BojanDR

Egipat letovanje

1121 poruka u ovoj temi

i ne samo to, kupio je i 49% Travel House a ima zelju da kupi i ostatak kao i sve druge agencije ili da ih unisti ne bi li ostao sam, mnogo se prica o "slucajnim", iznenadim inspekcijama u Argusu i slicno.

 

Izmenjeno (The Unbeliever)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agencija Faros tours je izbacila ponudu za Sarm El Seik za predstojecu letnju sezonu 2015 u kojoj se moze zapaziti da ce ponudjene aranzmane realizovati sa carter avio kompanijom Aviolet avio prevoznika Air Serbia...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo šta napravi polusvet koji se dokopao vlasti..prvo su oterali egipatske i turske avio kompanije i uništili Argus a sada neće za moje letovanje biti leta sa Air Suckia,mislim Serbia jer nema dovoljno putnika pa se svi prebacujemo na Air Cairo,redovnu liniju i samim tim gubimo skoro dan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sta bi?objasnite preko koga ste uplatili itd.malo podrobnije..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima, ajde malo detaljnije objasnjenje. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa zna se koje su to "pouzdane" agencije sklopile ugovor sa Air Srbijom - samoproglašene najjače i najbolje, Argus nije hteo i našao je alternativno rešenje preko Istanbula za Hurghadu. Sve imate na temi o Argusu. Samo se sada plašim da ne bude nekog overbookinga na Air Cairo, ko prošle godine. Ostade jedna devojka na aerodromu u Hurgadi. Ne znam koliko je popunjen Air Cairo, ali nije nemoguće da neko ostane bez mesta u avionu od putnika Air Srbije. To može samo u Srbiji, ukradu ti dan i nikom ništa, pa čak i da ti taj dan refundiraju, remete ti nešto što si planirao cele godine. Katastrofa!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa  i za to postoji resenje. Povratak  nekim drugim letom uz dogovorenu novcanu naknadu...

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto niko ne obavesti o poskupljenju putnog osiguranja. Kad se slognula nisam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam u toku stose tice osiguranja.Mi bili na letovanje....

Mislis na osiguranje za Egipat ,Tunis- rizicne zemlje ili uopsteno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Bila sam u Hirgadi pre 10godina

Sada smo moja porodica i ja odlucile da idemo ponovo

Idemo dvoje dece od 5 i 2,suprug i ja

Razmisljamo o opciji da idemo preko bookinga ali me zanima ako je neko kupovao samo avionsku kartu iz Srbije da podeli iskustvo.

Takodje me interesuje iskustva sa wayout agencijom i big blue.

Imam lose iskustvo od ranije sa agencijama pa ako odlucim da idem preko agencije da napravim najbolji izbor.

Hvala u napred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka