako opisivali :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast za opis,hvala puno na ovim informacijama...Zanima me samo kakva je plaza? Je li ponton gotov ili su korale "sredili" nekako?pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mesto Sahl Hasheesh je neuobicajeno za Egipat - vidi se od trenutka kada ulazite! Kroz koju godinu bice pravo mondensko letovaliste! Hotel Tropitel se nalazi nekih desetak minuta voznje od OLD TOWNA, centra SH. Malo je izolovan, prakticno nema nista od drugih sadrzaja oko hotela. Postoji kej, setaliste duz cele obale, sa kojim je i Tropitel povezan sa centrom. Tuda saobraca shuttle bus, koji za 5 dolara vozi u oba pravca tokom celog dana, pa negde do 23h uvece. Sam hotel je predivan, skladno uredjen, a opet deluje luksuzno. Da ne opisujem sve detaljno, pogledajte slike na sajtu hotela, bukvalno je isto. Nisu fotoshopom nista ulepsavali. Osoblje hotela je izuzetno ljubazno, ali nisu nametljivi i dosadni; veoma dobro znaju engleski, necete se muciti da objasnite sta zelite i necete dugo cekati na izvrsenje usluge.

Drugo, kada ste na bazenu ili plazi, nece buljiti u skoro obnazeno belo telo i komentarisati ko zna sta, prakticno Vas nece ni konstatovati. Idem dugo godina u Egipat i ove "sitnice" - da ne iskolacuju oci, da me razumeju i da ne cekam na nesto 3h, su me veoma iznenadile. Izbor hrane je odlican, iako neki ljudi komentarisu da je jednolicno - to bih bas volela da vidim, da li oni sebi u kuci po obroku seckaju 20 salata, prave piletinu i govedinu na nekoliko nacina, prze ribu, spremaju spagete, mese 30vrsta peciva, raznorazna jela od povrca, itd... Ja sam bila krajem juna, nekih 11dana u vreme drzavnog udara - da porodica i prijatelji nisu zvali i citali naslove iz srpske dnevne stampe, ne bih imala pojma sta se desava u zemlji. Skroz je bezbedno i posveceno da se turista oseca kao da je sve to stvoreno bas za njega. Preporucujem ovaj hotel, jer zaista vredi za sumu koju se prodaje!

Pozzz jelena... Ja ga uplatila za kraj avgusta...korali nisu toliki problem,tamo gde ima korala ima i najlepsih riba u popodnevnim i vecernjim satima...samo obavezno papuce na noge :D
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka