acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

319 poruka u ovoj temi

@seagull može, hvala :) Zanima me ta plaža koju reklamiraju kao "fantastičnu", vidim da ima i plićak i ponton koji vodi u dubinu, ako ima grebena i korala za snorkling, super...

Pošto me je Wayout ispalio za Seagull, morao sam da gledam hotele koji daju dete gratis do 14 godina, ovaj mi je zapao za oko, i Sunny Days El Palacio, eventualno Le Pacha pored Seagulla.

Sindbad nisam gledao, baciću pogled, može i on do 14, malo je jača cena ali Bože moj...

Inače, na sajtu hotela Mirage Bay je postavljen novi AI koncept, šaljem fajlove u prilogu.

Mirage-Bay-All-Inclusive-Concept.pdf

Mirage-Bay-Resort-fact-sheet-Update-October-2018.pdf

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlican All concept.

Molim te nemoj ni da razmatras Palacio!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Heheh, prošle godine prijatelji išli, dve porodice, jedna porodica extra oduševljena, drugi kukaju kako je bilo užasno :)

Sad usput mi zapade za oko i Golden Beach (ex Movie gate), prelistaću temu na forumu, vidim da su dobre ocene, a i cena kod Kontikija je pristojna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni ovaj Mirage Bay deluje kao best buy od ovih, uslovno receno, jeftinijih hotela. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugarica je davnije isla u Llily i secam se da je pricala da je skroz ok..,no-kod njih se to za cas promeni.

El.Palacio ne..Pasha-od jeftinih,stranci idu tamo,..uporedite malo,izvagajte..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@seagull može, hvala :) Zanima me ta plaža koju reklamiraju kao "fantastičnu", vidim da ima i plićak i ponton koji vodi u dubinu, ako ima grebena i korala za snorkling, super...

Pošto me je Wayout ispalio za Seagull, morao sam da gledam hotele koji daju dete gratis do 14 godina, ovaj mi je zapao za oko, i Sunny Days El Palacio, eventualno Le Pacha pored Seagulla.

Sindbad nisam gledao, baciću pogled, može i on do 14, malo je jača cena ali Bože moj...

Inače, na sajtu hotela Mirage Bay je postavljen novi AI koncept, šaljem fajlove u prilogu.

Mirage-Bay-All-Inclusive-Concept.pdf

Mirage-Bay-Resort-fact-sheet-Update-October-2018.pdf

U kom smisli te ispalili za Seagull .... ja mislim da se ove sezone neće znati ko pije a ko plaća. Biće čini mi se baš veselo, jer čujem da većina aktuelnih hotela je puna za sezonu :angry:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U smislu da su mi rekli da je prvo dete gratis do 14 godina, i ja sve lepo organizujem, i onda izbace juče cenovnik gde piše da je prvo dete do 13 godina, a klinac ima punih 13... ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U smislu da su mi rekli da je prvo dete gratis do 14 godina, i ja sve lepo organizujem, i onda izbace juče cenovnik gde piše da je prvo dete do 13 godina, a klinac ima punih 13... ;)

Da, da .... znam :angry: .... taj popust sam maksimalno iskoristila za 4 puta u WBA :D:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mirage Bay mi je trenutno na prvom mestu, razmatram još Golden Beach (ex Movie Gate) iako je veliki plićak i eventualno Le Pacha u centru, odustao sam ipak od El Palacia po preporuci @seagull i @beogradjani, jer sam i pre toga već dobio par negativnih iskustava, uprkos dobrim ocenama koje ima hotel... ;) 

Pisao sam juče hotelu Mirage Bay na email, par pitanja vezano za izbor sobe, poslednji dan, transport do grada itd. još uvek nemam odgovor, čim stigne, proslediću i ovde...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da,pored Seagull,Pashe i Bella Vistu spominju..govorim za strance,a budzetski hoteli..nista to ne znaci,nego niko ne spominje ni Palacio niti Lilly..ovo nista ne insinuiram,jer ja i ne znam,samo sta citam u prepiskama stranaca..klasicni budzetski gradski hoteli da nisu ono krdza,nego Ok.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@MarkoFaca

Letos su dve devojke iz Cacka bile na 3 dana u Le Pachi jer nije bilo mesta u Minamarku. One su odusevljene. Htele su da doplate da tu ostanu, ali nije moglo. Mislim da i oni imaju neki tobogan.

Sto se tice plaze mogu ti reci da je sasvim korektna jer je mol Minamarka granica tih plaza. Ima par malih koralnih grebena, za snorkig solidni

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, gledao sam slike na TripAdvisoru i na HolidayCheck, deluje maltene isti kao i Seagull, kao da ih je ista firma gradila :)

Inače, u međuvremenu sam dobio odgovor od Elene iz Mirage Bay hotela, evo šta je rekla:

- što se tiče soba, uglavnom su dvokrevetne sa bračnim krevetom + pomoćni ležaj u vidu sofe na razvlačenje. Postoje i bungalovi i veliki apartmani za 4 odraslih.

- poslednjeg dana boravka je u AI uslugu uračunat ručak, sve posle toga se naplaćuje

- Internet je besplatan u lobiju, diskutabilno da li može da se koristi, videćemo :)

- nema busića do centra, ali postoji taksi ispred hotela

- plaža je kao i na slikama, velika peščana, prilagođena deci, sa mrežom da spreči ulazak đubreta i nepoželjnih morskih stanovnika, sa pontonom koji vodi direktno u dubinu, gde ima par stena sa koralima.

U svakom slučaju je rekla da mogu da joj odgovorim na mail nedelju dana pre dolaska i da se najavim, pa će sve srediti u skladu sa mogućnostima (čitaj visinom napojnice ;))

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mirage Bay mi je trenutno na prvom mestu, razmatram još Golden Beach (ex Movie Gate) iako je veliki plićak i eventualno Le Pacha u centru, odustao sam ipak od El Palacia po preporuci @seagull i @beogradjani, jer sam i pre toga već dobio par negativnih iskustava, uprkos dobrim ocenama koje ima hotel... ;) 

Pisao sam juče hotelu Mirage Bay na email, par pitanja vezano za izbor sobe, poslednji dan, transport do grada itd. još uvek nemam odgovor, čim stigne, proslediću i ovde...

Bila sam pre dve godine u Lily Landu, i htela sam i prošle, ali ga Wayout nije imao u ponudi jer se renovirao. Ove godine ga ima, sad je ultra first minute i idem da uplatim danas ili u subotu. 

Šta mi se dopalo: plaža i to što je zaista prelep veliki rizort. Ja sam pušač. Čim završim sa jelom, mogu da sednem napolju gde god hocu i da zapalim. Ima ispred recepcije, restorana, amfiteatar. Ima gde uveče da se prošeta, zabava nije loša. Nakon večere, ispred restorana, a pored bazena je prelep bar, sa foteljama za sedenje. Svira muzika, obično je to neki bend, čak ispunjavaju želje gostima. Oko devet dođu animatori i kupe decu i vode ih u otvoreni amfiteatar gde bude zabava za njih. Pored amfiteatra je veliki plato na kojem je i tržni centar. Ima prodavnica mešovite robe, garderoba, tašne, papirusi, kreme, parfemi... Malo dalje, prema recepciji je i zlatara, a kod bazena i prodavnica sa opremom za plažu i suvenirima. Kad se izađe iz hotela, prođe rampa, sa leve strane je ogromna prodavnica svega i svačega sa fiksnim cenama. 

Akva park je imao neko čudno radno vreme, dvokratno, i nisam ni išla, ipak sam ja žena u godinama.

Restoran ima odvojeni deo za decu. Tamo ima ogroman flet televizor gde im puštaju crtane filmove. Stolovi su baš za malu decu, a ima i par normalnih za roditelje.

Da, na tom platou uveče mogu da se iznajme autići i ono na dva točka, ne znam kako se zove.

Prepuno je zelinila, staza, sve je jako čisto. Tu je i vozić koji vozi od recepcije do bazena.

Ja nisam neki zahtevni gost što se hotela tiče. Važna mi je plaža, a ona je prelepa. Brzo se ulazi u duboku vodu, posle desetak koraka može da se zapliva. Stavljena je i zaštitna mreža koja štiti od riba, a postoji i ponton prema otvorenom moru, pretpostavljam da tu ima korala.

Sobe su ok. Ima ketler, činija sa kafom i čajevima. Klima je dobra. Sef u sobi. Imala sam besplatni internet, iako je pisalo da ga nema. Nije neki, ali dovoljno.

Ono što mi se nije dopalo: lavabo je jako visok. kad stanem pored lavaboa, dođe mi do grudi. U tuš kabini su klizave pločice. Možda su to promenili nakon renoviranja.

Što se tiče restorana, desilo e par puta da nije bilo dovoljno tanjira, ali stignu. Hotel je bio prepun, pa i restoran.

Ove stvari meni nisu smetale, pa želim ponovo da odem. Prošle godine sam bila u Hiltonu, onom pored Kontinentala. Iako je hrana savršena, soba lepša, ne želim tamo ponovo jer je hotel na malom prostoru i nema mnogo sadržaja, te sam morala uveče da izlazim na Memšu. To baš i ne volim, jer ja želim da se šetam, a oni baš smaraju. To mi je bio sedmi put da sam u Egiptu, i stvarno tamo nemam više šta da kupim.

Izmenjeno (marinav74)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@marinav74 hvala puno na ovim pozitivnim utiscima, definitivno smo se odlučili za Mirage bay, još samo da nas WO obraduje sa dodatnim mestima za jun i super :) 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@marinav74 hvala puno na ovim pozitivnim utiscima, definitivno smo se odlučili za Mirage bay, još samo da nas WO obraduje sa dodatnim mestima za jun i super :) 

Danas idem da uplatim avgust, cene su fenomenalne, a ja, nažalost, mogu da uzmem odmor samo u avgustu.

Ako niste baš zahtevni, biće vam mnogo lepo.

Što se tiče transporta do grada, mislim da ima preko hotela, a i čim se izađe na glavni put, onih šatlbaseva kolko nećeš.

I stavi 10 evra u pasoš kad dođeš na recepciju :) Ja tako uvek dobijem baš dobru sobu.

Mislim da je 40 evra doplata za poslednji dan po sobi. Imali smo sve do 11 uveče

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25946
    Ukupno tema
    865585
    Ukupno poruka