acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

319 poruka u ovoj temi

@marinav74 da to zaboravih da pitam, u kojoj sobi ste bili smešteni, šta da tražim, koju lokaciju, pošto vidim da je kompleks ogroman, mislio sam nešto između recepcije i restorana...?

Dopisivao sam se sa Elenom iz Guest relations, rekla mi je da slobodno nedelju dana pred dolazak napišem mail, pa da vidimo... 10e se podrazumeva, ali prvo da vidim sobu :hahaha:

Ovo mi je super i za poslednji dan, 40e i ne razmišljamo Transport do grada može i šatl bus, može i ABC, ma sve može, samo da odemo :D 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se, ostala sam ulogovana na poslu sa nekom groznom lozinkom koja mi je resetovana, te stoga nisam ranije bila u mogućnosti da odgovorim.

Moja soba je bila desno od recepcije. 

Prva kapija-rampa je jako daleko od recepcije. I kod tog ulaza je akva park. Odatle pa sve do recepcije ima bungalova i koliko se secam oni imaju i sprat.

Onda se dođe do parkinga pa do recepcije. Kad se prođe recepcija, sa druge strane je opet bar napolju. E odatle desno mi je bio bungalov.

Moguće je da od tog mog bungalova do plaže bilo i 700 metara. Ima vozić koji vozi od recepcije do bazena, pa sam često išla sa njim, ali i inače mi nije bilo teško. 

Znaš kako, sve ti zavisi šta se renovira. Ja sam tražila sobu da ne čujem ništa i takvu sam dobila. Imaš sobe oko parka za decu, imaš sobe koje su levo od recepcije uz ogradu pa se tu gradio nov hotel. Te su recimo bliže plaži, ali je buka.

Moj sin već ide sa devojkom, ja imam preko 40 godina i meni treba mir. A kakva soba tebi odgovara i šta ti je važno, ne znam, i spram toga traži sobu. Uz plažu su de luks sobe i mislim da nema šanse da dobiješ tu, mada...

Ja sam stavila 10 evra u pasoš i tražila mir.

Takođe, kad smo stigli, ispred bungalova nije bilo stolica i ja sam tražila da mi donesu, što su oni uradili odmah.

Takođe, moj savet je da poneseš kanap za veš i štipaljke.

Oni su tada imali kanap iznad wc šolje. Zlu ne trebalo, ponesi. Ja sam svoj uspela da vežem između stubova ispred bungalova. 

Znaš kako, nije to klasična terasa, nego imaš taj zid ispred bungalova i odatle je ulaz.

Neka bude veći kanap jer je prostor veliki.

Sad, možda će nekome biti smešno, ali ja na more ne idem bez tog kanapa, tableta za komarce, svoje kafe, muvarice i produžnih kablova.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na pomoći :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplaćen ovaj hotel za 25.jul, nisam uspela da rezervošem na 15 dana, pa sam uplatila na 10. Nadam se novi letovima, pa ću se prebaciti ako bude moglo. 

Idem sa ćerkom od 9 godina i sinom od 3, i nadam se da će biti u to vreme ekipe za drzenje. Ovaj hotel je bio na losem glasu ranije, zbog lošeg stanja, ali sada ga u agenciji bas preporučuju zato što je renoviran.

Da li neko zna, da li je hotel renoviran u potputponosti ili samo jedan njegov  deo? 

Kakvi su sadržaji oko hotela? 

da li se moze do Senzo mola pešaka? 

Čekaomo utiske forumaša.... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mirage Bay od danas ima 4.5 ocenu na TripAdvisoru :)

A vidim da ga klasifikuju kao 5*

miragebay.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Volela bih da je tako. 

Tripu ic' ne verujem, nijemi pouzdan. Moze da pise svako tj. I ko nije boravio uhotelu. Pogledaj druge sajtove

Prosle godine Minamark bio u prvih 50 hotela na tripu, a booking 6,5.

Realno stanje po meni je ovo drugo ili mozda od 120-140 mesta na tripu

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplatili 10 nocenja od 3 aprila,pre dve godine smo bili u sigalu ovaj hotel deluje dosta bolje

Citao sam komentare nadam se da ce biti zabavno sa cerkicom koja ce tamo slaviti 4 rodjendan ,ako je renoviran kao sto ste pisali ne bi trebalo da bude lose

Pisacemo o utiscima kad dodjemo,mi nismo zahtevni tako da nam nece smetati razne gluposti koje sam citao

Bitno je da su ciste sobe za ostalo nece biti problema ?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Divno :D, mi idemo 04. juna, taman cemo imati sveze i nadam se divne utiske od Vas!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stojak, sa nestrpljenjem čekamo izveštaj, kao i od ostalih koji idu u ovaj hotel. Svako ima svoj pogled na stvari i svoj utisak, pa je lepo da se ovde to podeli.

Mi smo upravo dali onih 50% za ovaj hotel za 09,08, 10 noći. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako je Stojak.

A najsmešniji su mi upravo ti komentari oko plastičnih čaša. Meni je normalno da se na bazenu i plaži piće služi u plastičnim čašama. Zamišljam samo situaciju da se negde gde idemo bosi razbije staklena čaša, gde bi to odvelo - krvavi podovi, srča na sve strane. Čaša se može razbiti i na plaži, udari o ležaljku, npr. pa ko bi onda skupio svu tu srču?!. Ali budale o tome ne razmišljaju.

Nego čim se vratite bacite se na pisanje...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplatili za 15.08. tako da željno iščekujem vaše utiske (koliko vidim svi idete pre) :D Mi takođe nismo neki zahtevni tako da se nadamo da ce nam ovo biti super odmor, pogotovo što idemo sa dvoje dece. Inače ovo je prvi put da idemo u Egipat

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868532
    Ukupno poruka