Bukezi

Meli hotel

24 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom hotelu, moze li bilo sta da mi kaze o njemu?Utiske i sl.U Argusovoj ponudi je i nisam ga ranije vidjao kod njih u ponudi...uplatio sam letovanje u junu pa cisto nesto da znam...hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi kaze nesto o ovom hotelu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ovo je simpatican mali hotel,koji nudi uslugu nocenje sa doruckom.

Same sobe i bazen nisu preveliki, dorucak je prosjecan,ali sta

drugo da se ocekuje od 2*,ali prednost ovog hotela je jako dobra lokacija,

pogotovo za ovu vrstu manjih hotela.

Blizu hotela se nalazi popularni Angels In restoran sa jako povoljnim cijenama

i dobrom hranom,blizu je i hotel Begonvil koji ima odlican bazen,kome je do kupanja u bazenu

Po mojoj procjeni sam hotel je od glavnog gradskog bulevara udaljen 250 m,od plaze 350 metara

a od glavnog gradskog trga nekih 1,5km /Sve u svemu jedna od boljih lokacija.

Dakle za ovu cijenu je jako dobar izbor

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovoru! Trebamo da uplatimo, a vec sam pomislila da niko nece odgovoriti. Nama je najbitnija lokacija hotela, a posto idemo preko Argusa, ovo nam najvise odgovara. Pise da je udaljen od centra 700 m, ali mi se cini da je mnogo vise? Ako moze jos neka informacija bila bih Vam zahvalna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

700 metara nije definitivno,..

ali nije ni mnogo daleko od centra,

nalazi se na dobroj poziciji...

Treba imati u vidu da je Marmaris jako razvucen,

i da zauzima jako dugacak dio obale sa preko 650 hotela

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Kalipso, dosta si nam pomogao :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kalipso moze li neki kontakt sa tobom u vezi ovog hotela? Isao bih tamo pa me zanimaju svi detalj. Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može kontakt,na pp,

a može i ovdje,..dao sam dosta informacija

o hotelu, ali da poniovim i tebi i svima,..

Marmaris su najmanje hoteli,iako ih ima

u ogromnom broju.

Marmaris je mjesto za aktivne ljude,koji

će zujati i otkrivati šta sve ima da se vidi i doživi.

U tom smislu hotel kao mjesto za prespavati ,istuširati se

i presvući, nije tako presudno

Bitno da je uredno i čisto.

Tu sam za svaku pomoć

Izmenjeno (kalipso)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, da li je neko bio u ovom hotelu u skorije vreme? Kakvi su utisci? Kakva je najbliža plaža? :) I imate li preporuku za neku lepu plažu u blizini?

Uplatila sam preko Argusa aranžman za ovaj hotel, pa da se raspitam malo :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bila 2013.godine... Prvi dan smo lutale do plaze nekim okolnim putem, i trebalo nam je 20ak min :besan: pogresno su nam objasnili.. tako da smo mi sutradan nasle pravi put, cim izadjes iz hotela ides levo pa udjes u prvu ulicicu levo i samo ides pravo do glavnog puta, i tu preseces kroz hotele i na plazi si :happy: ja sam isto isla preko Argusa.. e sad, mi smo isle krajem juna pocetkom jula, i tada smo u hotelu bile samo mi i neki stariji par tako da je bilo mirno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znate li možda kakav je bio doručak, i da li je bila problem džamija koja je relativno blizu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

korisnik sam invalidskih kolica. Interesuje me koliko je sirina vrata u kupatilu i ima li lift. Unapred zahvalna :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dorucak je bio svaki dan isti, kuvano jaje, marmeladica... nista posebno... lifta nema... kupatilo je veliko, ali mislim da vrata nisu siroka.. :( ja bas, bas kasnim sa odgovorom :( nadam se da ce bar nekome pomoci...

Dzamija nije nikakav problem bila, cak smo kasno i saznali da je odmah tu pored...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam se vratila iz Marmarisa, aranžman preko Argus Tursa, hotel Meli.

Hotel Meli, turci u Marmarisu ne znaju kao takav, neki ga zovu apartmani Meli. Za orjentaciju uvek im treba kazati da ste smešteni kod Amfiteatra.

Mali porodični hotelčić, koji drže dva brata sa majkom. Sobe  su kao osrednji  apartmani u Grčkoj, bez kuhinje i frižidera. Hotel ima manji bazen i ležaljke ( dok smo mi boravili u hotelu samo se par gostiju kupalo u bazenu i to u jutarnjim satima, obično uveče vole da sede oko bazena). Hotel je izgledao kao da je otvoren kada smo mi stigli 05.06.2018 i  odmah smo mogli da uđemo u sobe. Za par dana je sve u hotelu sređeno.

Doručak je klasičan turski svaki dan, jaje, paradajiz, krastavac, krem sir, puter, med, džem i hleb. Sve je aranžirano na tanjiru i može da vam se učini kao malo , ali nije. Možete slaobodno tražiti da vam dopune,ukoliko vam bude malo. Mi smo tražili hleb prvih par dana, nakon toga ni to. Uz doručak standardno ide čaj, možete tražiti i tursku kafu i dobićete oba.

Peškire i posteljinu su menjali svakih par dana, dopunjavali toalet papir. Tečnog sapuna je bilo dovoljno ( nema drugih preparata, npr. šampona...)

Internet ima i veza je dobra , ali ne zahvata sve uglove hotela, tako da ako nemate dobar signal u sobi, sidjite u prizemlje i uživajte.

Iznajmljivanje sefa je 15 e za sve vreme boravka ( mislim da je toliko i upotreba klime, mi je nismo koristili).

Do gradske plaže ima 700m ili više zavisi kojim putem idete :zvizduk:

Neki od nas su se kupali na gradskoj plaži ( za vreme kada nismo bili po izletima, dok su drugi isli dolmušem za Icmeler na plažu :suncase:)

Sve u svemu, naš ukupan utisak je sjajan :D

Što bi se reklo, koliko para, toliko muzike. S obzirom na cenu nismo imali posebna očekivanja i super smo se proveli.

Blizinu džamije smo primetili samo prvi dan, kao i buku saobraćaja, pošto je naša soba bila okrenuta ka ulici. Društvo koje je boravilo u drugim sobama na spratu, nije ni to primetilo :rolleyes:.

Ima jedna radnja sa druge strane ulice koja prodaje mlečne proizvode, hleb.
Market Carrefour se nalazi negde na pola puta do plaže, a i Sok market je usput.

Ako volite opuštenu, domaću atmosferu, volite da šetate , nemate velika očekivanja ( dovoljan vam je čist krevet, kupatilo, terasa i prijatni domaćini), onda je ovaj hotel pravi izbor.

Kada sam išla na izlete nisu mi pravili pakete, već bi me sačekao postavljen doručak ( i u 6 ujutru, ako sam tako tražila, kao i buđenje, ako zatražite).

Na odlasku su nas lepo, porodično ispratili :laugh:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Fino sto ste podijelili iskustva ,hotel vjerovatno nije ni skup,ko nema velika ocekivanja moze biti sasvim korektan izbor 

Od hotela u Marmarisu bitniji je ipak sam Marmaris,ali i okolina i sta sve tamo moze 

da se dozivi i vidi 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26309
    Ukupno tema
    877533
    Ukupno poruka