acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

319 poruka u ovoj temi

 

Jesu li neophodne te patike za vodu i jel imaju da se kupe u okolini hotela?

Kakav je ulaz sa pontona, ima li korala i ribica i u laguni?

Menjate li evrice za funte, ima li menjacnice u okolini hotela i da li je bitnije bolji kurs u centru grada.

Kako narucujete taxi, telefonom ili cirkulisu pa zaustavite?

 

 

Ja ove godine prvi put putujem u Egipat, ali koliko sam čitala po forumu, ljudi uglavnom preporucuju dolare a ne evre, jer su njima dolari i evri isto, a posto nama nisu ovako je isplativije ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jesu li neophodne te patike za vodu i jel imaju da se kupe u okolini hotela?

Kakav je ulaz sa pontona, ima li korala i ribica i u laguni?

Menjate li evrice za funte, ima li menjacnice u okolini hotela i da li je bitnije bolji kurs u centru grada.

Kako narucujete taxi, telefonom ili cirkulisu pa zaustavite?

 

Nisu neophodne te patike i imaju da se kupe u hotelu i u prodavnicama kod hotela.Menjacnicu u hotelu nemate,mi smo isli u hotel Desert rose ako vas puste da udjete a ako ne imate malo dalje bankomat ispred  nekog hotela.Taxi je najbolje zvati ABC taxi,pitajte vodica ,dace vam broj,oni su najpovoljniji.Menjaju evre za funte ali je bolje da imate dolare jer im je 40evra -40dolara.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jesu li neophodne te patike za vodu i jel imaju da se kupe u okolini hotela?

Kakav je ulaz sa pontona, ima li korala i ribica i u laguni?

Menjate li evrice za funte, ima li menjacnice u okolini hotela i da li je bitnije bolji kurs u centru grada.

Kako narucujete taxi, telefonom ili cirkulisu pa zaustavite?

 

 

Nisu neophodne, može i bez njih, ja hodam bos sve vreme ;)

Ulaz sa pontona preko merdevina, korali levo i desno, ima svakakvih ribica, nije kao na otvorenom moru ali je lepo za videti...

Menjačnica kao ATM najbliža kod Desert rose hotela, tačno ispred.

Taxi ABC preko Vajbera, dogovoriš se vreme i mesto, posalju vozača, do Sakale nam uzeo oko 60 funti na taksimetar.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Putujemo u Hurgadu sledece nedelje, i odustali smo od ovog hotela. 

Pošto ga je agencija maksimalno isforsirala, ispostavilo se da su u tom hotelu boravile moja kolegenica i drugarica istovremeno (ne poznaju se), i obe su mi rekle da odustanem od ovog hotela.  Prema njihovim recima, ljudi napustaju hotel, more je bara u kojoj ne mozes da se okupas (blato, mulj i slično), na toboganima su se ljudi povredjivali, ogroman kompleks, velika udaljenost izmedju sadržaja i slično.  Bilo je tu i tamo po nekog pozitivnog komentara-tipa hrana je bila ok i sl, soba je bila onako, ali sve u svemu jako su nezadovoljne...

A kako mste promenili hotel, da li ste plaćali neke penale, sa kojim opravdanjem i koji drugi hotel ste uzeli? Da li je polazak istog dana kao što ste imali za Mirage?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada sam pre par meseci otišla da menjam za skuplji hotel, tražili su mi 50 evra ili 10 posto od cene aranžmana, ali ja ga izračunah da je to 50 evra. I ja tako odustadoh od zamene. 

Medjutim, ode muz po papire za vizu pre nekoliko dana i tražio je onako, usput zamenu za hotel,, jeftiniji od ovog, dadoše mu bez problema i bez ikakve nadoknade. 

Mislim da je pitanje trenutnog raspolozenja radnika.

tada kada sam ja bila, bila neka bas mrzovoljna

Datum je ostao isti.

WO je u pitanju. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Svemu što je lepo brzo dođe kraj, pa tako i mi stigosmo jutros u Beograd sa sat vremena zakašnjenja :)

Lepo smo se proveli, isfotkali 1000+ slika i snimili 10+ sati video materijala (delfine na pola metra, jbg majstor je majstor :D ), nagojili se samo po pola kile, stekli nove prijatelje i nova iskustva, iz hotela nosimo puno pozitivnih i po koju negativnu stvar, ali o tome detaljnije ovih dana, kada se malo ofrkestimo od puta :hahaha:

MarkoFaca kada će detaljni izveštaj??? Držiš nas u neizvesnosti, pogotovo što sam prčitala poprilično negativne komentare od Srba na tripadviser.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

MarkoFaca kada će detaljni izveštaj??? Držiš nas u neizvesnosti, pogotovo što sam prčitala poprilično negativne komentare od Srba na tripadviser.

Ja vam toplo ne preporucujem ovaj hotel,bili pre 4 god ,oronuo,more bez veze laguna sa vodom kao na Adi,pritom kompleks je veliki tako da ima dosta do plaze.Akva park je na suprotnoj strani od plaze,daleko je i te renovirane sobe uglavnom nemaju pogled na more nego na bazen ili ulicu.Jedino lepo u secanju nam je bila hrana,lep izbor.Mislim da ne ocrtava ono najlepse u Egiptu,prozirno more,korale na dohvat ruke i ima mnogo nedostataka,hotel je star.Ne vredi dati pare kad u tom rangu ima mnogo boljih hotela...

Izmenjeno (ehnaton)
Greske u pisanju
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja vam toplo ne preporucujem ovaj hotel,bili pre 4 god ,oronuo,more bez veze laguna sa vodom kao na Adi,pritom kompleks je veliki tako da ima dosta do plaze.Akva park je na suprotnoj strani od plaze,daleko je i te renovirane sobe uglavnom nemaju pogled na more nego na bazen ili ulicu.Jedino lepo u secanju nam je bila hrana,lep izbor.Mislim da ne ocrtava ono najlepse u Egiptu,prozirno more,korale na dohvat ruke i ima mnogo nedostataka,hotel je star.Ne vredi dati pare kad u tom rangu ima mnogo boljih hotela...

Да додам да више није ни добар избор хране.

 

Je l' zna neko kako se jede Keba Kraba :hahaha:

20190717_185052.jpg

20190717_185106.jpg

 

Je l' zna neko kako se jede

Одустао после мириса... Мираж једноставно не може да поднесе оволику гужву. Можда мај или септембар....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja vam toplo ne preporucujem ovaj hotel,bili pre 4 god ,oronuo,more bez veze laguna sa vodom kao na Adi,pritom kompleks je veliki tako da ima dosta do plaze.Akva park je na suprotnoj strani od plaze,daleko je i te renovirane sobe uglavnom nemaju pogled na more nego na bazen ili ulicu.Jedino lepo u secanju nam je bila hrana,lep izbor.Mislim da ne ocrtava ono najlepse u Egiptu,prozirno more,korale na dohvat ruke i ima mnogo nedostataka,hotel je star.Ne vredi dati pare kad u tom rangu ima mnogo boljih hotela...

Džabe, mi smo još u februaru uplatili, a da zamenim ni sama ne znam za koji, a da je sličan sa cenom, da ima tobogane...i da nije Sea Gull (bili prošle godine) i da nije u Soma Bay.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Džabe, mi smo još u februaru uplatili, a da zamenim ni sama ne znam za koji, a da je sličan sa cenom, da ima tobogane...i da nije Sea Gull (bili prošle godine) i da nije u Soma Bay.

Hilton resort ili Grand plaza to vam je moja preporuka a mozete menjati za drugi hotel to znam sigurno.Mi smo promenili za drugi hotel bez nadoknade.Ne znam da li imaju tobogani ali znam da je lepse.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hilton resort ili Grand plaza to vam je moja preporuka a mozete menjati za drugi hotel to znam sigurno.Mi smo promenili za drugi hotel bez nadoknade.Ne znam da li imaju tobogani ali znam da je lepse.

Za Hilton resort nam je mnogo da doplatimo, skuplji je, a Grand plaze nema u ponudi već JAZ Casa Del Mar Resort koji je preko puta Granda i koristi njegovu plažu, ali on i ako je u cenovnom rangu nije nešto za decu i za šetkanje zbog hrane i pića.

U svakom slučaju hvala na odgovoru. Izgleda da ćemo morati da se pomirimo sa prevarom i hvalospevom o hotelu i da izvučemo ono najbolje ne obraćajući pažnju na loše strane.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MarkoFaca pre svega svaka čast na opisu i hvala. Sada nam je malo lakše.

Napiši koji ste broj sobe imali vi i vaši prijatelji i da li ste imali pomoćni krevet za dete. I još jedno pitanje. Spominješ da je desni deo plaže sa čistijom vodom, ali kamenitije. Da li misliš na desni deo u okviru lagune ili skroz desno iza pontona i da li su potrebne patikice za vodu za decu ako se tu kupaju?

Sve ostalo si super detaljno opisao...:thankyou2:

Koliki je kurs dolara kod Desert rose hotela. I gde ste uzeli karticu za internet, koju mrežu i pošto je? Uh sto pitanja...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka