zixon

Hoteli,apartmani na Kritu

637 poruka u ovoj temi

Evo utisaka o hotelu Ideon u kojem se trenutno nalazimo. Lokacija hotela je ok ako zelite da ste u blizini svih desavanja i radnji, tj. u starom gradu. Nama odgovara, do plaze prosatate lagano kroz stari grad. Hotel je kategorizovan sa tri zvezdice, ali po mom misljenju zasluzuje cetiri zvezdice. Cistoca i usluzno i ljubazno osoblje su za svaku pohvalu. Sobe su ciste, prostrane. Restoran lepo uredjen.Veliki izbor hrane za dorucak i veceru, ne previse nego raznovrsno. Mnogo je bolji hotel od Jo An Palace koji ima 4 zvezdice. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio u hotelu Anita beach u Retimnu i kakvi su utisci. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio na Kritu i moze da mi preporuci smestaj u Hanji i okolina, I Rethimno i okolina, cena recimo da bude za dvoje po danu oko 40-50e. 

Pozdrav svima :rolleyes:

Izmenjeno (ExploCaty)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu da preporučim villaalexander.gr

Kalathas, 10 km od Chanie, na putu za Stavros (Zorba's beach). Blizu aerodroma.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan! Da li je neko prosle godine letovao u Edem Beach Hotelu (Platania, Retimno) i da li mogu neki utisci? Na par sajtova sam nasla da je hotel renoviran 2018. za sezonu 2019. Isla bih sa dvoje dece od po 5 godina pa me zanima i smestaj, usluga, klopa, neki sadrzaj u ovom mestu? Hvala!

https://www.mouzenidis.com/sr-rs/hotel/edem-beach-hotel

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juče rezervisan smeštaj preko Booking-a u Retimnu u objektu Meltemi Coast Suites od 31.07. do 12.08. sa opcijom besplatnog otkazivanja.Iskreno se nadam realizaciji putovanja ove godine,valjda će se sve unormaliti do tada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka za Agios Nikolaos?

Kuhinja, terasa, higijena na nivou i tako to.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može li mi neko reći koje agencije ove godine imaju najbolju ponudu za Krit, najvjerovatnije da ćemo odabrati Hanju, mada je i Retimno u opticaju. Zanima me neki hotel srednje kategorije, da nije neki krš ali ni ništa preskupo, i da ima u blizini lijepa plaža. :)

Nadam se da je to moguće naći. Hvala svima koji predlože nešto.:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@SandarinaB Mouzenidis ima prilično povlljne paket aranžmane,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! 

Mi smo uplatili Atrium Ambiance u Retimnu, i po recenzijama bih zaista rekla da je fenomenalnan. Međutim, muči me soba. Mi smo uplatili standard room, jer je razlika između superior i standard bila oko 320 evra, što stvarno nije malo. Mene zanima da li se na licu mesta prilikom check in-a može izvršiti doplata za superior, jer verujem da je tako i jeftinije nego preko agencije? Ili prosto postoji neki drugi način da dobijemo bolju sobu, tipa stavimo neki evro u pasoš? ? Čitala sam da u Egiptu tako funkcionišu stvari ? Mada, i na Bookingu sam dosta recenzija pročitala da su ljudima menjali za bolje sobe a bez doplate, samo ne znam na koju foru ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, koji sajt preporučujete za pronalaženje smeštaja? Da li je Booking najsigurnija i još bitnije - najpovoljnija opcija?

 

 

 

Hvala ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@SandarinaB Mouzenidis ima prilično povlljne paket aranžmane,

Jesu li oni rešili probleme u poslovanju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@VERANDA Ma kakvi. Počeli su da rade, ali su vaučeri ostali navodno za januar za naplatu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, koji sajt preporučujete za pronalaženje smeštaja? Da li je Booking najsigurnija i još bitnije - najpovoljnija opcija?

 

 

 

Hvala ?

 

svakako je booking veoma sigurna opcija, a da li je najpovoljnija je tesko reci. najpovoljnije je uvek dogovarati se privatno sa vlasnikom smestaja

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav! 

Mi smo uplatili Atrium Ambiance u Retimnu, i po recenzijama bih zaista rekla da je fenomenalnan. Međutim, muči me soba. Mi smo uplatili standard room, jer je razlika između superior i standard bila oko 320 evra, što stvarno nije malo. Mene zanima da li se na licu mesta prilikom check in-a može izvršiti doplata za superior, jer verujem da je tako i jeftinije nego preko agencije? Ili prosto postoji neki drugi način da dobijemo bolju sobu, tipa stavimo neki evro u pasoš? ? Čitala sam da u Egiptu tako funkcionišu stvari ? Mada, i na Bookingu sam dosta recenzija pročitala da su ljudima menjali za bolje sobe a bez doplate, samo ne znam na koju foru ?

 

Ne znam kako da vam daju sobu, ako nemaju slobodnu? 

U tom slučaju "neki evro u pasoš" ne funkcioniše...

 

Mada...moguće da zbog korone ne bude neka gužva, pa da imaju slobodnu superior, i da možete da je doplatite.

 

A za trip da je na licu mesta jeftinija doplata nego preko agencije, dovoljno je da proverite cene tih soba u periodu u kojem idete preko Booking-a ili tako nekog sajta preko kojeg biste mogli da rezervišete sobu tamo bez agencije.

 

Tako ćete ujedno videti i da li ima slobodnh superiora.

 

Najsigurnije će biti da pronađete mail adresu hotela i pitate ih lično kako stoje stvari

Izmenjeno (Dobra Jela)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka