srecetina

Etno selo "Stanišići"

143 poruke u ovoj temi

Ne bi trebalo da ima vise od 35 km.

Izmenjeno (Cvrca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelepe su sve slike!

Sledeci vikend cu, nadam se, i ja posetiti ovo prelepo etno selo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj suprug je bio poslovno do Bjeljine u aprilu i odveli ga ti poslovni parteniri do etno sela, on je fasciniran, kako je odradjeno, cak su i cene pristojne. Od tad nikako da se organizujemo da odemo. Do kraja leta moram da ga posetim. Jedva cekam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li znate koja turisticka agencija nudi jednodnevni izlet u Etno Selo a da autobus krece iz Novog Sada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ranije je nudio Kosmopolit , a da li i dalje to rade ne znam. Mozes ih nazvati pa pitati. Pozdrav!

Izmenjeno (DraganV)
obrisan link agencije
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I dalje nudi ali je izlet bio 1. Maja...

u svakom slucaju hvala...sada znam gde ima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nasla sam da nude i ovi. Ide se 28.07. Lep provod!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li znate koja turisticka agencija nudi jednodnevni izlet u Etno Selo a da autobus krece iz Novog Sada?

Cimi mi se da je bila neka agencija u Laze Teleckog koja to organizuje. Inace je lepo, vredi otici. Hrana je odlicna, a cene normalne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kompleks Drinska Ruza konacno ima i svoj sajt, pa koga zanima moze pogledati!

Adresa je www.drinskaruza.com .

Vec sam je spominjala u ovoj temi, a svi koji obilaze Stanisice ili Bijeljinu mogu otici i do nje, jer je zaista prelepo, narocito leti.

Uostalom, pogledajte i u mojoj foto-turi!:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja bih samo potvrdio ono sto su maltene svi konstatovali. Etno selo je fenomenalno!!! Nisam neki specijalni ljubitelj tih etno mesta ali ovo me je stvarno skroz osvojilo. Kuce, jezera, potocici, restoran, crkva, hotel-tvrdjava... Ne znam da li je zavrsen vozic koji ide kroz selo? Eh kamo srece da nam je cela zemlja uredjena kao sto je ovo etno selo... Nije daleko ako neko razmislja iz Beograda da ode. Mozete, kad otopli, usput da svratite na termalne bazene u Dvorovima blizu Bijeljine i da organizujete odlican vikend.

Izmenjeno (taurus)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li neko slucajno zna koja agencija nudi izlet u stanisice za 1.maj,videla sam ovu ponudu agencije kosmopolit o kojoj je ranije pisano ali oni imaju samo pilazak iz novog sad,a meni treba nesto i beograda,hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za to ti zaista ne treba nikakva agencija.Jednostavno kupi autobusku kartu do Bijeljine.Imas autobus svakih sat ili dva.Jedino gledaj da ide autoputem,a ne preko Mitrovice jer se otegne put.Iz Bijeljine mozes taksijem do etno sela ili gradskim prevozom.Etno selo se nalazi uz sam magistralni put ka Badovincima,granicni prelaz Pavlovica most na nekih 3-4 km od Bijeljine (moja slobodna procjena).

Naravno,ovo je pod uslovom da se ne ide autom koje je najbolja opcija.Ima ljudi koji dolaze iz BG ili NS na rucak ili izlazak.

Bili smo prije par dana u Stanisicima i bas se dosta izgradilo.Novosti su Nojeva barka,vozic koji zbog hladnog vremena ne radi,zeljeznicka stanica za vozic  :stidljivko:,neki objekat kao picerija i poslasticarna sa velikim djecijim igralistem na otvorenom(takodje jos ne radi zbog vremena,ali izgleda odlicno),mali crni labudici (izbrojali smo 4) :srce::srce:

Inace je sve bolje obici ljeti kada sve radi i citav kompleks je u punom sjaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e pa hvaaaala na informacijama,u medjuvremenu sam okrenula broj neke agencije i radice izlet,bez rucka preko njih me put izadje 1000din sto nije puno,ali mozda i bolje da sama to osmislim,bas mi se ide u stanisice posto nikad nisam isla,a odusevila sam se slikama i opisima,a to svakako vredi videti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Etno selo je zaista extra,jedino je malo razocaravajuce sto sam kod jezera video glodare:(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma sigurno su i ti glodari dosli na izlet bez-zuba.jpg ,salu na stranu,jesi li bio tamo skoro,i jesi li isao preko neke agencije ili u sopstvenoj reziji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka