BojanDR

Egipat letovanje

1121 poruka u ovoj temi

Ja idem sa wayoutom 27.07. u Romu, svi ga pljuju, ali ja cu hrabro... Ako neko ima iskustva neka pise, a ja cu izvestaj kad se vrnem... caooossss

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, može li mi neko reći kakva je situacija sa meduzama u Hurgadi, naročito u drugoj polovini avgusta? I da li ima komaraca?

Izmenjeno (Scorpio)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Komaraca nema , a sto se meduza tice prosle godine sam bio u drugoj polovini avgusta i nije ih bilo .

Ove godine sam sredinom juna i bilo ih je .Providne su i nisu opasne , moji klinci su ih hvatali i igrali se sa njima .

Mada meni se iskreno nije ulazilo u vodu kad ih vidim . Nisu bile tu po ceo dan , najvise ih je bilo oko podneva .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi idemo u Hurgadu , Sun&Sea , sa spiritom u septembruuu :wub:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav,putujem sa suprugom u sunny days el palacio 3.8,jel neko bio tamo nedavno jer me zanima kakav je hotel,hrana i općenito izleti,grad,hvala unaprijed.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

eto mene u Hurgadi opet u septembru :dance:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se vratila pre dva dana iz Hurgade. Sinoc sam se tako razbolela da nisam mogla iz kreveta. Dijareja, mucnina i temperatura. Da li je neko imao slicne tegobe i da li je to posledica drugog kontinenta? Popila sam antinal i danas je malo bolje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Polako odbrojavamo dane do poletanja :)

12.08. idemo u Hurgadu, hotel Tia Makadi a idemo sa malim detetom (18 meseci) pa me interesuje par stvari...

Da li se sme poneti nešto hrane za dete? Mislim na koju kašicu, smoki, plazmu...da je na sitno pa nebih ni pitao nego pošto idemo na 15 dana onda bi možda poneli malo više jer u Grčkoj nije baš hteo da jede "njihove" kašice. U hotel bi prošvercovali, ali kakva su iskustva sa hranom u avionu?

I kakvo je iskustvo sa mlekom? Ovde pije tetra mleko a da li u egiptu u AI konceptu ide kvalitetnije mleko i da li je neko davao detetu? Nekako mi neverovatno da imaju samo neko lošije mleko al bolje da pitam :rolleyes: (barem ženi da bude lakše :D )

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da nece biti problem da u posebnom prtljagu stavis sve sto ti je potrebno za dete za tih 15 dana (sem mleka), samo ono najnuznije stavi u rucni prtljag. Ja sam isla za Tunis i ponela plazmu,neke grickalice i vodu za dete od 5 god.i nije bilo problema na tamo i nazad. Kada smo se vracali trazili su da vodu za odrasle ostavimo(po 0,5 l), a za dete je mogla i voda da prodje(0,5l)pored svih grickalica, sendvica i dr. zanimacija u rucnom prtljagu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se vratila pre dva dana iz Hurgade. Sinoc sam se tako razbolela da nisam mogla iz kreveta. Dijareja, mucnina i temperatura. Da li je neko imao slicne tegobe i da li je to posledica drugog kontinenta? Popila sam antinal i danas je malo bolje

Prijateljica i ja se vratile iz Hurgade pre nedelju dana, svo vreme tamo preventivno pile antinal ,ali, po povretku, ona je podlegla stomacnom virusu a ja ne ... mada i prijatelji koji nisu putovali na druge kontinente se zale na istu boljku. Bitno je da ce da prodje :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. Vidim da si i ti iz Rume kao i ja. U kom hotelu si bila? Kakvi su ti utisci?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:-) komsinice ... Elysees hotel. Forum sam pre polaska procesljala uzduz i popreko tako da sam znala gde idem i sta me ceka... nista me nije iznanadilo osim sto sam bas razocarana higijenom, odnosno, odsustvom iste. Mozda ja imam visoke krirerijume, ne znam ... Nije mi bitno ni kakav je namestaj, ni da li je nov ni da li ima lcd tv u sobi , ali da mi je posteljina i peskiri cista, bela i mirisljava vrlo mi je vazno ... a desilo se da nas docekaju peskiri koji smrde na duvan, posteljina zuta, stara, isprana ( bez mirisa ) :-) Al, dobro , na sve se covek navikne. Sve ostalo mi je odgovaralo ... vratila bih se ponovo i u taj hotel i u Egipat. Bila sam tamo 10 dana a nosim utisaka, kao da sam bila 2 meseca.:-)

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Да ли неко иде или је ишао у "Baron Resort" или "Baron Palms" у Шарм Ел Шеику?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio ja pre nekoliko godina u Baron Resortu, stari hotel ali se odrzava i dalje na vrhunskom nivou, klopa fantasticna, soba sa pogledom na more, ponton dugacak ali na kraju fantasticni korali i ribice mada je odmah velika dubina. Tako je bilo pre nekoliko godina, verujem da je i dalje tako. Baron Palms je noviji i odmah pored resorta ali udaljen nekih 150 metara od mora i ima najlepsi bazen koji sam do sada video, ceo oblozen nekom plastikomi nema ostrih ivica, masazeri, vodopad...

Izmenjeno (ljerka)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Polako odbrojavamo dane do poletanja :)

12.08. idemo u Hurgadu, hotel Tia Makadi a idemo sa malim detetom (18 meseci) pa me interesuje par stvari...

Da li se sme poneti nešto hrane za dete? Mislim na koju kašicu, smoki, plazmu...da je na sitno pa nebih ni pitao nego pošto idemo na 15 dana onda bi možda poneli malo više jer u Grčkoj nije baš hteo da jede "njihove" kašice. U hotel bi prošvercovali, ali kakva su iskustva sa hranom u avionu?

I kakvo je iskustvo sa mlekom? Ovde pije tetra mleko a da li u egiptu u AI konceptu ide kvalitetnije mleko i da li je neko davao detetu? Nekako mi neverovatno da imaju samo neko lošije mleko al bolje da pitam :rolleyes: (barem ženi da bude lakše :D )

Hranu mozete slobodno poneti sada su poceli svi da cimaju samo oko tezine kofera pa na to obratiti paznju. Ja uvek u rucnom prtljagu nosim 2-3 plazme, 2 cipsa, cokoladne bananice smoki(nikako to da mi stane u prtljag :hahaha: ) i nikada mi nisu pravili problem ni Egipcani ni nasi. Prosle godine buduci da je moja sestra isla sa 2 klinca (nepune 3 jedan i nepunu godinu drugi), vodu smo pored flasice imali jos 2 flase od 0.5l. Nasi su pitali samo voda za decu rekli smo da i to je bilo to. Kada smo se vracali niko od Egipcana nije ni pitao cak i manjeg nismo vadili iz kolica kad prolazimo kroz skener putnika.

sto se mleka tice njihovo iz tetrapaka je super, bar ono koje sam ja pila. U el Palacio su boce sa mlekom punili onim iz tetrapaka pretpostavljam da je tako u svim malo boljim hotelima, moji sestrici se se razvaljivali od njihovog kiselog mleka

ne brinite uzivajte

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868464
    Ukupno poruka