acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

319 poruka u ovoj temi

I ja se jako radujem utiscima, i iscekujem.

Nego danas kad videh plazu ovog susednog hotela Golden paradise 5, nesto se pokolebah... Deluje jako primamljivo... Pozvala WA da pitam sta preporucuju izmedju ova dva hotela (Miraž ili Golden) oni rekose da blagu prednost daju Miražu. Ne rekoše zašto... Otkačuše me. 

E sada pitanje za drage forumase koji idu pre mene...

Da li plaza  Miraza ima korale u kom delu i u kojoj meri? Idem sa malom decom, verujem da bi se radovali šarenim ribicam...

da li moze da se proseta do plaze Golden-a i da se okupa na njihovoj plazi? 

Prikupite neki info i Goldenu, (naročito u poređenju sa Miražom),  ako možete, značilo bi nama koji se lomimo (po malo :) )

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ај' да видимо и тај Мираж, уплатили  9 ноћења од 14. јула...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bih pomislila da je ajkula!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ja takođe "u bre, ajkula" :)

Čovek mi posle objasnio, to i jeste jedna vrsta ajkule, mi je zovemo morska lisica, na engleskom je common thresher. Zakonom je zaštićena vrsta, ne napada ljude, čak ih se i plaši, hrani se drugim ribama.

Prošle godine je jedna zalutala u Crnu Goru, nažalost ubijena je: https://www.telegraf.rs/vesti/jugosfera/2983315-crnogorci-ulovili-zver-koja-je-harala-jadranom-lici-na-ajkulu-mlati-repom-osamuti-i-jede-ribu-ali-ne-i-ljude-foto

Izmenjeno (MarkoFaca)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pošto sam planirao da uplatim ovaj hotel ove godine, malo sam zujao po sajtovima i vidim na  ;https://www.holidaycheck.de/ha/fragen-mirage-bay-resort-aqua-park/2d4b9c8a-9bae-3380-ab17-1f0c10d966ab

da su renovirane sobe pored AQua parka , pa čisto da imate info.

Imate tu i njihov direktan e-mail pa možete pitati šta vas interesuje.

( gr@mirage-bay.com )

Preporuka je i odgledati neki  noviji video na You tube.. o ovom hotelu koji postavljaju turisti ( pretežno Rusi).

Mislil da je  generalno za nijansu bolji od  hvaljenog  Sea Gull  hotela ali nisam bio pa samo predpostavljam.( pošto se dvoumim između ta dva hotela)

Očekujujemo komentare svih koji posete ovaj hotel da nam preporuče koje sobe da pokušamo da dobijemo i na šta obratiti pažnju.

Pozdrav

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Potencijalni "problem" sa tim sobama kod akva parka je, osim eventualne galame preko dana (kada doduše nismo u sobi ali ipak) je udaljenost od lobija/kafića i restorana i plaže, ali to je tako sa tim velikim resortovima - barem se nećemo nagojiti previše zbog silne šetnje ;)

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda se WO oglasava neprofesionalno (ali ništa novo).

Svuda piše renoviran hotel, predstavljajuci ga kao kompetno renovan...

Ali kao da sam negde pročitala ili su mi u agenciji rekli, da se renoviran hotel otvara od 1. maja. 

Ne mogu da se setim odakle mi taj datum :)

I ja ono što čitam jeste da je segmentalno renoviran, ali nigde info o tome kakav je restoran, higijena, hrana... 

Bio je bas na lošem glasu predhodnih godina i trabala mu je velika promena, nadam se da je sa novim vlasnikom to sredjeno...

E, ko ide neka vidi za tu kuglanu... da li se naplacuje, gde je i sl...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za kuglanje sam dobio info iz hotela da trenutno ne radi

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Današnji komentar sa HolidayCheck ;)

Screenshot_20190320-174257_Chrome.jpg

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@Stojak hvala puno na javljanju, ovo su dragocene informacije za nas koji idemo kasnije :)

Evo za početak par pitanja: čuveni poslednji dan, da li mogu da se doplate samo narukvice, soba nam i ne treba...? Ako mora i soba, koliko $ traže za taj poslednji dan?

Da li radi kuglana?

Da li je bar kod recepcije i bar na plaži po principu samousluživanja, vidim na nekim slikama da su aparati za pivo i sokove okrenuti ka gostima, pa zato...

Kakva je situacija sa kafom - ima li espresa, kapućina?!

Kapiram da je zbog veličine kompleksa najbolje juriti sobu na potezu između recepcije i restorana na plaži, pa čak iako nisu renovirane. Na HolidayCheck.de su rekli da su sobe kod akva parka renovirane, mada negde se provlačila info da su sve renovirane, ali eto ispade da nisu :) 

Izmenjeno (MarkoFaca)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kuglana ne radi,mi imamo preko sunline sobu do 22:30 i sve zadrzavamo do izlaska da koristimi

Barove imate na vise mesta to nije problem svi su super ,ima kafe sam pravis a kod recepcije ti oni prave 

Nasa soba je na sredini 20 m od recepcije mislim da je to super lokacija ,sad verovatno neke sobe jesu renovirane akva park je bas daleko od plaze bukvalno dva kraja hotela da spadnes s nogu 

Pitacu ako se setim koliko je doplata za taj zadnji dan

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Stojak vidim da ste tu sa malim detetom, nase ima 3 godine. Posto vidim da pricate o velikom pesacenju, da li je pametno da se ponesu kolica i mozda olaksamo  tu kilometrazu :)? I da li ste od agencije unapred dobili obavestenje da sobe imate do uvece? Mi idemo preko WO, oni nemaju sobe do uvece. I jako bitno pitanje, gde je najbolje traziti sobu, vidim da ste vi blizu recepcije, tu je verovatno i restoran? Pa negde mislim da je mozda to najbolje. Koliko imate pesacenja do plaze od te zgrade u kojoj se smesteni? Lep provod na odmoru :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26020
    Ukupno tema
    868170
    Ukupno poruka