tosayxxx

Ada Bojana - divlje kampovanje - saveti

24 poruke u ovoj temi

Najbolje da se raspitaš da li neka turistička agencija koja prodaje aranžmane za AB ima organizovani prevoz prilikom smena tura. Druga varijanta ti je Busom do Ulcinja pa posle ili radničkim busom (ako to još postoji) koji ide 2 puta dnevno ili da te oderu taxsijem. Verovatno imaju i oni Minibusevi koji voze ljude na plažu. Svake godine se čudim koliko se trude da otežaju turistima dolazak, verovatno im je u interesu da Ada što više propadne da bi je neko jeftino kupio. To stanje propadanja i raspadanja svega traje 20 godina.

Evo ti link ovog slovenačkog kamperskog sajta. Zamisli, kad slovenci imaju sadržajnije informacije o kampu od onih lenština.

http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=4&ID=146

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bez auta zaista ne znam kao do Ade. Verovatno jako teško. Nismo u kampu videli backpacker-e niti pešake bilo koje vrste a odlazimo godinama. Što reče Zaki, moraš se raspitati. Ima sajt Turističke Organizacije Ulcinj, pa zovi telefonom, mada, ne bih se baš previše oslanjao na informacije koje ti Crnogorci daju. Pogotovo telefonom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene zanima kako se do ade stize bez auta? od bara, jer bismo do bara dosli vozom.. ne bismo kampovali, vec isli u bungalove, al rekoh da ne otvoram novu temu...

vidim da ste, vecina vas cesti gosti na adi, pa me zanima i nesto vise smestaju, hrani, usluzi, kao i o sadrzajima na adi..

hvala unapred :cmok:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do ade se najlakse stize taksijem iz ulcinja, pogotovu ako je vise ljudi,, a da se cenjkati s lokalnim ljubaznim taksistima. Postoji i neki mini bus, al je neredovan do zla boga.. Kad to kazem mislim da ne krene bas svaki put kad bi trebao.

Smestaj varira, al je u principu pristupacan-10e sam prosle godine placao lezaj. Ako ide vise ljudi najbolje je rentati celu sojinicu. Hrana je odlicna, ja sam redovno posecivao dve kafane, Jedna je kod Peša na samom usću i nikako se ne sme zaobići, Pešo je pravi domaćin i ima uvek sveže morske đakonije, druga je kod Peđe, gde dolazi mlađi svet, klopa je raznovrsnija i fenomenalna, a osoblje pravi jako veselu atnosferu. Tolko od mene za prvi post ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi da kontakt za iznajmljivanje sojenice na Bojani, za 6 ljudi? (u inbox) Ne uspevam da nadjem na netu, tj postoji jedan sajt sa ponudom ali niko ne odgovara na mailove i poruke..

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Vecica

I ja sam skoro tražio, ovde sam pronašao spisak sojenica na Adi Bojani za iznajmljivanje:

http://adabojanafor.me/smestaj-ulcinj-ada-bojana/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2015 na Adi smo kampovali na samoj plaži. Pomerili smo se od hotelskog dela ali smo takođe bili i blizu.

Ostali smo 6 dana i probleme nismo imali. Nismo pravili galamu, normalno ponašanje...
Obezbeđenje je čak noću prolazilo pored nas tokom obilaska plaže.

Utisci su odlični i ja lično više volim avanturističko kampovanje, a ne organizovano u kamp naseljima.

 

 

11791995_504347349731737_3443413877223547184_o.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šteta što je ova lepa tema mrtva već dve godine. 

Interesuje me koja je cena upada na nude plažu po osobi ?

 

Pozdrav iz Bele Crkve.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šteta te se ne mogu setiti koliko je po osobi (bio sam na Adi za 1. maj), ali nije preskupo, recimo po par evra, skuplji je ulazak automobilom, tad plaćate i po autu i po putniku. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka