acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

312 poruka u ovoj temi

О овом хотелу говори и податак да га је спомињана агенција изоставила из своје понуде за зиму :neznam:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne samo njega, nego i susedni Golden, šta su uvalili uvalili :hahaha: 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo jednog svežeg izveštaja sa Ana foruma. Valjda nije od nekog “našeg” ?

2D04232E-9F20-46B3-867F-2BE37F729CE9.png

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ne znam čime su merili, možda drvenim metrom :hahaha: Ja merio lično, od ulaza u kompleks do restorana 650 metara, ajde do plaže neka bude 700, kojih crnih 1km, mnogo je kume, možda do pontona ;)

Ali generalno OK opis, samo me čudi da nisu spomenuli boju vode i travu

Izmenjeno (MarkoFaca)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne samo njega, nego i susedni Golden, šta su uvalili uvalili :hahaha: 

Jeste samo sto se Golden ne moze meriti bar po pitanju plaze koja je fantasticna na otvorenom moru bez ikakvih trava i ostalog za razliku od vestacke uvale pune trave kakvu ima Miraz i po pitanju akva parka kakav ima Golden.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ne ostanem nedorecen ako neko hoce sutra da uplati ovaj hotel, dakle kao Marko sto je rekao, sobe do recepcije renovirane po meni odlicne, mala je doplata za family room preporucujem jer se dobijaju dve velike sobe i hodnik sa garderoberima. Hrana egipatska dobra, nema izbora za evropsku kuhinju, udaljenost do plaze po meni podnosljiva. Ono zbog cega jedino ne bih preporucio ovaj hotel je plaza i voda u laguni, dakle ni mekog peska ni bistre vode, to je za Crveno more neoprostivo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ми смо уверили да заиста многима квалитет мора у Египту није прииритет, што је мени лично шок. Коме је заиста битан квалитет мора он мора мин 40 км да се здаљи од Хургаде у правцу Сафаге и да наравно се одрекне излазака и шопинговања, јер нема где.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U pravu si @Balkanac82 , ssamo, ne mora bas 40 km

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od sledeće nedelje napisaću naše utiske o ovom hotelu malo opširnije. Za sada mogu reći da se slažem i sa @laganicaaa i sa @Nenad777, kao i @MarkoFaca.

Ukratko i mi i drugarica smo jako zadovoljni hotelom, ispunio je očekivanja, odnosno koliko para i više je muzike.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25907
    Ukupno tema
    862847
    Ukupno poruka