srecetina

Etno selo "Stanišići"

143 poruke u ovoj temi

Pozdrav forumasi

Imam jedno pitanje u vezi smestaja u okolini etno sela ili pak u samoj Bijeljini. Vec sam nesto trazio ali u koliko imate nekih predloga dobro su dosli.

Inace doslo je nekih prepravki u odnosu na predhodni aranzman, pisao sam vec o njemu u kategoriji Bosna i Hercegovina :klap:

Hvala u napred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Aleksandre, mi se baš pitamo šta je sa planiranom ekskurzijom! osmeh1.gif

Mogao bi nam na onoj temi BiH napisati do kakvih je promena došlo.

Što se smeštaja u Bijeljini tiče, pogledaj sajt turisticke organizacije Bijeljine i vidi šta oni predlažu, mislim da ćeš pronaći nešto za vas.

Izmenjeno (DraganV)
obrsan link
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da hocu pstavicu na temi BiH do ponedeljka kada budemo reorganizovali Aranzman.

Hvala za inf. o Bjeljii, nasli smo smestaj u hoteli :"Drina" za 15e a cekamo i odgovor hotela "Pirg" . koji pored hotelskog smestaja nudi i smestaj u Etno kucama.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da pitam opet. Zna li neko da li su etno selo i okolina potpuno sređeni nakon decembarskih poplava?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene to zanima, ali nigde ne mogu da nađem nikakve informacije da li se selo, bar delimično, vratilo na staro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je jedan forumaš poslao PP i obavestio me da posledica poplave nema, al' bih volela da čujem još nečije mišljenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve je sanirano, nema posledica poplave (barem u objektima restorana, ne znam za unutrašnjost hotela i koliba, ali mislim da je i to sređeno).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Screwdriver. :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo su lepe vesti! Zelim im svako dobro! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na čemu, želim vam lijep provod!

Ukoliko želite da se zadržavate u Bijeljini, pošto je noćenje u Etno selu dosta skupo (za naše, bosanske uslove), preporučujem pansion Ima dana , pristojan je sasvim, i dosta blizu samog centra grada. Možete i u Hotel Drina, koji je u samom centru, 80KM je dvokrevetna, samo što znam da su se poslednji put posjetioci žalili na toplu vodu- odnosno nemanje iste :zvizduk:

Takođe, kao što Cvrča kaže - posjetite Drinsku ružu, trebalo bi ovaj vikend da otvore baštu, jako je lijepo, ali izbjegavajte hranu tamo, kuvar je zaljubljen u Vegetu :lud:

Mali trol: Pefkari, samo zbog tebe idem u Tasos ovog ljeta, obožavam tvoje FT :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam, pre skoro 2 godine, bila zadovoljna ručkom u Drinskoj ruži, ali se od tada možda promenio kuvar. :)

Screwdriver, ako si iz Bijeljine, kaži nam šta još možemo obići u tom kraju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moguće, Cvrčo, moguće :D

Jesam iz Bn, ali stvarno ne znam šta bih Vam mogla preporučiti, osim da obiđete grad (općinu) čisto da je vidite (centar grada, parkić je jako lijep).

Prije rata, Bn je bila varošica, ali sa dušom, sada je prenaseljeno mjesto, sa najlošijim urbanističkim planom na Balkanu.

Vrijedi vidjeti to oko Drine (restoran Obala i pomenuta Drinska ruža). Ono što valja su ljudi i rok svirke (ali pretp. da ne dolazite radi toga :cool:).

Tko želi vodiča, tu sam;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam često prolazila kroz Bijeljinu, i par puta bila u Stanišićima, ali nikada nisam obišla sam grad i to mi je u planu.

Ako čuješ za nešto što vredi obići i videti u blizini ti nam javi. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skoro sam postavio slike sa mog pred dve godine odlaska u Stanišiće. Mogu samo da kažem da vredi odvojiti jedan dan za prijatan izlet sa dobrim ručkom.

http://www.pbase.com/jevtovic/stanisici

original.jpg

original.jpg

original.jpg

original.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka