acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

174 poruke u ovoj temi

Stojak,hvala najlepse na brzim odgovorima...a to za sneck bar na plazi vazi za mirage?

Da da za miraz 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Evo jednog svežeg videa sa svežim mladencima, niko koga poznajem, naleteo sam na post na stranici Hurgada izleti ;)

https://www.youtube.com/watch?v=dJqpReafZbM

Izmenjeno (MarkoFaca)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@njasa86 srećan put i očekujemo pozitivne utiske ;)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratili se juce, ovo je jedna od losijih nasih odluka. Wayout ga reklamira bezobrazno kao hotel sa najlepsom plazom.  Glavni deo plaze ima vodu kao da si na nekom prljavom jezeru. Prepuno meduza, Ali one ne peckaju. Jedino gde plaza nije Losa toliko je skroz desno od mola,  Ali do bara za sok imate 500m tu vise duva vetar nego u delu gde je voda uzas. Sobe koje dobijamo preko agencije WO su kod akva parka, oko 1.5km (13min brzog hoda)udaljene od mola I tog dela vode gde ima sitnog peska za decu I plicak.  Mi smo mu dali 10e i dobili sobi koji inace su i planirate da nam daju I koja inace nije renovirana kako kazu iz WO ali je ptistojna I cista, kod akva parka.Obavezno poneti patike za vodu. Posto ima 2600 soba u vreme rucka I vecere cete naci uvek sto slobodan,  Ali ne I pribor, salvete takodje. Na baru na plazi su plasticne I ne tako ciste. Savet: poneti mini termos ko ide sa decom.  Pozitivno: prostorno kupatilo, puno zelenila I palmi I lepo ronjenje pored mola, bas ima divnih riba.

Dodatak: ulazimo u restoran, kad ono smrdi na povracku, shvatim da automati za sok cure, tj gosti ne sacekaju da Im lepo sipa sok, nego dostave da curi. Mnogo je njihovih turista koji deluju jako aljkavo tako da ispod stolova moze se naci hrane za pun tanjir.  Neki u nesostatku salveta brisu se u nadstoljnjak koji uredno ostaje na stolu tako prljav, pa vi mozete da se zadesite da sednete bas tu da jedete.

Izmenjeno (njasa86)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@njasa86 žao mi je što su Vam utisci loši.

Kažite mi da li ste videli kakve su sobe u delu izmedju recepcije i restorana, ja planiram pred put da im pišem na mail po dogovoru i da tražim sobu u tom delu.

Kakva je klopa?

Poslednji dan kako ste proveli?

Raduje me da ima korala i ribica na molu, najviše zbog toga i idemo ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tu ne mozes da dobijes sobu, izricito nam je naglaseno na recepciji da WO ima sobe kod akva parka. Hrana nije puno zacinjena, ima uvek nesto da se nadje. Poslednji dan smo doplatili sobu 40e do 22h.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako sam razocarana ovim losum komentarima i besna na lose preporuke agencije wo. Prvi put nam je u Egiptu. Muz je jedva pristao, a sada ce biti da je bio u pravu. Znam neko ce reci koliko para tiluko muzike, ilu sto se niste bolje raspitali....ali mi smo nekom poverovali i da ..nisu to ni male pare

Izmenjeno (vulica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakav je bar na plaži? ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@MarkoFaca

mislim da sam vama bila rekla za ovaj hotel da je prijateljica isla 2 puta,dok je bio Lilly..i isla je sto je bio medju najjeftinijima,a bila je zadovoljna plazom,u smislu snorklanja,ako se secam,i lepo joj je bilo,a za drugo je rekla da nije vredno pomena,ono..obicno.

Mislim da je Lilly bio tad 3*,logicno je ocekivati malo bolje posto je 4* sad i novo ime-mada to kod njih-novo ime,imam ospice od toga jer skoro nikad nista ne znaci i usminkaju samo.

No,ipak mislim da covek ne treba da se razocarava jer moze izvuci maximum,a 70% dana ste na moru/plazi,ima hrana,ima piće..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bar Na plazi je ok. Pice su lepe, ima pomfrita I tu je pice hladnije nego u glavnom restoranu. Mi smo vise puta preskocili Karnak restoran I rucali u baru na plazi. Ima ok nes kafe,  tople cokolade itd. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mare,izvuci najbolje iz hotela,ne treba se opterecivati utiscima koji su definitivno tacni ali i subjektivni.Prosto,imas hranu,pice,veliku sobu,akva park,lepo more,to je to...kud ces vise?:rolleyes:

Izmenjeno (Nikolas81)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma naravno, meni će biti extra, maska i peraja spremni, GoPro spreman, još samo da me ispoštuje AliExpress i isporuči baterije na vreme :hahaha:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nada poslednja umire :hahaha::hahaha::hahaha:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma naravno, meni će biti extra, maska i peraja spremni, GoPro spreman, još samo da me ispoštuje AliExpress i isporuči baterije na vreme :hahaha:

Sve,sve..al zaboravi na baterije..ahhaaa

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma Kinezi ko Kinezi, stiglo kućište i torbica i brdo stvari za 9 dana, a baterije nikako da stignu :hahaha:

A i nije mala ušteda - preprodavci na KP traže 35-40€ za punjač i dve baterije, iste takve ja poručio za 14$ :yesss:

Inače, back on topic,  pratim i Tophotels.ru, Rusi su uglavnom zadovoljni hotelom, pa videćemo ;)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25548
    Ukupno tema
    849307
    Ukupno poruka