acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

319 poruka u ovoj temi

Zadnji dan kosta 40 dolara sad sam pitao odjava u 22h

Nase dete prekosutra puni 4 god to je taj uzrast,ponesite trotinet ili kolica i bice vam super :rolleyes:

Nasa soba je kod recepcije to je na sredini hotela do plaze ima sigurno 600m do restorana 500m plus minu 100m :D

U ovom delu sobe nisu renovirane tj od recepcije ka plazi ,mada to je najmanje bitno tu samo spavate cisti se svaki dan

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko mogu da vidim, prema Google map dužina hotela je nekih 800-850m od ulaza do obale... Malo šetnje ne smeta...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dakle ništa od mog plana da se ugojim 5kg ove godine :hahaha: Prošle godine u Seagullu samo 2kg...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Stojak u blizini Miraža se nalazi Golden Paradise hotel, mozda je čak i odmah do Miraža. Videla sam neku prelepu plažu u tom hotelu, i sad se lomim da li da se prebacim tamo...

Da li si možda video taj hotel i tu plažu, i da li možda imaš neki info ili utisak o njemu, naročito u poredjenju sa Miražom...

WA je obećao novu sobu, i baš je forsirao ovaj hotel, bezveze je što vam nisu obezbedili bolje uslove...

Da li je ostatak hotela renoviran (restoran, lobi, barovi i sl.?) ili se renoviranje odnosilo samo na sobe, a kako čujemo ni na njih....

Plaža prljava???

Od čega?

Hvala puno na javljanju..

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam videla kao renoviran se reklamira za period od 1. maja. A i mene baš interresuje plaža.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Stojak hvala na javljanju i srećan rodjendan:srce:, mi punimo 3 iduće nedelje? i unapred hvala na snimku koji ćete postaviti, značiće svima sigurno. Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na cestitkama za rodjendan :D

Sve u svemu super provod ,lep hotel, izbacio sam snimak mirage bay resort & aqua park hurgada april 2019

Sobe nisam snimao to sam zaboravio, lepo sam rekao amaterski snimak:rolleyes: pozz svima 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lajkovano :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedan lajkic

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Stojak hvala puno na javljanju, ovo su dragocene informacije za nas koji idemo kasnije :)

Evo za početak par pitanja: čuveni poslednji dan, da li mogu da se doplate samo narukvice, soba nam i ne treba...? Ako mora i soba, koliko $ traže za taj poslednji dan?

Da li radi kuglana?

Da li je bar kod recepcije i bar na plaži po principu samousluživanja, vidim na nekim slikama da su aparati za pivo i sokove okrenuti ka gostima, pa zato...

Kakva je situacija sa kafom - ima li espresa, kapućina?!

Kapiram da je zbog veličine kompleksa najbolje juriti sobu na potezu između recepcije i restorana na plaži, pa čak iako nisu renovirane. Na HolidayCheck.de su rekli da su sobe kod akva parka renovirane, mada negde se provlačila info da su sve renovirane, ali eto ispade da nisu :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Stojak imate li za nas nestrpljive još neku informaciju, sada kada su se slegli utisci?! :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@MarkoFaca čitaš mi misli. Hahah i mene sve zanima, približava  nam se 04.06?. U hotelu su obični priključci za punjenje telefona, nadam se. Prošle god na Kipru su nam trebali oni sa tri ulaza.

Izmenjeno (njasa86)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanima  i da li ima instruktora i opreme za ronjenje da se iznajme na našoj plaži?

Nešto kontam da nam je naš greben dovoljan, i nešto mi se ne ide na celodnevni izlet, kada već imamo lep greben u hotelu...

Ako neko sazna o ovoj mogućnosti, kao i o ceni za ovakvu uslugu ukoliko je ima, neka

javi... Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iz mog iskustva, ne samo iz Egipta, uvek su lepši koralni grebeni na otvorenom moru na izletima, jer su to živi grebeni sa mnogo raznovrsnijim životinjskim svetom. 99% grebena bliže obali su mrtvi, što naravno ne znači da nema životinjskog sveta, ali nije tako šareno i živo kao ovi na otvorenom moru...

Koga zanima više ova tema, može da pogleda na YT, ima puno klipova kako razlikovati mrtve i žive grebene, vrste ribica, itd...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867454
    Ukupno poruka